Heckler & Koch VP9 Striker Fired Perfection

Glock a spol.
Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#361 » sob 1. říj 2016, 17:38

To je oťukaný od vylétajících hilzen.



Woody
Příspěvky: 2

Příspěvek#362 » sob 1. říj 2016, 19:16

Očistit to nejde. :/ je to oťukaný. Nemám Viky jako leštěnku, takže mi to až tak nevadí, ale objevilo se to až dnes, tak jsem přemýšlel co dělám špatně. :) A na netu jsem to u žádné ochozené neviděl. Díky za info. Jinak střelba super. (nemám moc s čím porovnávat je to moje první) Ale stále mi to lítá na 8 hodinu. :(
Podle všeho ji strhávám prstem, ale možná to bude i očima, protože když jsem střílel s levým zavřeným byla střelba o chlup přesnější.. Jen mě trošku trápí mířidla. :/ Střílíme na střelnici většinou z šera a špatně se mi zaostřuje muška. Když ji trošku nasvítím je to o poznání lepší, ale tak na jeden zásobník a pak musím zase na světlo. Můžete mi poradit nějakou alternativu? Tritium? Světlovod? :)



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#363 » sob 1. říj 2016, 20:13

na PPQ mam to samý dělaji to nabojnice a neřešim to, ale z velký části to jde i očistit



Luboš16
Příspěvky: 111

Příspěvek#364 » sob 1. říj 2016, 20:44

Na P30 SK mám s těch místech taky otěry od nábojnic, kdybys o tom nenapsal, tak jsem si toho ani nevšiml, asi to bude vlastnost, na spolehlivost to nemá vliv, nábojnice to vyhazuje kam má, takže to ani nebudu nijak řešit. Je možné, že toto zkosení má funkci deflektoru. Mířidla možná TRUGLO TFO, kombinace světlovodu s tritiem, ale nevím, jestli je to nejlepší volba, názory na ně se různí. Co se týká zaostření si myslím, že problém bude spíš s očima, taky mám ten samý problém, s brýlemi na blízko super mířidla ale terč je jedna celistvá rozmazaná placka, takže střílím bez brýlí s lehce rozmazanými mířidly i terčem.



Bob1795
Příspěvky: 35

Příspěvek#365 » sob 1. říj 2016, 20:56

To Woody: mám na SFP9 vystříleno cca 1.000 nábojů a ani náznak po sebemenší oděrce. V každém případě je to oťukané od nábojnic a hlavu bych si s tím nelámal. Víc střílet, míň leštit :-)

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#366 » ned 2. říj 2016, 07:17

Mám taky , sice ne tak moc, ale mám. Je to o nábojnic. Neřešit - střílet ;)

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#367 » ned 2. říj 2016, 08:11

Mám P30 LS, ale po několika tisících ranách - ani ťukaneček. Má SFP oproti P30 nějak pod jiným úhlem nastavené vytahování nábojnic?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#368 » ned 2. říj 2016, 11:26

Presne tak, to je jak bys resil, ze mas spinave gumy na aute s kterym jezdis :-). Na to uplne kasli, to neni gver na lestenku do vitriny. Delaj to nektere druhy naboju, me to kdysi na LSku nake naboje taky delaly, ale uz fakt nevim co to bylo, strilim uz par let jenom prebijenky a ty to aktualne nedelaj vubec.



Luboš16
Příspěvky: 111

Příspěvek#369 » ned 2. říj 2016, 11:30

Jako příčinu těch stop po nábojnicích bych odhadoval volný úchop, nebo slabou laboraci nábojů. Na P30 to nemám, na P30 SK jsem to do otření mastným hadrem měl a uvědomil jsem si, že jsem zkoušel hodně slabou laboraci svých přebíjenek a pistole při tom fungovala, ale nábojnice vyhazovala nepravidelně a různými směry.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#370 » ned 2. říj 2016, 11:46

Na mireni ma byt zrak na musku zaostreny, terc a hledi mazle, lidske oko nedovede ostrit na vsechny vzdalenosti naraz. Truglo jsou tluste moc, nad 15 m to zakryje male cile a vetsine lidi co umi opravdu strilet (rychle a presne) body v hledi vadi, rozptylujou. Cervena mucha a cerne hledi je ideal kombinace. Tritia na svetle ti nepomuzou a kolikrat strilis potme? (na sebeobranu na 0.5 az 2 m se stejne nemiri, strilis uz od pasu okamzite po vytazeni). Nejlepsi jsou 10-8 Performance na HK, chystam vetsi objednavku z USA, jakmile budou hledi skladem (delaj to v malych varkach co ctvrt roku). Aktualne mam 5 lidi minimalne uz, jestli v obalce bude 5 nebo 10 setu je fuk. Doporucuju 0.115'' sirku musky, ideal stred mezi 0.100 na mirenku a 0.125 na rychlost. 0.
125 je moc hruba na vetsi dalky. Tritia vsechny jsou od 125 a vic a nepomuzou ti na dennim svetle vubec ani trochu.



honzazd
Příspěvky: 156

Příspěvek#371 » úte 11. říj 2016, 18:20

Ahoj. Kamarád chce koupit HK-SFP9. Chci se zeptat jestli neudělá chybu, plasťáka za cca 21K.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1301

Příspěvek#372 » úte 11. říj 2016, 20:00

Nemá Hawkcz na prodej ještě svého (naposled cena kolem 16tis.)?

Jinak já dal za plasťáka přes 22 - první zbraň, takže zkušeností málo, ale nelituju.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#373 » úte 11. říj 2016, 20:02

:o Jj, ještě jí tu sušim, a už bych se ji rád zbavil :-). Price platí.



aleš_
Příspěvky: 136

Příspěvek#374 » stř 12. říj 2016, 02:15

No vidíš to. Kdybys ji nabídnul za tuhle cenu začátkem roku, tak už jseš bez pistole i bez rukou :-) Tu moji funglovku jsem koupil v únoru.



Šakal
Příspěvky: 29

Příspěvek#375 » stř 12. říj 2016, 06:35

Panove ohlizim se po nove bouchacce a vybiram mezi G17 a zde uctivanou SFP9. Muzete to nekdo objektivne zhodnotit a napsat proc si koupit prave SFP9 a ne G17. Dik

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů