Heckler & Koch VP9 Striker Fired Perfection

Glock a spol.


vomicz
Příspěvky: 35

Příspěvek#286 » čtv 18. úno 2016, 14:05

V Plzni mají na Leiku jedno s hnědým rámem (nebo teda v neděli ho ještě měli). Případně ho mám a pokud by byl zájem vystřelit si z něj v Plzni, neměl by být problém se domluvit.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#287 » pát 19. úno 2016, 01:26

Pry az Hawkovi dorazi nova P30 SD, tak proda svoji SFP9-SF nejnizsi nabidce :-D :-P...

Uživatelský avatar
Tom Λ
Příspěvky: 57

Příspěvek#288 » stř 24. úno 2016, 03:15

Kdyby jste někdo měl jakýkoliv dotaz ohledně HK, můžete se prostřednictvím tohoto zeptat přímo u zdroje :P http://hecklerkoch.cz/co-vas-zajima děkujeme Hawku :-*

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#289 » úte 8. bře 2016, 06:23

Včera jsem dostal nový zbroják s nákupkem a hned jsem objednal SFPčko :) , měl by přijít k konci března, teď jen vydržet to čekání (snad nebude delší) :?



aleš_
Příspěvky: 136

Příspěvek#290 » úte 8. bře 2016, 15:27

Já mám SFP9 od konce února, ale prý objednali 4 a přišly 2. Měl jsem ji objednanou od konce minulého roku, takže ten květen, jak psal HawkCZ, ve tvém případě asi nebude daleko od pravdy.

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#291 » úte 8. bře 2016, 20:07

aleš_ píše:Já mám SFP9 od konce února, ale prý objednali 4 a přišly 2. Měl jsem ji objednanou od konce minulého roku, takže ten květen, jak psal HawkCZ, ve tvém případě asi nebude daleko od pravdy.


Nekupoval jsi ji u gundraka ? :)



Disco_Dawe
Příspěvky: 8

Příspěvek#292 » čtv 10. bře 2016, 13:04

Zdravím, dnes si chci jít koupit SFP, ale jak jsem se dočetl tak ten červenej výstražník co signalizuje náboj v komoře je u starších modelů. Je to velký problém? Ta SFP má červenej a teď si nejsem jistej jestli nepočkat až dorazí nová várka do ČR.

Díky za odpověď

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#293 » čtv 10. bře 2016, 15:22

Nova varka nebude mit ani zelenej ani fialovej ani ruzovej vystraznik :-). Co prosimte resis??
Kup dokud je skladem. Jediny duvod proc cekat by byl, ze bys chtel zavitovou hlaven na SFP9-SF Tactical modelu. Jinac se niceho noveho ani stareho nedockas. SFP9-SF je furt jedna a ta sama - bud mas cernou, nebo FDE/RAL8000 s piskovym ramem a smytec. Tactical zavitovky teprve dorazi nekdy snad.
SFP ma vystraznik vzadu signalizujici natazeny striker (naboj v komore byt nemusi) a vytahovac je napatlany na cerveno, jenze se vychyluje velice malo, tudiz to ani neni moc videt. Ale to je zcela nepodstatny detail. Asi jak bys resil, jestli si mas koupit nove auto s kulatyma krytkama ventilku na kolech a nebo cekat pul roku na nove stejne, co bude mit taky kulate krytky ventilku :-D.



Disco_Dawe
Příspěvky: 8

Příspěvek#294 » čtv 10. bře 2016, 15:37

Jo tak tuhle ráznou odpověď na způsob "makej to koupit ty debile a neptej se na hovadiny" jsem potřeboval ;). Jen teda tohle je vytažený od Hawka a proto jsem se ptal. První série SFP9 měly na vyhtahovači nábojnic červenou barvu a vytahovač byl při náboji v komoře vychýlen, čímž odkryl červenou barvu (indikace náboje v komoře). Novější série SFP9 mají upravený vyhazovač a tuto "fičuru" nemají.
Ten upravený vyhazovač mě zajímal ale jestli není co řešit tak jdu kupovat a díky za odpověď.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#295 » čtv 10. bře 2016, 15:44

Asi to tam prestali davat, bo to stejne moc nefungovalo. Ten vytahovac se vychyluje minimalne.
Pokud tedy nechces tacticool zavitovku (zavit na SFP se vubec neprojevi na zdvihu, u P30L to pomaha hodne), tak utikej koupit, nez ti ju nekdo vyfoukne. Beztak maj posledni kus a vis jak to je, koupi ji nekdo tri a pul minuty pred tebou.

Uživatelský avatar
Tom Λ
Příspěvky: 57

Příspěvek#296 » čtv 10. bře 2016, 15:44

Záhada proč to některé kusy mají a jiné ne, zůstává doposud tajemstvím opředeným legendami a mýty. :lol: Každopádně o kvalitu se nemusíš bát, že snad tím že by byla starší by byla horší. Btw. Hawk brečel že tam tu barvu nemá, tak pak můžeš ještě machrovat :D



Disco_Dawe
Příspěvky: 8

Příspěvek#297 » čtv 10. bře 2016, 15:48

Díky kluci letím tam ;).

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#298 » čtv 10. bře 2016, 15:52

Hawkovi sezenem nejakou ruzovou modelarskou barvicku nekde ve vyprodeju a bude mit nejhezci vytahovac v CR :-P.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#299 » čtv 10. bře 2016, 15:53

Ja bych tu zahadu videl asi takhle - ctvrtek v HK, nejmenovany mesic a rok - Sefe dosla cervena barva na vytahovace na SFP, co ted? Nic, vyrabime dal...kdyby se nekdo ptal, tak je to nova maskovaci uprava pro Navy Seal...

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#300 » čtv 10. bře 2016, 17:30

Kde maj skladem?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů