CZ 75 P-07 Duty

Glock a spol.


Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#46 » čtv 11. úno 2010, 09:11

V USA je všechno možné. ;)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#47 » čtv 1. dub 2010, 23:00

Tak jsme se dnes s JIPem sešli opět na střelnici a kromě jiného jsme měli možnost si půjčit novou P-07, měla vyměněná mířidla za světlovodná a lehce upravenou spoušť. Zkoušelo celkem asi pět lidí, střílelo se na 15 m a dobří střelci se drželi v 10 na terči nekrytě ležící figura, ostatní se drželi v max. 9. Střídali se 3 druhy střeliva a nezaznamenal jsem jediný problém. JIP možná dodá fotky. Vypadá to, že má CZ 75 asi půjde do důchodu.

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#48 » pát 2. dub 2010, 12:25

Duty mi přišla vcelku dobrá, ale se stejným střelivem házela více než CZ 75. (Asi kvůli hmotnosti.)
Jsem rád, že jsem si ji mohl zkusit, ale CZ 75 mi osobně celkově asi sedí líp, což je asi jen otázka zvyku :)

Jinak to bylo celkově super. Bohužel tu Duty nemám ze včerejška ani na fotce ani na videu :(
Fotek je celkově málo, ale jinak videa jsou v poho.



lesapan79
Příspěvky: 3

Příspěvek#49 » stř 12. kvě 2010, 21:49

Taky sem štastným majitelem CZ 75 P-07 Duty. Je to moje první zbran. Na střelnici nastříleno 200ks 9mm Luger EPRX RELOADED 125GRS/8,2G bez jediného problému. Jsem začátečník tak prvních 50 mi lítalo tak nějak dolu cca 3až 5 ale soustřel tam byl. pak to bylo lepší. U toho okénka to mam také omlácené od nábojnic. Jinak sem spokojen dobře se drží a na první návštěvu střelnice to nebylo špatný.

Příspěvek rozdělen a část přesunuta do čištění P.



Smoker
Příspěvky: 4

Příspěvek#50 » ned 24. říj 2010, 11:46

Zdarec tak jsem mnel moznost si zbran take vyskouset. Jednalo se o fungl novou zbran. Z 50 naboju doslo jednou k nevyhozeni naboje jednou k zaseknuti naboje v komore. Strilel jsem vzdy pet naboju takze 10x vymnena zasobniku a z toho pouze dvakrat zustal zaver zbrane natazen po vystreleni posledniho naboje :-( Dale po rozebrani zbrane a prohlidce bylo v miste usazeni hlavne patrne na jedne strane podstatne vjetsi otlaceni nez na druhe. Nejsem zadny odbornik a ZP ma teprve kratce zajimal by mne vas nazor a doufam ze jsem mnel jen smulu na na nepovedeny kus. O zbrani jsem vazne uvazoval a tet vazne nevim co si myslet.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#51 » ned 24. říj 2010, 12:24

U nové zbraně je třeba počítat s určitou dobou záběhu min. 1000 ran a doporučuje se používat tovární střelivo a né žádné přebíjené čajíčky a dobře mazat kluzné plochy. V této době může docházet k nějakým závadám než se vše vyběhá a usadí. Z tvého popisu otlačení v místě usazení hlavně se nedá nic usoudit, chtělo by to detailní fotky. Myslíš otlačení na závěru? Ten by měl být rovněž nitridován takže by tam k omačkání nemělo docházet, nehledě na to, že se hlaveň zamyká do výhozního okénka a tím by docházelo ke zvětšování zamykacích vůlí a to se u CZ nestává, rozhodně ne po 50 ranách. Dej to zkontrolovat někomu kdo tomu "rozumí" protože laik může považovat za vadu i to co vadou není. Jinak Duty není špatná zbraň.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#52 » pon 25. říj 2010, 23:28

Stále mi to vrtá v hlavě, zřejmě má na mysli dosedací plochy v těle (viz obr.). Dle mně by se to mělo sladit, usadit a ničemu by to nemělo vadit. Co jsem koukal tak u mých zbraní (cz75 a cz97- jedna z prvních) nemám ani náznak nějakých otlaků. Někde jsem četl, že tam mají otlaky až 1mm, ale to by to zasahovalo do otvoru od záchytu závěru. Nemáte někdo fotku s tímto problémem?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Smoker
Příspěvky: 4

Příspěvek#53 » úte 26. říj 2010, 11:27

Ahoj fotku bohuzel nemuzu poslat pac uz se k te konkretni zbrani asi znovu nedostanu ale abych to popsal podrobneji kdyz usazuji hlaven nazpet po cisteni tak ta ceast hlavne kde je nabojova komora doseda na takove dve kovove liziny ktere jsou na ramu zbrane no a presne v tom miste bylo na hlavni to otlaceni jak jsem psal na jedne strane podstatne vyraznejsi. Zbran mi celkove prisla dost tuha oproti treba compactu takze treba vazne bylo neco spatne. Jinak vcera jsem se byl podivat na zbran primo v Praze v obchode CZUB a tam to rozhodne nebylo tak nevim. Asi je to vzne kus od kusu.Rozhodne bych si chtel zbran jeste znovu vyskouset nez do ni pojdu chci myt jistotou jinak bohuzel zvitezi asi Glock :-(



Smoker
Příspěvky: 4

Příspěvek#54 » úte 26. říj 2010, 11:30

Sorry nebyl jsem prihlasenej tak se mi nevykreslil ten obrazek. Presne tam to bylo akorat ne na tech lizinach ale ze spodu na hlevni.

Uživatelský avatar
alessio shooter
Příspěvky: 27

Příspěvek#55 » úte 26. říj 2010, 16:20

Chtělo by to nějaké pozitivní zprávy ohledně DUTY,všude čtu samé negativa a to pořád uvažuji jestli ji vezmu nebo ne kdyby se aspoň prodávala u nás v tom celokovovém provedení. :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
dave136
Příspěvky: 26

Příspěvek#56 » pát 29. říj 2010, 09:42

Tak tedy nějaká pozitivní :)
Mám jí též, byl jsem s ní jednou střílet 225ks munice SaB a bez závad.

Mám CZ75D a tam se objevují ty závady s tím spadnutím závěru po dostřílení zásobníku. Tam je spíš náhoda, když je to ok.



glock69
Příspěvky: 184

Příspěvek#57 » ned 31. říj 2010, 08:31

2 dave136: zkus natáhnout pružiny v zásobníku nebo je vyměnit za nové. Případně se podívej, jestli nemáš poškozené podavače.

Uživatelský avatar
dave136
Příspěvky: 26

Příspěvek#58 » pon 1. lis 2010, 18:45

2 glock69: Díky, za radu :idea: . Podívám se na to.



Luky
Příspěvky: 19

Příspěvek#59 » pon 8. lis 2010, 10:41

Já jsem spokojenej. Všechno maká, žádné závady prostě 100% spolehlivost a spokojenost. Byl jsem na střelnici a tam se zjistilo toto. Prý mám jednu z prvních a ta má výrobní vadu v plastu. Že je to reklamovatelný a dostanu nový rám. Až budu mít cestu do Prahy, tak zajdu do podnikovky a uvidím.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
alessio shooter
Příspěvky: 27

Příspěvek#60 » pon 22. lis 2010, 21:54

Tak DUTY je doma ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů