ČZ TT (Strakonice) - Zkušenosti

Glock a spol.


tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#16 » stř 18. kvě 2016, 20:23

Myslel jsem vytahovac. Kdyz jsem vlastnil Grand Power a procital vsechny mozne uzivatelske zkusenosti, tak taky resily spatne vyhazovani nabojnic a jejich skripani v okne. Resenim byla uprava vytahovace. Byl i nakres, kde hrabnout pilnikem a v jakem uhlu. Takze i tady by mohla byt pricina ve vytahovaci a jeho tvaru, uhlech drapku. Prece jen je to soucastka za par drobnych, takze muze expedimentovat s jeho nauhlovanim. Ten drapek muze predcasne pustit nabojnici.



lada1516
Příspěvky: 235

Příspěvek#17 » stř 18. kvě 2016, 20:39

Nemám vůbec zkušenosti s dostupností dílů. Na tanfoglio jde taky celkem houby sehnat a dodací lhůty taky stojí za to. Nedělám si moc iluze. Já jsem zkrátil vyhazovač a udělal mu jinou plošku. Možná by stálo za pokus zalaborovat s pružinou.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#18 » čtv 19. kvě 2016, 14:52

Zkus se zeptat v Alfa Proj Jsou to stejne pistole. Alfa Proj, CZTT, Tanfoglio.



lada1516
Příspěvky: 235

Příspěvek#19 » čtv 19. kvě 2016, 15:52

To je fakt. Ale můj tip je že vyhazovač bude stejný s alfou defender ale vytahovač kvůli odlišnému závěru bude jiny



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#20 » čtv 19. kvě 2016, 18:45

Lada 1516: Tak zaver se muze lisit esteticky z venku, uchopove drazky, profil zaveru, ale uvnitr by mohl byt stejny.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#21 » pát 20. kvě 2016, 07:53

OT smazaný.



lada1516
Příspěvky: 235

Příspěvek#22 » pát 20. kvě 2016, 08:17

V neděli mám možnost to porovnat. Uvidíme...



Buellxb9S
Příspěvky: 8

Příspěvek#23 » pát 27. kvě 2016, 20:11

[quote="lada1516"][/quote]

Menší .... uznávám špatně napsane myslel jsem kratší.
Srovnani s Lugrem je vysvětleno u konce mého prispevku.
Dostupnost dle schopnosti je co si kdo kde dokáže sehnat protoze LUVO tak nějak s dily na CZ trh moc nepočítá. Tzn. Zjistit si jale komponenty ktery typ ma od jakého vyrobce a ty si objednat.
Ohledně uchopu...nabojnice byli promackle ale ne praskle. Po zlepseni uchopu valna vetsina nabojnic bez jedineho poskozeni.
Rikam jen sve zkusenosti...jak si kdo poradi nebo najde jiny princip ci zpusob aby se nedelo to o cem se bavime je uz ciste vec jedince.



lada1516
Příspěvky: 235

Příspěvek#24 » pát 27. kvě 2016, 21:08

Mě se naopak zda že je 96mm hlaveň docela běžná v téhle kategorii. Nevím která pistole má 100mm hlaveň. Srovnání s lugrem beru ale to je spíš pro někoho kdo si pořizuje první pistoli třeba. Kdo si koupí pětačtyřicitku tak to dělá pro to že chce zrona tuhle ráži a ví kolik stojí náboj. Aspoň já to tak mám. Ještě mě zaujalo že píšeš o úspěchu u zahraničních ozbrojených složek. Můžeš to nějak upřesnit nebo sem hodit odkaz. Teda pokud to nepíše přímo výrobce v nějakém letáku. Nějak si nedovedu představit kde by vyhrála nějaký tendr. Její hlavní přednost je teď snížená cena. Za cenu kolem 17000kc přepočtený na dolary by si ji nikdo nekoupil. Za 8500 to nevylucuju ale viděl bych to na strážní vězeňskou službu Pandžab Indie. Nechci tím říct že je špatná ale do dokonalosti má dost daleko.



lada1516
Příspěvky: 235

Příspěvek#25 » pát 27. kvě 2016, 21:18

Tomáš fuk: srovnával jsem ty vytahovače alfa vs tt vypadaji podobně ale na rozborku nebyl čas takže jak je to začepovane se mi zjistit nepovedlo. Stejně nemám představu jak to upravit takže se musím spokojit s tím co jsem upravil na vyhazovači. Nábojnice mám použitelné tak to zatím nechám být.



kamil.sikl@seznam.cz
Příspěvky: 12

Příspěvek#26 » úte 31. kvě 2016, 17:19

Mám rok a půl,normálně přebíjím,zatím jsem nevyhodil jedinou nábojnici,střílím 100 včelek za měsíc.Jsem spokojen,stopy na nábojnici vyřeší opravdu pilníček a hraní s vyhazovačem.......



lada1516
Příspěvky: 235

Příspěvek#27 » úte 31. kvě 2016, 19:16

Já jsem teda už nějakou vyhodil ale tocim zhruba dvě stovky na prebijeni zbytek jednou vystřelených mam schované na případnou laboraci na miřenku. Přebití zhruba 7x zatím. Ztráty jsou trochu větší než obvykle u 45ky bývají ale zas tak tragické to není. Ovšem ne každý má nervy na to hrabat se a něco pilovat na nové pistoli. V tom má tt velké minus



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#28 » úte 9. srp 2016, 20:06

Má někdo zkušenosti s pouzdry na tt45? Co na ni pasuje? Nosite ji někdo denně?.



selmo
Příspěvky: 12

Příspěvek#29 » stř 17. srp 2016, 15:07

Nosim TT45 denne uz neco pres rok. Pouzivam zatim obyc dastu, vnitrni pouzdro. Zvazuji neco pohodlnejsiho na noseni, ale neumim se rozhodnout mezi kuzi nebo kydex.



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#30 » stř 17. srp 2016, 19:09

Diky za Info. A můžeš se podělit o nějaké ty zkušenosti s tt45. Rok už je celkem slušná doba na hodnocení.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů