Heckler & Koch VP9 Striker Fired Perfection

Glock a spol.


BORN_TO_GRILL
Příspěvky: 43

Příspěvek#526 » stř 29. bře 2017, 08:06

Dlouho jsem studoval prispevky na zahranicnich forech i stranku Lobos industries, nez jsem se rozhodl prelestit disconnector. Cilem bylo odstranit drobne zadrhnuti("hump") asi v polovine drahy pri namacknuti. Profil soucatky jsem nemenil, pouze prelestil.

A vysledek? Namacknuti spouste je nyni mnohem hladsi, prijemnejsi. Subjektivne lehke snizeni odporu-nemam, jak zmerit. Za me spokojenost a prelesteny dil zustane v pistoli.

Na fotografii to moc videt nejde, ale dil je opravdu, jako zrcadlo.

Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk



chatumbabub
Příspěvky: 6

Příspěvek#527 » stř 12. dub 2017, 11:19

Jestli se dobre divam, tak HK nenabizi zadny sfp9 model v compact verzi? Jen full-size a sub compact?

Uživatelský avatar
Tom Λ
Příspěvky: 57

Příspěvek#528 » stř 12. dub 2017, 14:55

Žádný SFP9/VP9 compact není a téměř s jistotou ani nebude. Je to dáno i tím, že samotné SFP "fullsize" je velikostně mezi G19 a G17. U HK je víceméně standartní velikost "většícompact" viz např. P30. Pár fotek na porovnání s G19.
IMG_6383.jpg

vp9 slide 01b resized.jpg

vp9 barrel 01b resized.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



BORN_TO_GRILL
Příspěvky: 43

Příspěvek#529 » ned 16. dub 2017, 13:57

Diky MKabarovi za miridla 10-8 Performance. Jeste to nastrelit. Uz se tesim. Obrazec je mnohem prehlednejsi, nez u originalnich miridel se tremi teckami.

ObrázekObrázekObrázek



Lafry
Příspěvky: 14

Příspěvek#530 » ned 16. dub 2017, 22:25

Ahoj, jsem taky novym majitelem SFP 9 SD kde je mikrometricke hledi. A tak nejak se mi nezda, jak je to volne a hlavne mam to na krivo... setkal se s tim nekdo?
fullsizeoutput_1012.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#531 » pon 17. dub 2017, 00:16

Jaky nastrelovani? Miridla jsou na geometrickem stredu zaveru stejne jako puvodni, jsou stejne vysoka jako puvodni, tak neni co nastrelovat, veskere pripadne nepresnosti budou v rukach ;-).
Jeste jsem nevidel zadny kus SFP nebo P30, ktery by nestrilel na flek na 15-20 m s miridly na stredu zaveru.
(stare USP uz jo, strilelo vlevo dolu o 12-15 cm urcite s miridly na stredu).

K tem LPA - sundej ten zadni platek, uplne vysrubuj ten sroubek (bacha je tam pruzinka, at ti ten sroubek nekam neodleti) a pak to nasad zpatky. Nebo teda bez toho posuvneho platku se podivej, jestli to je rovne nebo ne. Z te fotky nejde poznat, jestli je nakrivo jenom ten zadni vymenny platek, nebo to je nakrivo nasazene na zaveru.



Lafry
Příspěvky: 14

Příspěvek#532 » pon 17. dub 2017, 07:31

Hledi je zasazene spravne... jen ten zadni platek kdyz si na nej sahnu je volnejsi...
fullsizeoutput_1014.jpeg
fullsizeoutput_1013.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Lafry
Příspěvky: 14

Příspěvek#533 » pon 17. dub 2017, 08:27

Tak jsem si s tim pohral... vysrouboval a zase nasrouboval... a uz je to relativne v rovine... jen teda kdyz mirim, tak mi to prijde, jako ze krive hledi nebo zaver..... Ale to spis bude jen muj pocit... diky te krive zadni casti na ramu zbrane.

Kdo ma SFP9? mate to taky takovy pocit, ze je krivej zaver nebo hledi?



BORN_TO_GRILL
Příspěvky: 43

Příspěvek#534 » pon 17. dub 2017, 08:34

Zaver je u me naprosto rovny, tam bych chybu nehledal. Puvodni hledi bylo taky naprosto OK, ale mel jsem to nestavitelne.


Sent from my iPhone using Tapatalk



vsl
Příspěvky: 29

Příspěvek#535 » pon 17. dub 2017, 11:00

Lafry píše:Kdo ma SFP9? mate to taky takovy pocit, ze je krivej zaver nebo hledi?

Moje vypadá stejně jako na té fotce nahoře - závěr je nasazený rovně a tu humpolácky vypadající nakřivo rozšklebenou škvíru tam mám taky.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#536 » pon 17. dub 2017, 13:22

Bohužel většina tech LPA působí, ze jsou na krivo. Mely to prakticky všechny co nam prosly rukama a i na IWA to bylo vidět na vystavených kusech.



Lafry
Příspěvky: 14

Příspěvek#537 » pon 17. dub 2017, 14:36

HawkCZ píše:Bohužel většina tech LPA působí, ze jsou na krivo. Mely to prakticky všechny co nam prosly rukama a i na IWA to bylo vidět na vystavených kusech.


Mas ted nejaky lepsi miridla skladem? ze bych si vzal i s tim pouzdrem co jsem ti psal na FB. :-)ale tak v patek cca.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#538 » pon 17. dub 2017, 15:35

Na cestě jsou Trugla TFX Pro a další 10-8, ty jsou ale už rozebraný. Děláme na další dodávce ;)



Lafry
Příspěvky: 14

Příspěvek#539 » pon 17. dub 2017, 15:39

HawkCZ píše:Na cestě jsou Trugla TFX Pro a další 10-8, ty jsou ale už rozebraný. Děláme na další dodávce ;)


Trugla dorazi kdy? a cena? Jestli chces muzem resit PM nebo na FB. Milan J

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#540 » čtv 20. dub 2017, 17:17

Nevíte náhodou, jestli bude k dispozici kombinace s montáží na kolimátor a se závitem na tlumič?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů