Heckler & Koch VP9 Striker Fired Perfection

Glock a spol.
Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#271 » pon 14. pro 2015, 23:15

Ahoj,
chystám se do Triggeru na Drill (viz. LOS kalendář), ale středeční je plný a myslím, že další bude až v novém roce, tak jedině pak :-). Jsem z Prahy, takže to líp nezvládnu. Leda, že by jsi si udělal výlet do Prahy :-).

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#272 » pon 14. pro 2015, 23:57

Na Corradu v Ostrave bezi ode dneska zase predvadecka HK a SFP9 tam maji na vyzkouseni.



LaMac
Příspěvky: 3

Příspěvek#273 » úte 15. pro 2015, 00:12

Dík za tip. Nevím jestli to do Ostravy konce roku zvládnu ... ale zvážím jestli si tam naplánuju rodinný výlet mezi svátky :mrgreen:

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#274 » pon 4. led 2016, 09:54

Tak moje dítě http://hecklerkoch.cz je konečně venku!

Nezapomeňte soutěžit o zásobník zdarma!

Jako první na paškál z katalogu je právě SFP9, avšak její profilová stránka dozná ještě změn a doplnění, hlavně grafických a nákresových :-)

FB page here: https://www.facebook.com/hecklerkoch.cz

Obrázek



vomicz
Příspěvky: 35

Příspěvek#275 » pon 4. led 2016, 16:47

Dva komenty ke stránkám:
1. Fakt bylo potřeba měnit na těch stránkách kurzor na zaměřovač a přidávat díru po kliknutí na odkaz?
2. (Chrome) Když kliknu na odkaz prostředním tlačítkem myši, očekávám, že se otevře v novém tabu. Místo toho se otevře normálně, jako bych kliknul LMB. Trochu mě sere, když si stránka myslí, že ví líp než já, čeho jsem chtěl kliknutím docílit.

Jinak to vypadá docela dobře.



Elado
Příspěvky: 101

Příspěvek#276 » úte 5. led 2016, 05:43

Pekný projekt, palec hore;-)

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#277 » pon 1. úno 2016, 17:41

Máte někdo SFP9 ? Zkušenosti, případně porovnání s Walther PPQ M2?



jenda76
Příspěvky: 39

Příspěvek#278 » úte 2. úno 2016, 10:22

Co potřebuješ vědět? Zkušenosti pozitivní, prostě funguje bez sebemenších problémů, kvalita provedení super. Plno informací je v tomhle vlákně. Při srovnání SFP9 s PPQ vycházejí dost podobně. Doporučuji otestovat na střelnici obě a vybrat si co lépe sedne.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#279 » úte 2. úno 2016, 16:30

SFP je vetsi rukojet a je vhodnejsi pro vetsi ruce, me PPQ tlaci vzadu pod zaverem do palce, je tam hranate, SFP je pekne zaoblena.

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#280 » úte 2. úno 2016, 17:30

No měl jsem v ruce zatím jen PPQčko - vystřelit mě z toho nenechali, a to se blbě nakupuje :D - do ruky padl vcelku dobře, ale určitě ji nekoupím, dokud nebudu mít v ruce SFP9, která se mi líbí víc, i recenze (kromě spouště) nad ppq vyhrává, ale zatím nemám možnost, nikdo ji v okolí Kyjov nemá (aspoň nevím) :-(

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#281 » úte 2. úno 2016, 21:07

PPQ strilim casto, mam v okoli min. 3 kousky (Ostravsko). Je to mensi a lehci pistole, je trochu snappy (skakave) jelikoz je lehoucke a ma kratsi lauf, ale diky te super spousti je neuveritelne presne. Da se s tim strilet v pohode na 30 m tajak s 5" pistoli. SFP je ale ergonomictejsi a po nake te tisicovce si sedne a neskace jak PPQ.

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#282 » sob 13. úno 2016, 10:57

Jaká je momentálně dostupnost SFP9?

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#283 » sob 13. úno 2016, 20:28

Mizerná. Možná někde narazíš na verzi v RAL8000. Ještě jedna byla před dobou ve střeleckym servisu, ale jinak vyprodáno. Měly by dorazit konec února, ale vzhledem k současné situaci tipuju spíš začátek května reálně.

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#284 » ned 14. úno 2016, 07:08

To je docela na prd :( Čekám na něj, abych ho porovnal s PPQčkem, pokud nebude v březnu, koupím PPQ , H&K maj smůlu :?



Dragys
Příspěvky: 1

Příspěvek#285 » ned 14. úno 2016, 10:48

HawkCZ píše:Mizerná. Možná někde narazíš na verzi v RAL8000. Ještě jedna byla před dobou ve střeleckym servisu, ale jinak vyprodáno. Měly by dorazit konec února, ale vzhledem k současné situaci tipuju spíš začátek května reálně.


To jsi me moc nepotěšil. Sice jsem SFP9 našel teprve včera, ale byla to láska na první pohled.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 16 hostů