Sig Sauer P-320

Glock a spol.

BORN_TO_GRILL

Příspěvek#76 » stř 1. úno 2017, 08:21

Trošku OT, ale zamysleli jste se někdy nad kvalitou přebíjených nábojů, že se pořád ptáte, jestli je to bere? Když si vezmete tovární střelivo, tak u jakekoliv značky, co jsme testovali (Geco, S&B, Magtech,....) byl rozptyl výroby i výsledků na terči horší, než u KVALITNĚ přebitých nábojů. S tím potom souvisí i to, jak pistole náboje "bere". Když to budou sra*ky s velkým rozptylem důležitých rozměrů, tak problém dřív, nebo později nastane. Je jedno, jestli je tovární, nebo přebíjená....

Sent from my iPhone using Tapatalk

pecca7369

Příspěvek#77 » stř 1. úno 2017, 08:43

samozřejmě,že kvalitní střelivo je lepší než horší střelivo.. to je asi logický., ale ptal jsem se jestli ti co mají tuto zbraň jí mají odzkoušeno i s přebíjeným střelivem.. A né že si tady budeme říkat o kvalitách výrobků.. to za chvíli zkončíme jestli Samsung nebo Apple .. jesli Kaufland máslo nebo domácí máslo....

loocas

Příspěvek#78 » stř 1. úno 2017, 09:36

pecca7369 píše:tak super, že jí tu někdo má... zkoušel si přebíjenky? jestli je to bere v pohodě? ... Bohužel čekám na compact až někdy možná bude :-( Poslední info z Banzai je že jich mejí objednaných přes 50 ale nidko neví kdy budou.. Jinak Full Size ještě někde jsou.. Ve střeleckým servisu mají 2.. to je info z 31.1.2017

Střílim z toho jenom přebíjenky (124gr, 330m/s a na nošení 158gr, 280m/s, exprimentuju teď s navážkou na IPSC těsně na hranici minimálního PF u minoru) a naprosto bez problémů.

Střílel jsem z toho i MagTechy (148gr), i standardní Seliery (124gr i 158gr) a taky, bez problémů.

BORN_TO_GRILL píše:Trošku OT, ale zamysleli jste se někdy nad kvalitou přebíjených nábojů, že se pořád ptáte, jestli je to bere? Když si vezmete tovární střelivo, tak u jakekoliv značky, co jsme testovali (Geco, S&B, Magtech,....) byl rozptyl výroby i výsledků na terči horší, než u KVALITNĚ přebitých nábojů. S tím potom souvisí i to, jak pistole náboje "bere". Když to budou sra*ky s velkým rozptylem důležitých rozměrů, tak problém dřív, nebo později nastane. Je jedno, jestli je tovární, nebo přebíjená....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Přesně tak. Měl jsem historicky pár zásadních poruch s nábojema (zásek střely v hlavni atp.) a vždycky, bez výjimky, to byly tovární náboje. Svejch přebíjenek jsem vystřílel už přes 15.000 ks z různejch zbraní a NIKDY nebyl problém. :)

pecca7369 píše:samozřejmě,že kvalitní střelivo je lepší než horší střelivo.. to je asi logický., ale ptal jsem se jestli ti co mají tuto zbraň jí mají odzkoušeno i s přebíjeným střelivem.. A né že si tady budeme říkat o kvalitách výrobků.. to za chvíli zkončíme jestli Samsung nebo Apple .. jesli Kaufland máslo nebo domácí máslo....

Ano, mám, výhradně, jak už jsem psal. Ale pokud se ptáš, jestli z toho střílim LIMITy, tak ne, ty jsem nikdy nezkoušel a podle zkušeností ostatních se od nich držim dál. Přebíjim si sám.

MKabar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#79 » stř 1. úno 2017, 10:02

No aspon jedno pozitivum to ma, mozna dostanu konecne invalidni duchod na alzheimera a senilitu...
Dal byl ruku do ohne, ze loni 2016 tam byly desticky v ramu zalite, z 2016 nemam foto, ale jelikoz na foto z 2015 jsou okynka, tak je to ocividne jasne, uz mi asi fakt hrabe. Ale jeste jsem si ted vzpomel na jeden mini clanecek, musim to dohledat...resili to tam prave...

Ale furt mi nejde do hlavy, jakto ze teda existujou 1911 bez SN na hlavni. Tak proc potom doprcic musi byt nakupko a prukaz zbrane na uplne holy neosazeny polymerovy ram na jinou pistol? Treba Gecko nebo H&K? Naco seriak, kdyz ocividne 1911 muze byt uplne v pohode bez seriaku na hlavni. To je zas kocourkov toto.

WalrusInAnus

Příspěvek#80 » stř 1. úno 2017, 10:06

Mám pocit, že by to mohlo souviset se zbraněmi z Ameriky, které nemají variantu pro evropský trh.

pecca7369

Příspěvek#81 » stř 1. úno 2017, 10:34

děkuji za info o přebíjenkách :-)

Patrik
moderátor

Příspěvek#82 » stř 1. úno 2017, 22:24

MKabar píše:Promin, ale rozeber to a najdi ty cisla, nemuzes mit legalni pistoli bez cisla na hlavni, zaveru a ramu. Neprosla by zkusebnou a nikdo by ti ji neprodal. A mel jsem v ruce min. 10 ks P320 na IWA a vsecky mely cislo na ramu. Je to tak jak rikam, stopro.

Bohužel se pleteš, taky mám Siga P226 bez čísla na hlavni a mně snad věříš, pokud ne tak se stav, Ti ho ukážu (ten lauf)
(edit: opravena značka)

jjoozziinn

Příspěvek#83 » pát 3. úno 2017, 21:25

Potvrzuji že na gripu nic není ,mám ho doma. Jeden člen na sousedním foru psal že mu z brownels poslali pružiny spouš i grip. Tak nevím. Asi jak komu.Taky bych jeden grip bral na pokusy.

mossad37901

Příspěvek#84 » sob 4. úno 2017, 07:41

Tak pratele, zbran poprve vcera zhlednuta v Liře (Praha). Maji tam fullsize a musim rict, ze velice je to presne to, co jsem ocekaval. Drzeni je perfektní, jak prdel na hrnec. Zpracovani zbrane skvele, kam se hrabou nektere renomovane zbrojovky. Spoust bez zbytecnych pojistek, ktere mi vadi podvedome pri strelbe. Ale jsem z ni take trochu prekvapeny, jak je nakonci tvrda na domacknuti. Je to muj pocit, ale pri sportovni strelbe hrozi lehke strhavani. Mate nekdo zkusenost? Pokud ji mate a jste z Prahy, strednich Cech, je mozne se domluvit na vyzkouseni na strelnici? Dekuji moc za info. Rozhoduji se prave pro tuto zbran.

loocas

Příspěvek#85 » sob 4. úno 2017, 08:53

Mám fullsize na IPSC a přeleštil jsem u ní všechny styčný body spoušťáku (krom strikeru) a odpor spouště se snížil na, příjemných, 2.2-2.5Kg a s dalším přeleštěním bych se chtěl dostat pod 2Kg.

Rozhodně strhávání není problém, ač nejsem žádnej ostrostřelec. :)

Necitujeme těsně předcházející příspěvek !

morho

Příspěvek#86 » sob 4. úno 2017, 13:44

Jsou v Liře vstřícný? Chci si toho osahat víc, a oni tam mají všechno.

WalrusInAnus

Příspěvek#87 » sob 4. úno 2017, 13:48

Docela jo. Záleží na počtu lidí v obchodu, ale když není nával, jsou docela ochotní.

Sedmej

Příspěvek#88 » sob 4. úno 2017, 13:50

morho: já tam zatím neměl problém. kdykoli jsem se zeptal, tak mě ochotně půjčili všechno na oasahání. ale určitě je lepší chytit dobu, kdy tam nebude moc lidí.

mossad37901

Příspěvek#89 » sob 4. úno 2017, 16:49

Mohu jen potvrdit, asi nejochotnejsi prodejci. Vse je mozne osahat a prodiskutovat.

nexros

Příspěvek#90 » čtv 9. úno 2017, 12:42

Kdyby si někdo chtěl P320 Full osahat,tak už ji mám taky doma.
Královéhradecký kraj...

Zpět na