Heckler & Koch VP9 Striker Fired Perfection

Glock a spol.


des
Příspěvky: 7

Příspěvek#661 » pát 27. dub 2018, 09:09

nepodarilo sa mi vložit obrázok
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Konstantin
Příspěvky: 39

Příspěvek#662 » pát 27. dub 2018, 11:15

Ahoj vsem. Tak vcera po vyzkouseni s Hawkem (dekuji moc za moznost!!!) jsem se pridal k parte majitelu H&K => SFP9 forevere :))))).
Celkem zajimavy byl zazitek okamziteho porovnani uchopu Glock 19 a SFP9.
Ted uz jenom nahlasit zbran a hura na strelnice....



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#663 » pát 27. dub 2018, 13:51

Konstantin: tak s chutí do toho... :-) A hodně si to užij :-)
Na začátku si zkus, které gripy ti budou nejlíp sedět. A nejen při "sušení". Chce to vystřílet něco, aby se ti ověřilo, jak ti to sedí v ruce.
Já mám poměrně menší ruku, skončil jsem u malého hřbetu a středních střenek.



TomášT
Příspěvky: 1

Příspěvek#664 » sob 28. dub 2018, 13:10

Máte někdo zkušenost s tímhle..?

https://www.hkparts.net/shop/pc/Meproli ... p18404.htm

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#665 » sob 28. dub 2018, 14:58

Měl jsem něco podobného na brokovnici a je to hrozně přibližný.



Viklan
Příspěvky: 137

Příspěvek#666 » stř 2. kvě 2018, 16:45

Kolegové, jaké jsou vaše předběžné (nikdo to z nás asi zatím neměl na střelnici) na novinku HK SFP9L OR ?
Konkurence Waltheru, Caniku, Glocku, ... nebo to bude bezkonkurenční. Prostě HKáčko. Asi až na tu spoušť, ale to se určitě poddá-viz info No Compromise House.

Uživatelský avatar
vosicz
Příspěvky: 132

Příspěvek#667 » úte 22. kvě 2018, 23:58

Ahoj, tuším že odpověď na první otázku bude ne, ale pro jistotu se zeptám.

Je možné v ČR koupit VP9 OD Green nebo přímo SFP9 v této barvě? Z toho, co jsem se dočetl, je SFP9 pro evropský trh a prodává se v černé nebo RAL8000 a VP9 pro USA v ostatních barvách (https://hk-usa.com/hk-models/vp9/).

Funguje ještě NoCompromise showroom a pokud ano, jaká je otevírací doba?

Má smysl nosit s podvěsnou svítilnou (APLc, apod)? Má někdo zkušenosti přímo s jejím nošením na SFP9? Na zahraničních fórech je to trochu kontroverzní téma - pár desítek gramů navíc, větší pouzdro, přesně prozrazuje pozici, atd.

Díky za odpovědi.



Luboš16
Příspěvky: 111

Příspěvek#668 » stř 23. kvě 2018, 05:26

Nocompromise určitě funguje, ale je lepší se předem telefonicky domluvit s Hawkem. Luboš

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#669 » stř 23. kvě 2018, 12:02

2 vosicz: Jasně zastav se ;-)

Jinak k tvým dotazům:
1) VP9 Navy v Evropě nepořídíš (ani jiné US barvy). Nedávno pár kousků dovezla "načerno" bez vědomí importéra Beareka, ale co jsem koukal, tak už jsou pryč. Jediná alternativa je SFP9 a SFP9 SD v RAL8000. Jinak nic dostupné v jiné barvě není.
2) jasně, zastav se ;-)
3) záleží co od ní očekáváš... Já jsem na P30 i SFP9 nosil přes rok a půl denního nošení Viridian X5L...neřekl bych, že to prozrazuje pozici, zrovna SFP9 se nosí dobře i s podvěsem, spíš jde o komfort. Když nosíš opravdu každý den, tak už to poznáš. Mám tady pouzdra jak na SFP9 s podvěsem, tak P30 s podvěsem, může si vyzkoušet jaký to je :-). Takže když to shrnu, je to spíš o tom, co jsi ochotný pro to nošení obětovat :-). Mít na zbrani podvěs, ideálně i s laserem je rozhodně plus, vykoupené pořizovací cenou podvěsu a pouzdra a určitého prostorového i hmotnostního komfortu :-)

Obrázek
Naposledy upravil(a) HawkCZ dne stř 23. kvě 2018, 12:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#670 » stř 23. kvě 2018, 12:26

Jestli tou pozicí nemyslel pozici střelce... Ale to u většiny konfliktů, kdy nejčastější vzdálenost je pár metrů, moc nevadí.



Standak
Příspěvky: 16

Příspěvek#671 » pon 28. kvě 2018, 16:28

Tak po vyzkoušení asi desítky různých zbraní ve svém okolí, jsem si i já dnes udělal výlet za nákupy do Prahy a stal se majitelem SFP9. Hawkovi touto cestou ještě jednou díky za vstřícnost a profesionalitu, jsem spokojen.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#672 » pon 28. kvě 2018, 21:01

Standak: tak přeju hodně šťastných nastřílených kilometrů :). Mám ji taky a od prosince jsem už stihl 3000 včeliček.



sTeblo
Příspěvky: 31

Příspěvek#673 » úte 29. kvě 2018, 06:32

A ja se porad nemuzu rozhodnout jestli SFP9 nebo P30 (kohout nebo striker?). Bude to ma prvni zbran. SFP9 jsem si vyzkousel a vsechno super. Ale porad mam nejaky psychicky blok u zbrane bez kohoutu a zaroven z toho, ze SFP9 je delana jako "dostupna zbran" (ac stejne draha jako p30 u nas).

Mimochodem, ma nekdo hlaven se zavitem a nosi? Nevadi to nicemu? HAWKu, mas zavitove SFP9 k prodeji? Porad si rikam, ze kdyz uz, tak by nebylo od veci koupit tohle vzhledem k potencionalnimu povoleni tlumicu, nez pak resit novou hlaven za 6k.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#674 » úte 29. kvě 2018, 07:35

Mám i zavitovky. Můžeš se podívat, porovnat. Na nošení to není rozdíl. Je to o pouzdře. Sám jsem se závitem a podvěsem nosil P30 i SFP9. Jen ti ten zavit nesmí koukat z pouzdra. To je pak ničitel oblečení a sedaček :))

Za mě závitovka a SFP9. Je víc simply to carry a easy to shoot :)



sTeblo
Příspěvky: 31

Příspěvek#675 » úte 29. kvě 2018, 07:46

No, stejny nazor mam taky. Cekam jeste na kolegu, co je taky HK possitive a chceme se domluvit s MKbarem na nejakem testu, osahani, vyzkouseni... ale asi fakt u toho SFP skoncim a zavit k tomu. Jak to tam je cenove zavit vs. nezavit?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů