GP K100

Glock a spol.


klabator
Příspěvky: 54

Příspěvek#121 » pon 11. srp 2014, 12:51

co jsem posílal dotazy tak mě všichni výrobci potvrdily že MK12 do pouzdra MK7 nepasuje tak nwm :/... ptal jsem se copshopu i Huck finn... a obě jsou pro mě poměrně daleko takže tam nemužu zajet a nechat si je vyrobit na míru :/

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#122 » pon 11. srp 2014, 14:10

A co RHHolsters v Jablonci, nemas to bliz?

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#123 » pon 11. srp 2014, 16:29

Optej se výrobce,
podle mne je to volovina, protože co jsem se díval na Kuracinu https://www.youtube.com/watch?v=1FknK5SnNlw a na 44 vteřině ukazuje rozdil.
leda by vadila ta šoupátka.....
Tonda



klabator
Příspěvky: 54

Příspěvek#124 » úte 12. srp 2014, 07:46

Včera večer jsem psal email do GP ohledně rozdílu MK7 a MK 12 tady je odpověď:
"Čo sa týka vonkajších rozdielov medzi Mk7 a Mk12 je to hlavne šírka lúčika. To sa prejavilo hlavne pri rýchlotasných puzdrách ale aj kydexových puzdrách. Bez vyskúšania sa to nedá zaručiť. Prosím, dajte mi vedieť o aké kydexové puzdro sa jedná. Je možné, že to vieme lepšie overiť.".
O jaké pouzdro se jedná jsem napsal tak si počkáme na odpověď.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#125 » úte 12. srp 2014, 10:14

Když píši do jejich fóra, tak mám nejpozději druhý den (pracovní) odpověď většinou mi odpovídá Boris, což je více president Grand Poweru.
Takže komunikaci hodnotím na výbornou.
Nekašlou na obyčejné uživatele.

Tonda



klabator
Příspěvky: 54

Příspěvek#126 » stř 13. srp 2014, 19:03

Tak sem se již včera večer stal hrdým majitelem GP K100 Mk7. Jsem z ní nadšený, dnes sem ji byl přihlásit. A tím i odpadá starost o pouzdro když jsou všechny dělané na Mk7 :D

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#127 » stř 13. srp 2014, 21:06

Po pravdě ti to MK7 trochu závidím, s tím MK12 je to trochu neštěstí při sborce, já na to mám vlastní systém, již jsem jej tu dával jako videonávod, ale porušuji doporučení, že ta šoupátka mají být při sborce stažená......
Tak jen si přečti téma "K100 MK12 v Prahe" tam poňoukám k sejití se a udělání recenzí na několik typů zbraní. Držení, střelba, nošení, rozborka/sborka (tam se obávám GP MK12 úplně propadne).
Pak přidej nejaký návrh, třeba se nakonec budeme muset sejít na nějaké větší střelnici.....

Tonda



hrabě X
Příspěvky: 17

Příspěvek#128 » čtv 14. srp 2014, 08:10

Sborka se časem poddá. Zpočátku jsem s tím taky bojoval, po dvou měsících už to mám v ruce. Cvak-cvak a je složená...
Naposledy upravil(a) hrabě X dne čtv 14. srp 2014, 08:27, celkem upraveno 1 x.



klabator
Příspěvky: 54

Příspěvek#129 » čtv 14. srp 2014, 08:21

S Mk7 jsem taky bojoval.. první 2úspěšné složení bylo z asi 20 pokusů.. pak jsem zjistil jak doopravdy na to a už to celkem jde.. jenom při mojí šikovnosti se mě při sborce do drážek kousne třeba tričko co mam na sobě tak to musim celé rozdělat :D.. ale to se poddá ;)

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#130 » čtv 14. srp 2014, 11:54

No tady je jak na to já jdu, stejně je to moc natěžko, takovou slabou ženu bych asi neviděl jak todle natáhne.
https://www.youtube.com/watch?v=y2W_NtAPx-8
https://www.youtube.com/watch?v=CDG8KPnWeng



klabator
Příspěvky: 54

Příspěvek#131 » sob 16. srp 2014, 13:59

Chci se zeptat.. nevíte jak se dají vyměnit hřbety? Mám tu celou sadu ale nevím jak je vyměnit... Musím vysunout ten čep co je těsně nad tím hřbetem nebo to jde normálně vysunout? Návod sem k vyměňování nikde nenašel... Díky za odpověď

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#132 » sob 16. srp 2014, 14:38

Ahoj, jak sis asi všiml, mám MK12/1 - tedy jeden hřbet, ale už jsem to měl venku. Vzal jsem šroubovák se širokou plochou, dole u zásobníku jsou takové 2 ne moc hluboké otvory, tam zapáčíš a je to venku.
Pokud by si měl pocit, že by ti tedy nějaké hřbety přebývaly zkusil bych jaké jsou co ty na to, možná i jeden odkoupím.
Docela mi vyhovuje ten co je to s ním dodáno.
Tonda



klabator
Příspěvky: 54

Příspěvek#133 » ned 17. srp 2014, 12:57

Teda musím říct že jsem lehce zklamaný... chtělo by to dopilovat pár věcí na konstrukci... třeba ta výměna hřbetů stojí pěkně za prd, myslím že by bylo daleko lepší nějaké jištění přes čep, který by se vysunul a hřbety by šli vysunout (např. jako na P09), další co mě trochu mrzí je, že když do zbraně vložím nabitý zásobník, při pohybu do boků je slyšet jak tam náboj trochu rachotí, prázdný zásobník to nedělá... ale abych nekritizoval jenom.. myslím že zbran má skvělý úchop a příjemný chod spouště, jenom myslím že by to nějaké věci chtělo "dopilovat"

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#134 » ned 17. srp 2014, 14:12

Osobně si myslím, že K100 je stejně jako Glock služební pistole, kde se v první řadě hledí na funkčnost za všech podmínek.
Čemu vadí, když náboj v zásobníku klepe? Funguje s ním pistole spolehlivě? Pokud ano, není co řešit.
Výměna hřbetů - taky nejsem fanda samosvorného řešení, ale mimo toho, že výměna není tak pohodlná, s hřbety není problém. Přece jenom hřbet vyměníš párkrát dokud nenajdej svůj ideální a tím to hasne. O moc horší by bylo, kdyby nedržely pevně na místě a při pevnějším úchopu třeba pružily.



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#135 » ned 17. srp 2014, 17:20

klabator:z rachotěnim zasobníku si nedělej starosti P-09 to děla taky když běžim a mam zbraň z plnym zasobníkem v stehenním pouzdru tak sem slyšet už zdalky :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů