GP K100

Glock a spol.


Martin
Příspěvky: 15

Příspěvek#16 » pon 6. zář 2010, 21:57

Jsem tehdy zapomněl odpovědět, pardon :oops: Kačku jsem v Proarmsu měl před rokem, dali mi k ní jeden zásobník navíc, od Kuracinů mi navíc zdarma poslali podavače nábojů, které fakt byly vymačkané. Ale s dovětkem, že to je normální. Ty nový se vymačkaly hned a ani servis v Proarmsu nepřinesl zlepšení. Nakonec jsem jako nouzovku rozebral zásobníky a natáhl lehce pružiny. Pomohlo to, ale není to na sto % a navíc to je dobrý jen do té doby, než se zbraň prohřeje po rychlé střelbě. Štve mě to, navíc u jednoho zásobníku to funguje, u druhýho ne, rozdíl jsem u nich nenašel. Vyzkoušel jsem všechno možný z fóra na stránkách Grandpoweru a taky nic. Já bych se z toho po...



mlok
Příspěvky: 72

Příspěvek#17 » čtv 14. říj 2010, 16:15

Ahoj lidi. Máte někdo nějaký pádný důvod proč nekoupit K 100 Mk7 ? Na Slovensku stojí 554 Euro = 13600 Kč. Dík.



mlok
Příspěvky: 72

Příspěvek#18 » sob 19. bře 2011, 18:59

Ahoj střelci. Řekněte mi někdo prosím jak vysoká má být světlovodná muška nad závěrem v mm, při hledí Dynamic a záměrnou na střed mezinár. pistol. terče na 25m. Děkuji Mlok.



Carlos
Příspěvky: 2

Příspěvek#19 » stř 28. zář 2011, 21:40

Zdravím střelce. Prosím vás všechny, máte někdo nějakou zkušenost s GP X-calibur? Nikde se o ní nepíše, tak to zkouším tady. Díky Carlos

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#20 » stř 28. zář 2011, 21:57

jedinou zkušenost co mám, že jsem ji měl v neděli v ruce. bohužel to byl prodejní, ne předváděcí kus, tak jsem si z ní nestřelil :( vzhledově se mi moc líbila (a to i zatvrzelým příznívcům 1911), na nošení to moc nebude (5" hlaveň), spoušť příjemná. bohužel mě zklamal rám. starý rám mi do ruky sedl lépe. váhově téměř totožné (i při větších rozměrech) jako stará K100 (měl jsem je v ruce současně a rozdíl nebyl poznat). silnostěná hlaveň, tak 2 cm za ústím odlehčená drážkovým vybráním.
ale i tak už vím, na co musím našetřit (ta cena je trochu vyšší :( )
více snad napíše Hungry nebo Gastly - ti ji mají na střelnici v GC (tam jsem si ji mohl otlapkat).



Carlos
Příspěvky: 2

Příspěvek#21 » čtv 29. zář 2011, 16:07

Moc dík. Kdyby ses ještě něco dozvěděl, tak písni. Carlos



Meky
Příspěvky: 9

Příspěvek#22 » úte 18. říj 2011, 18:35

No ja mam jen pistoli P1 na ramě MK7,a jsem uplně unešen.Super sedne do ruky a je i velice přesna.Kdyby někdo chtěl mužu poslat fotky .Cena je taky velice zajimava.



abrum
Příspěvky: 9

Příspěvek#23 » stř 11. dub 2012, 23:43

Objednal jsem si GP P1 Mk7/1 a abych předešel nedorozumění, sdělte mi někdo,prosím, zda v balení budou i vyměnitelné gripy-prodejce jsem se opoměl zeptat



wladoo
Příspěvky: 23

Příspěvek#24 » čtv 12. dub 2012, 18:25

S největší pravděpodobností ne. Já jsem si pro P1 dojel na Slovensko, právě proto, že jsem tam dostal 4 gripy v ceně. Tady si nejspíš připlatíš tak 2000,-



brezvi
Příspěvky: 17

Příspěvek#25 » stř 19. zář 2012, 12:07

Čau,
jsem teď novým majitelem K100 Mk7. U předešlé pistole jsem byl zvyklý naládovat zásobník a do komory dát skrz výhozní okénko. Teď mi ale tímto způsobem zbraň nedovře! Zatím jsem to zkoušel jen s náboji Libra, které mají osazený kužel. Je to normální?



brezvi
Příspěvky: 17

Příspěvek#26 » stř 19. zář 2012, 17:07

Po rozdělání je vidět, že vytahovač nemá dostatečný náběh. Takže to máte stejně?

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#27 » stř 19. zář 2012, 23:17

Nabijeni pres vyhozni okenko neni prospesne pro zdravi zadneho vytahovace u pistoli - neni designovany, aby preskakoval okraj nabojnice pri dovreni zaveru, cely naraz se prenasi do drapku.
U mene kvalitnich zbrani jednoduchy zpusob, jak si pochroumat vytahovac snadno a rychle.



Evogunit
Příspěvky: 69

Příspěvek#28 » sob 22. zář 2012, 21:38

MKabar: Díky za tip. Nedávno jsem si tento způsob ládování komory taky oblíbil a posledních pár dnů se divim, že nedovírá. Mám teď nabito poteflovanejma a nelíbilo se mi, jak si první dva o sebe neustále odírájí. :)

Uživatelský avatar
fishero
Příspěvky: 18

Příspěvek#29 » ned 23. zář 2012, 08:22

Ahoj... nenasel by se nejaky vlastnik P1 pripadne K100 z Ostravy nebo okoli, ktery by me ji nechal nekde na strelnici vyzkouset a osahat? Uvazuju o jedne z nich, ale nikde na strelnicich ji bohuzel nemaji... diky



brezvi
Příspěvky: 17

Příspěvek#30 » pát 5. říj 2012, 15:27

Tak jsem dnes poprvé provětral K100 Mk7. Naprostá spokojenost. Mimochodem padly i Limity a bezproblému.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů