Heckler & Koch VP9 Striker Fired Perfection

Glock a spol.


Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#676 » úte 29. kvě 2018, 14:40

Já mám bez závitu. Nosím to a nechtěl jsem trhat oblečení (případně jako nešika). A taky nevěřím, že povolí tlumiče v dohledné době. A pokud ano, musel bych střílet drahé subsonicy, aby to tlumič tlumil. A za poslední - závit by mne mohl ponoukat k experimentům např. s tlumením pet flaškou apod. A následně si tak vyrobit potenciálně průs.r.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#677 » úte 29. kvě 2018, 20:49

S temi tlumici budes mozna mile prekvapen ;-). A ten zavit je luxus bonus, kdyz s tym nekoho flaknes bez strileni...

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#678 » úte 29. kvě 2018, 20:58

A fakt nejde poznat v kydexu (byt mi ten zavit s krytkou dole couha uplne cely ven), ktera hlaven tam je pri noseni na boku. Muselo by to couhat aspon 5 x vic a musel bych hodit roznozku ala Van Damme, abych to poznal :-D.



supernemo
Příspěvky: 24

Příspěvek#679 » stř 30. kvě 2018, 07:40

Já mám taky se závitem a nošení je bez problému. Jak psal Hawk je to o pouzdru. Nechal sem si udělat vnější i vnitřní kydex co kreje i závit včetně tý krytky co na to Kuba vyrábí a pohodička.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#680 » stř 30. kvě 2018, 14:31

@MKabar: víš snad pozitivně, že se něco takového chystá? To by mne potom mrzelo, že závit nemám. I když - stále platí, že pro utlumení bych musel střílet subsonicy. Protože supersonický třesk běžných nábojů se tlumičem neodstraní.



Xaw
Příspěvky: 112

Příspěvek#681 » čtv 31. kvě 2018, 19:41

Jen poznámka, dnes jsem porovnal svoje SK s kamarádovo full size - rozdíl v přesnosti takřka žádný a malá nekope nijak víc než velká. Dobrá práce HK



Konstantin
Příspěvky: 39

Příspěvek#682 » úte 19. čer 2018, 12:43

Vlastnim SFP9 jiz par mesicu. Asi jako u vsech, kdo tomu venuje - susim, chodim na strelnici, chodim na cviceni. Zazivam obcas divny pocit, kdyz mam MOJE pistole v ruce => nechce se mi ji pustit z ruky. Trochu pripomina to hrani s novym mobilem, ale tak trochu jinak. "Milasek". Obcas na ni jen koukam a drzim v ruce. Zvlastni pocit. Manzelka mne nerozumi, ach jo, ale kazdy z nas ma svoje zaliby.
Po 500 ranach zacal jsem slyset chod spouste, prace pruzin... Zajimave, ma ta zbran duse, nebo ji to domyslime my sami?

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#683 » úte 19. čer 2018, 13:30

V žebříčku s čím si muži hrají rukou nejraději je na vrcholu před mobilem ještě jedna věc, ne daleko od tebe. Být tvou ženou, tak jsem nervózní oprávněně.
:-D



Konstantin
Příspěvky: 39

Příspěvek#684 » úte 19. čer 2018, 13:56

:lol: :twisted:
cokoliv co ted napisu, stejne se da pouzit v jinem smyslu... ale to porovnani asi ma smysl.

Uživatelský avatar
vosicz
Příspěvky: 132

Příspěvek#685 » pát 29. čer 2018, 14:02

SDčkaři, čím fixujete korunku/krytku závitu hlavně? Předpokládám, že nejsem jediný, komu se ochotně povoluje. Někde jsem četl doporučení na teflonovou pásku a modrý Loctite Threadlocker, ale ani jedno jsem zatím nesehnal a rád si nechám doporučit něco osvědčeného.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#686 » pát 29. čer 2018, 20:39

Minuly tyden jsem kupoval tu pasku v Baumaxu bo jsem ji rychle potreboval (jinac v tech predrazenych shopech nekupuju). To koupis snad uplne vsude. Modry locktite maji snad v kazdem Kauflandu, Albertu, Lidlu apod na pokladnach :-). Nelepil bych to ale, ta paska se sem tam musi vymenit ale cajk.
Ted mam na ceste novou aftermarket krytku z USA i s gumovym krouzkem, tak jsem zvedavy, jake to bude.
Me totiz ta origo po trech letech uspesne praskla.

Uživatelský avatar
Janele
Příspěvky: 7

Příspěvek#687 » sob 30. čer 2018, 13:31

Ahoj všem...nemáte náhodou někdo vnitřní kydexové pouzdro na SFP9, kterého se chcete zbavit?



selag
Příspěvky: 278
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#688 » čtv 19. črc 2018, 14:58


Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#689 » sob 21. črc 2018, 11:57

Ten článek mi připadá trochu divný. Asi jako, že na internet můžeš pověsit cokoli. Třeba, že je tam že" ještě štěstí, že na tyto závady přišli hned v počátcích"...přitom tato zbraň je v distribuci víc jak 4 roky. Já mám SFP9 dva roky a neměl jsem nikdy sebemenší problém. A tady na vláknu těch závad taky moc nenajdeš, nebo se pletu?



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#690 » sob 21. črc 2018, 13:52

Mám SFP9 7 měsíců. Cca 3500 odstříleno továrním SB a jen jedna závada vzpříčený náboj. Maximální spokojenost. I s přesností.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů