ČZ TT (Strakonice) - Zkušenosti

Glock a spol.
Uživatelský avatar
vatik
Příspěvky: 33

Příspěvek#46 » stř 26. říj 2016, 21:23

Jukni třeba na http://www.kydexovapouzdra.cz/ - tam ti poudro udělají. Ale na TTčka nemají mustr takže tam musíš zajet.



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#47 » ned 18. pro 2016, 18:34

Má někdo z majitelů TT 45 pouzdro od Falco.sk a pokud ano tak na jaký model zbraně jste objednavali. Mají super pouzdra jen nevím na jaký model objednat aby v něm moje TT 45 seděla.



oldak71
Příspěvky: 4

Příspěvek#48 » pon 19. pro 2016, 15:14

Dobrý den, přidám svou zkušenost s TT45. Když pominu počáteční problém se zasekáváním vystřelených nábojnic v závěru, 2-3krát z padesátky výstřelů, po roce občasného používání nastala tato porucha - ulomená část vodící drážky. Nedivím se, tloušťka kovu tak milimetr a půl. Přidal bych obrázek, pokud bych věděl jak.
Vystřeleno tak 1000 ran, pouze nové tovární střelivo SaB. Jelikož jsou svátky, reklamace až příští měsíc, takže si pár týdnů nezastřílím. :|

Uživatelský avatar
vatik
Příspěvky: 33

Příspěvek#49 » úte 27. pro 2016, 09:17

Dej pak vědět jak proběhla reklamace. Zatím mám vystřeleno 500 ran. Doufám, že ta tvoje zkušenost bude jen ojedinělá.



dethan
Příspěvky: 46

Příspěvek#50 » pát 6. led 2017, 14:42

Zdravím pánové,
nechal by mě někdo v Praze otlapkat a vystřelit cz tt 45??



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#51 » pát 6. led 2017, 20:00

Máš SZ s nabídkou. Rád tě ji nechám vyzkoušet.



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#52 » úte 17. led 2017, 20:34

Dnes jsem byl dokoupit náhradní zásobníky. Dal jsem na radu a zašel do podnikový czub. Za 441,- Kč /ks jsem zakoupil poslední 2 ks zásobníků. A začal se modlit aby pasovaly. Je třeba je dorazit trochu větší silou, ale jinak fungují bezvadně. Originál i kopie přímo na tt45 stojí skoro jednou tolik.To ozelim i ten červený podavač :lol:



kamil.sikl@seznam.cz
Příspěvky: 12

Příspěvek#53 » ned 19. úno 2017, 09:11

Tady tohle pouzdro mám již rok a o pistoli za pasem nevím.Tak mrkněte na to. Můžete si vybrat i pro leváky.......
http://www.police-shop.cz/pouzdro-fobus-iwbl



kamil.sikl@seznam.cz
Příspěvky: 12

Příspěvek#54 » ned 19. úno 2017, 09:12

Jedná se o vnitřní pouzdro, pokud povolí pásek, pouzdro s pistolí vám nespadne na zem..........



kamil.sikl@seznam.cz
Příspěvky: 12

Příspěvek#55 » ned 19. úno 2017, 09:16

A zásobníky pasují z CZ 97 ,jak píše kolega ve zbrani výše..........

Uživatelský avatar
vatik
Příspěvky: 33

Příspěvek#56 » úte 14. bře 2017, 09:25

oldak71 píše:Dobrý den, přidám svou zkušenost s TT45. Když pominu počáteční problém se zasekáváním vystřelených nábojnic v závěru, 2-3krát z padesátky výstřelů, po roce občasného používání nastala tato porucha - ulomená část vodící drážky. Nedivím se, tloušťka kovu tak milimetr a půl. Přidal bych obrázek, pokud bych věděl jak.
Vystřeleno tak 1000 ran, pouze nové tovární střelivo SaB. Jelikož jsou svátky, reklamace až příští měsíc, takže si pár týdnů nezastřílím. :|


Jak jsi dopadl s reklamací?



oldak71
Příspěvky: 4

Příspěvek#57 » čtv 23. bře 2017, 10:08

Reklamace byla vyřízená do měsíce. Vyměnili poškozený díl. Jenom k mému překvapení, když jsem pistoli rozebral, zjistil jsem, že je také vyměněná hlaveň. Z jakého důvodu jsem se nedozvěděl, žádný průvodní dopis k opravě nebyl. Po vystřílení cca 200 nábojů, pětkrát závada, nedovřený závěr z důvodu šprajcnutí náboje. Používám jen nové náboje SaB. Takže jsem na rozpacích, co s tím ?

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#58 » čtv 23. bře 2017, 23:11

Poradil bych tradicne, ze koupit si novy funkcni gver pokud mozno uz ne z domacich pribliznych strojiren vseho druhu, ale nechci dostat zase vynadano za reklamu :-D.
Posledne jsem postnul info o recallu na CCP a hned jsem to schytal, ze zas delam reklamu na nejmenovanou znacku, jak by s tim ten recall mel snad neco spolecneho...

Jinac zkus nechat zaver vzadu 1-2 dny, jenze popisovana zavada nevypada na nezajetou vratnou (to vetsinou priskripava vystrelene nabojnice). Asi nezbude, nez reklamovat znovu, ale tam se da predpokladat vraceni, ze pry je tradicne vsechno OK.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#59 » čtv 15. čer 2017, 09:53

Pro kamil.sikl@seznam.cz.: Zde není Burza! Psal jsem Ti i do SZ. McFly

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů