Heckler & Koch VP9 Striker Fired Perfection

Glock a spol.


Konstantin
Příspěvky: 39

Příspěvek#706 » pon 8. říj 2018, 10:31

Ahoj vsem. Vlastnim SFP9 SF od cca kvetna 2018. Je jiz nastrileno lehce pres 1000. Zavady zatim zadne. Cistim 2-3 krat v mesici, podle cviceni a navstevy strelnici (nevzdy po kazdem strileni).
BORN_TO_GRILL zminil, ze jemu podava i prazdne nabojnice. Zrovna jsem vcera cvicil selhac a vzpriceny naboj. Dal jsem do zasobniku pouze nabojnice a cvicil. V mem pripade spis nepoda tu nabojnice, nez poda. Takze na drill uplne perfektne. Projel jsem cca 5-6 zasobniku a potom jsem nedokazal natahnout zaver (prsty jiz neslo udrzet :((( )



JirkaJ
Příspěvky: 39

Příspěvek#707 » úte 9. říj 2018, 13:21

ahoj všem, je nějaká možnost na HK SFP9 dát kolimátor? díky za info. Jura



jees
Příspěvky: 32

Příspěvek#708 » úte 9. říj 2018, 13:50

Konstantin píše:Zrovna jsem vcera cvicil selhac a vzpriceny naboj. Dal jsem do zasobniku pouze nabojnice a cvicil. V mem pripade spis nepoda tu nabojnice, nez poda. Takze na drill uplne perfektne.


Jj, HK většinou podávají i prázdné nábojnice.
Tip: Pro trénink zádržky je vhodné nábojnici mírně zmáčknout kleštěma. To je pak jistota :)

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#709 » úte 9. říj 2018, 13:57

JirkaJ: Jde, jednomu střelci jsme frézovali závěr pro usazení RMR od Trijiconu ;-) Kdyžtak SZ.

Na hranici vypuštění do světa by měla už být i SFP9 OR (Optic Ready), která by měla mít montáže a přípravu pro kolim, ale už čekáme dva roky a stále není. Letos na IWĚ se oháněli tím, že se jim střihali šrouby.

Tady na tom frézování to bylo jednodušší, protože se to dělalo přímo na RMR a kromě šroubů a osazení drží kolim na místě zívěr zpředu a zezadu, takže namáhání pevnostních šroubů je minimální.

Více fotek: https://www.facebook.com/pg/nocompromise.house/photos/?tab=album&album_id=791696344334228

Obrázek
Obrázek



JirkaJ
Příspěvky: 39

Příspěvek#710 » úte 9. říj 2018, 15:24

to vypadá luxusně. cena co je na fb platí?



Konstantin
Příspěvky: 39

Příspěvek#711 » stř 10. říj 2018, 07:44

jees píše:Tip: Pro trénink zádržky je vhodné nábojnici mírně zmáčknout kleštěma. To je pak jistota :)


Presne tak jak rikas, to jsem odkoukal na treningu. Namackal jsem si takovych 10 ks a potom jen pro srandu jsem tam dal zbytek proste rovnych. Dela to zadrzku, ale velice ruznorodym zpusobem. Obcas se to chova jako selhac, obcas staci dorazit zaver a jede, obcas kousne. Na trening moc dobre. Bohuzel, susilky jsou nedostatkove zbozi a pekne se ztraci, hajzlici :( .
Kazdopadne, dekuji za komentar :)



JirkaJ
Příspěvky: 39

Příspěvek#712 » čtv 11. říj 2018, 14:17

budeš s ní někde na předváděčce. rád bych si ji vyzkoušel. Jirka




HawkCZ píše:Pravdu bdíž :-). Youtube video here: https://youtu.be/xVx11VtuAUQ

BORN_TO_GRILL: Kolem 4000 ran momentálně. Teď ji dáváme i do druhé naší pistole. Vzhledem k materiálu, ze kterého je vyrobena (stejný jako spouště, které děláme na P30) za ni dáme ruku do ohně.



jees
Příspěvky: 32

Příspěvek#713 » čtv 8. lis 2018, 10:51

Berlín: policie vrátila nové služební H&K SPF9 výrobci
http://zbrojnice.com/2018/11/08/berlin-policie-vratila-nove-sluzebni-hk-spf9-vyrobci/

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#714 » čtv 8. lis 2018, 11:30

Docela by mě zajímalo, proč by PISTOL, se kterou jako civilove od první rány trefujeme záslepku na 20 metrů, neměla stačit policajtovi, aby po 60 ranách musel posouvat mířidla. :D

Docela by mě zajímalo (podruhé) co se tam děje v backgroundu :))

Nutno dodat, že se jedná o verze TR (tvrdší pružina a chod spouště, delší reset), tak možná Němci jen neumí střílet :D.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#715 » čtv 8. lis 2018, 12:04

K tomu, že neumí střílet bych se přikláněl nejspíš. Pokud nestřílí ti hoši ještě soukromě, tak policejní výcvik ve střelbě a použití zbraně u jednotek, které nejsou zásahovka, je často dost mizerný. A nestačí.
Alespoň jsem neslyšel o tom, že by řadový policajt (kdekoliv) v rámci výcviku a neustálého zdokonalování se vystřílel dejme tomu několik set nábojů měsíčně (tedy alespoň řekněmež 300??). Nebo se pletu?

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#716 » čtv 8. lis 2018, 16:16

Klidne muze byt problem vazne ve zbrani, neco se nekde pozmenilo a zjednodusila vyroba na snizeni nakladu, a hle zbran zacina mit problemy. Prijde mi to divne, ze by i policejni zbrojiri a dalsi borci neumeli strilet...Protoze poslat zbrane z5 na reklamaci, nebude jen tak vycucane z prstu.

Fakjtem je, ze HK je v krizovem rezimu, takze se tam opravdu muze dit plno veci, ktere negativne ovlivni kvalitu.



Citrón
Příspěvky: 30

Příspěvek#717 » čtv 8. lis 2018, 20:05

Indian: Nevim, jak v Německu, ale zdejší kamarád u měštapa říkal, že mají povinné střelby jednou za půl roku á 100 ran ....



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#718 » čtv 8. lis 2018, 21:45

Heckler & Koch je nyní v podstatě pod ochranou evropské verze Chapter 11.

Avšak je "Too Big to Fail", resp. jejich kvérů je mezi evropskými OS příliš mnoho aby se ta fabrika mohla nechat padnout. Takže nějaká ta dotace z Brusele to dozajista co nevidět potichu spraví ..

ad) Citron:
městapák vůbec nemá co mít kvér, leda tak obušek na místní zlobivce a lopatku se smetáčkem na sbírání psích exkrementů ve svém rajónu. To je jejich Rhodos a tam mají skákat.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#719 » pát 9. lis 2018, 01:01

Sluzebni TR verze ma 7 mm reset tajak tovar P30 a 11 mm chod misto 6/3 mm u SF verze co je na civilnim trhu. S tak dlouhym chodem (skoro jak by jste strileli s P30 kazdou ranu v DA) + resetem a pripadne vyssim odporem (to nevim, jestli je i tezsi) se vetsina z Vas bude mit problem trefit do cerneho na 10 m, proste to strhnete. Netrenovani policajti jsou pak zcela mimo. A je tam naprosto stejny efekt jak u slavne New York 5 kg Glock spouste.
Kdysi byla v SR statistika tusim za rok 2012. N. Y. cajti strileli moc moc krat za rok na pachatele na vzdalenost pod 7 yardu a meli 8 % uspesnost, ze se vubec trefili. 5 kg spoust je proste velmi bezpecna i pro pachatele. A trosku smutny prehled za N. Y. policii 2012:

Lide zasazeni strelbou NYPD: 30
Lide zabiti strelbou NYPD: 16
Lide zasazeni NYPD omylem (nezucastneni nebo nechteny vystrel): 14
Celkovy pocet vypalenych ran NYPD: 331
Celkovy pocet ran behem jedineho incidentu na Washington Heights: 84
Podstrelenych policistu: 13
Zastrelenych policistu v prestrelkach: 0
Policiste co se sami zastrelili sluzebnimi zbranemi: 8
Zastreleni psi: 24
Policiste vysetrovani za poruseni smernic uziti smrtici sily/palne zbrane: 1

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#720 » pát 9. lis 2018, 07:41

Co si pamatuji ten článek, tak tam ještě bylo byli povinně přezkušování jednou nebo dvakrát za rok, ale mohli mít neomezeně opakování dokud neprošli. Pravidelné střelby byly snad jen jednou za dva měsíce ale i méně. S tou spouští strhával každý

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů