S&W M&P 9 Shield

Glock a spol.


Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#166 » pon 30. dub 2018, 19:02

Zdravim, dovolím se s Vámi podělit o můj malý upgrade mého SHIELDa. Nemám sice nijak velký tlapy, ale přecijen mám při "dvouprstovém" držení zbraně pocit, že mi vypadne z ruky a manipulace s ní není nic moc. Držení s 8r zásobníkem s prodloužením gripu je pro mě jistější a přesto grip neprodlouží tak, že by se nedala pohodlně držet. Ovšem přebíjení je stále nic moc, tak jsem zkusil odbrousit grip, aby jím mohl zásobník bezproblému cestovat a přilepit prodloužení ke grypu. Je to trochu piplačka, ale myslím že se to povedlo. Zatím jsem to přelepil jen lepenkou a když se to osvědčí, přilepím to na tvrdo, spáru pak schovám gripovou páskou a přijde mi Talon.

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=8cKSyHq6z6o

Samozřejmě to má i své proti, ocením kritiku :).

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#167 » pon 30. dub 2018, 19:30

Zaberdee: Odkaz nefunguje (resp. odkazuje mě do mého vlastního "studia pro autory").



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#168 » pon 30. dub 2018, 20:14

aha, díky :) nejsem zrovna youtuber :D

https://www.youtube.com/watch?v=8cKSyHq6z6o

tohle by mělo makat



jack-3d
Příspěvky: 155

Příspěvek#169 » pon 4. čer 2018, 11:50

Můj mazel...

mp9shiled_zboku.jpg
mp9shiled_zepredu.jpg
mp9shiled_zezadu.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#170 » sob 9. čer 2018, 09:26

jack-3d vymazleno :) ta svítilna je super, jen kdyby nestála takovou mordu co stojí.

máš ten hrubší grip? nedrhne to moc o kůži, či oblečení? Já mám na svém tu gumovou variantu a je to fajn na nošení ale přecijen by to mohlo trochu lépe "drhnout".

Jen pro inspiraci (nalezeno na netu) sw shield s kolimátorem

smith-and-wesson-shield-delta-point-pro-cut-1-1030x688.jpg
smith-and-wesson-shield-delta-point-pro-cut-2-1030x688.jpg
smith-and-wesson-shield-delta-point-pro-cut-3-1030x688.jpg



cema
Příspěvky: 51

Příspěvek#171 » sob 9. čer 2018, 09:51

Zdar.Našel by se někdo v Praze nebo v okolí (stř. Čechy) , kdo by mě nechal z Shielda 9mm vystřeit? Děkuji. Na oplátku můžu nabídnout něco ze svého arzenálu.

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#172 » sob 9. čer 2018, 10:06

Ahoj Cemo, záleží kdy v Praze ale klidně se můžeme dohodnout na nějaký den po práci. Preferuji pondělí nebo úterý a nejlépe na Avimu na Florenci.



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#173 » sob 9. čer 2018, 11:14

J, taky můžu, Prahu zaštítí ArnieX já Mělník :D (ikdyž Avim je taky OK)



jack-3d
Příspěvky: 155

Příspěvek#174 » sob 9. čer 2018, 14:25

@Zeberdee: Upřímně řečeno ten drsnej grip a nošení stále testuju a vyhodnocuju. Zdá se mi, že se oblečení občas na pistoli "nalepí", jakože při pohybu trika nahoru-dolu se triko zasekne a je vidět obrys. Rozhodně se zbraň neodkryje, ale zdá se mi, že bedlivý a všímavý pozorovatel by mohl moje skryté nošení odhalit. Ještě testuju a uvidím.

Na druhou stranu při střílení je ten grip naprosto fantastickej, chytneš a pistole se z ruky ani nehne (což byl problém před gripem).

@cema: Budu teď v neděli na Placech slavit 20 let LEXu. Shielda samozřejmě beru sebou.



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#175 » sob 9. čer 2018, 19:20

to jsem si myslel, že ten smirkový povrch bude tahat za oblečení. Já mám tu gumovou variantu od talonu a je na otěr hladká, takže netahá oblečení, drží se podstatně líp než bez gripu, ale při mokrých či zpocených rukách to úplně perfektně nedrží. Bohužel vše má své pro i proti. Asi je to o prioritách, nebo by někdo mohl vymyslet nějakou kombinaci :).



cema
Příspěvky: 51

Příspěvek#176 » úte 12. čer 2018, 17:18

Děkuji ArnieX za půjčení zbraně a za pokec. Byl jsem překvapenej jak dobře se Shield chová při střelbě, subjektivně je zvladatelnější než třeba G43. S tím delším zásobníkem se pak už drží jak fullsize. Jediný s čím jsem měl problém byl úchop konkrétně položení pravého palce. Jsem zvyklej mít palce těsně na zbrani a tady mi to vycházelo přesně na záchyt závěru a po poslední ráně mi závěr nezůstával vzadu. Když jsem si na to dával pozor, tak ok. Takže Shiled zatím zůstává ve výběru, ale ještě mám v plánu pár subkompatků vyzkoušet. Dám tomu čas, impulsivních nákupů mám plnej trezor. :-).

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#177 » úte 12. čer 2018, 17:31

:D impulzivní nákupy... Nemáš zač, i já jsem rád zase posloužil dobré věci. Dej pak vědět jak výběr dopadl.



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#178 » úte 12. čer 2018, 20:31

nezlobil bych se 8-)

[img]
BAN-SW-10035.jpg
[/img]



romv
Příspěvky: 29

Příspěvek#179 » sob 30. čer 2018, 20:38

Tak dnes jsem si po dlouhém zkoušení a rozmýšlení pořídil také Shielda do rodinné sbírky mezi Glocky. Už si i kluci jedni na sebe zvykli. Samozřejmě, že ve hře byla celá svatá trojice Shield, G43 a HS 3.3... rozhodla to tak trochu i náhoda a možnost koupit pár měsíců starou zbraň za dobrou cenu. Jen mi ten 7 ranný zásobník jde hrozně ztěžka plnit...máte někdo nějaký tip jak ho pořádně rozhýbat. Druhý jde vcelku dobře. Ještě přemýšlím o výměně mířidel a talon gripu. Je nějaká inspirace mezi majiteli. Díky a hezký večer.

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#180 » sob 30. čer 2018, 20:41

Jde plnit ztěžka chce si na to zvyknout když střílím po pěti tak cajk blbě tam jdou poslední dva náboje což na střelnici neřeším.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti