Glock 26 (gen 4) - několik dotazů před nákupem

Glock a spol.
Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#16 » pát 3. říj 2014, 11:14

Tak pokud je botka pevná a fest drží, tak proč ne. V základu jsou dva zásobníky na které bych dal botku a na nošení bych měl bez botky. Se střelbou bych si musel být jistý jak s botkou tak bez botky.

Když koukám na tohle video, tak si pán vede celkem dobře i bez botky. https://www.youtube.com/watch?v=XMXJ3W8j80Q



Alesh31
Příspěvky: 112

Příspěvek#17 » pát 3. říj 2014, 11:41

Tak já si myslim,že když člověk chce tak se naučí ze vším. Já taky chtěl jedině glocka a nic jinýho a tak jsem ho koupil bez vyzkoušení. No pak jsem čuměl jak mi úchop moc nesed, tak jsem koupil gumovej návlek a ten to částečně vyřešil. Beru ho prostě jako nástroj ze kterým se musim naučit a už bych neměnil. Ale mam gen.3 :)

Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#18 » pon 6. říj 2014, 22:52

Takze dneska jsem koupil sveho prvniho Glocka. Po dlouhem vahani a premysleni vyhral Glock 19 (4 gen). Ten uchop u Glocka 26 jsem proste nakonec nedal. Resit to botkou mi neprislo uplne idealni :-(



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#19 » stř 8. říj 2014, 00:10

Teď bude chvíli trvat, než zjistíš že na střílení je moc malej a na nošení zase velkej, a pořídíš mu velkýho bráchu a malýho bratříčka :lol: ... nebo třeba budeš mít vyšší úroveň imunity proti tomuto postižení a vyhne se ti to. Každopádně ať ti dělá radost!

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#20 » stř 8. říj 2014, 09:20

Gratuluju k novému přírůstku do rodiny ;)
Nebo zjistíš, že není problém jej denně nosit, a že s ním časem proháníš kolegy s velkýma pistolemi, tak začneš trénovat s nějakou partou a jezdit na LOS... a najednou zjistíš, že máš doma přebíjení, objednáš si 10.000 střel a za rok ti dojdou, a že Ti stačí na vše jediná zbraň :lol:

Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#21 » čtv 9. říj 2014, 12:48

No zkousel jsem vcera pred zrdcadlem skryte noseni, ale ta pazba mi mejak odstava :-D. Kazdopadne nelituju, ze jsem sel do 19. Je to mazel.

Jak nosite skryte Glocka? Vic na bok, vzadu a nebo na predni strane? Nebudu s pistoli litat kazdy den, ale kdyz uz si ji ponesu na strelnici, tak ji chci mit na tele. Uz pro ten pocit, ze nekde nenecham tasku se zbrani.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#22 » čtv 9. říj 2014, 21:05

Nemám teda Glocka, ale Makarov je stejně velkej jako G19, akorát hubenější. Moc ho nenosím, ale když už, tak ve vnitřním pouzdře (obyčejná Dasta). Nemám ho ale uvnitř kalhot, ale mezi opaskem a kalhotama v "pravém předním kvadrantu". Poutka ho drží na místě, aby necestoval dopředu, a opasek ho pěkně přitlačuje k tělu. Když si vezmu volnější triko, není poznat vůbec nic.



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#23 » pon 13. říj 2014, 23:55

Joe píše:Gratuluju k novému přírůstku do rodiny ;)
Nebo zjistíš, že není problém jej denně nosit, a že s ním časem proháníš kolegy s velkýma pistolemi, tak začneš trénovat s nějakou partou a jezdit na LOS... a najednou zjistíš, že máš doma přebíjení, objednáš si 10.000 střel a za rok ti dojdou, a že Ti stačí na vše jediná zbraň :lol:

Who was right, buddy Joe? :lol:

viewtopic.php?f=4&t=5471&p=62897#p62897

Po pravdě, nečekal jsem to tak brzy. Smajlíku, nebuď zbrklej :-)

Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#24 » úte 14. říj 2014, 00:11

Ja si G19 urcite necham. Na strileni je super, ale na noseni mi prijde velka. Proto ta G26. Ale asi pujdu do G42 :-D. No uvidim. Treba se z toho vyspim :-D.

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#25 » úte 14. říj 2014, 09:00

záslepka do G4 nejde, pokud je nasazen hřbet rukojeti.

Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#26 » úte 14. říj 2014, 09:10

Ted o vikendu jsem strilel s G26 (gen 3) s botkou a mel jsem pocit, ze mi botka skripava malicek. Strelba super (majitel mel vyladenou spoust).

Je velky rozdil mezi Gen3 a Gen4? Co by za sebe kdo doporucil. Rozdil v cene je cca. 1000kc.



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#27 » úte 14. říj 2014, 11:39

Doporucuju ti, vratit se na zacatek tohoto vlakna a precist si ho jeste jednou...

Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#28 » úte 14. říj 2014, 11:49

Omlouvám se za zbrklost a díky za upozornění :roll: .

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#29 » úte 14. říj 2014, 19:44

Co tam bylo za botku? Glock, Pearce, ..? Já mám origo glock +2, a nic mi neskřípe.
Nosím ho ve vnitřním pouzdře na páté hodině (vpravo vedle páteře). Je tam dobře krytý i když se o něco či někoho otřeš, v nouzi odtama lze vytáhnout levou rukou.

Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#30 » úte 14. říj 2014, 20:02

Asi to nebylo tou botkou, ale tím, že jsem levej :lol: . Střílelo se pěkně a laděná spoušť je taky super. S tím prstem to byl jen můj pocit. Každopádně jsem rád za Glocka 19, ale jako druhou zbraň (kterou strasně nutně potřebuju :mrgreen: ) si pořídím Glocka 42. Dneska jsem měl v ruce 17,19,26 a 42. Glock 42 se na tu malou velikost drží neuvěřitelně dobře.

Koukám, že je ten můj název tématu trošku off topic :mrgreen: .

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 11 hostů