G43 9 mm Luger

Glock a spol.


Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#286 » pon 3. pro 2018, 20:38

No, pokud chceš vyzkoušet vypůjčenou pružinu, tak přece nemusíš bědovat kdo ti ji půjčí na 2 týdny. Vyzkoušení trvá asi tak 5 minut na střelnici. A potom by bylo jasnější jestli reklamovat nebo koupit novou pružinu...



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#287 » pon 3. pro 2018, 21:55

G.L.:
náhradní sada pružin by měla být ve výbavičce ku každé držené zbrani takže nic špatně neuděláš když si jí pořídíš a zároveň vyzkoušíš jestli se problém nachází zrovna v té pružině.
Pořád lepší než něco začít hnedle pilovat či jinak amatérsky bastlit .. 8-)



GreatLama
Příspěvky: 155

Příspěvek#288 » úte 4. pro 2018, 10:57

Díky za rady, dremel tedy vrátím zpět do skrine. :)

K té zapujcce nebo reklamaci - blbý je, že se to stalo za cca rok cca 6x, takže frekvence je cca 1x za dva měsíce... a záměrně to navodit neumím.

Nákup nove pružiny bude asi nejlepší pokus a možná i řešení.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#289 » pon 10. pro 2018, 14:57

pirda píše:Sice jde o glock 17,ale mám nastříleno 100000+ (teď už to nepočítám)vše je původní a chodí stále bez sebemenších problémů.

Jak dlouho jej mas? Kolik strilis mesicne?

Uživatelský avatar
pirda
Příspěvky: 66

Příspěvek#290 » pon 10. pro 2018, 18:06

Mám ho osmnáct let,ze začátku jsem střílel policejní parkur tady po okolních střelnicích.ale víš jak to je ,hraček přibývá a pak už to člověka přestane bavit počítat :lol:



Henry
Příspěvky: 359

Příspěvek#291 » sob 12. led 2019, 10:09




Vasin
Příspěvky: 54

Příspěvek#292 » sob 12. led 2019, 10:48

Zajímavé, nic méně pokud vycházíme z léty prověřeného "všechno co se může podělat se podělá", tak bych se na něco podobného spoléhat nechtěl.



Štěpán Košťál
Příspěvky: 3

Příspěvek#293 » úte 5. bře 2019, 16:24

Zdravím, plánuji si co nejdříve pořídit subcompact na nošení a rozhuduji se mezi Glockem 43 a XDS-9 3,3″ SS 9mm Luger. XDS pro vyzkoušení na střelnici jsem sehnal, ale Glocka marně. Bydlím kousek od Hradce Králové a byl bych moc vděčný za možnost vyzkoušení. Díky

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#294 » úte 5. bře 2019, 18:47

V nejhorším se dá někam dojet:

http://mpicz.com/prehled-akci



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#295 » stř 6. bře 2019, 13:21

Štěpán Koštál: vyzkoušej skupinu na Střelectví na FB s jedním člověkem jsem na Hradecké střelnici s G43 byl. Vzhledem k její oblíbenosti to snad nebude takový problém



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#296 » stř 6. bře 2019, 21:42

Nedávno se mi stal opakovaný selhač kdy zbraň (g43) nevystřelila í když se úderník odpálil. Udělal jen dost hluboký důlek do zápalky mimo střed. Asi nedovřený závěr. Ale nebylo to vidět to nedovření. Po znovunabití náboj normálně odpálil. Stalo se mi to opakovaně se zásobníkem s neoriginální botkou +1. Opakovaně a jednou dokonce 3 x z jednoho zásobníku. A potom se mi to stalo í s originálním zásobníkem. Střelivo SB FMJ 124 gr, 8g střela. Pistole je v prosinci nová, nástřel zatím cca do 200 ran. Od čištění to bylo cca 100 ran. Hlaveň protažená boresnakem a vedení jsem měl promáznuté. Máte nějakou podobnou příhodu?



Henry
Příspěvky: 359

Příspěvek#297 » čtv 7. bře 2019, 11:18

Indian: ted v neděli jsem měl podobnou zkušenost. Glock 43, ale stříleno přebíjené střelivo (olovo mazané LEE) a bylo vystřelo cca 160 ran když k tomu došlo. Půjčil jsem pistoli a střelec měl pokrčené ruce a asi neměl tak pevný úchop a plus do toho už je slabší vratná pružina má už za sebou 19k ran tak došlo k nedovření závěru a naklepnutí mimo střed zápalky. Bylo ale vidět že to není úplně dovřený. Mně se to nestalo.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#298 » čtv 7. bře 2019, 12:43

Henry: fakt je, že normálně střílím nejvíc z SFP9 (asi tak 6-7000 za rok). Asi si musím víc vylepšit úchop malého prcka.

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#299 » ned 12. kvě 2019, 15:58

Ahoj,
tady je web, kde porovnává rozměry 2 různých pistolí, např. G43 a KahrMK9
s fotkou jdou 3 různé pohledy, měřítko je v palcích
http://www.handgunhero.com/compare/gloc ... s-kahr-mk9



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#300 » stř 15. kvě 2019, 10:14

Tak minulý týden ve čtvrtek jsem odpálil cca 80 ran z G43 a dával jsem si víc pozor na úchop i při rychlé střelbě na cca 8m obrannou vzdálenost. Zatím se tedy závada s nedovřením závěru neopakovala. Tak uvidíme. Zato tedy musím přiznat, že mne od spouště docela brněl ukazováček. Takhle mne nebrní na SFP ani po vystřílení 200 ran v průběhu 2hodinového tréninku kombatové a obranné střelby. Asi je to opravdu hlavně jen na nošení. Ale zase mi nechce vzdát trénování se zbraní, která se nosí na osobní ochranu. Ale lahůdka na střílení to tedy není. Má někdo lepší zkušenost třeba s nějakou přiměřeně malou a menší pistolí v účinné ráži? (že bych třeba poslal G43 do světa a koupil něco jiného). Na rozměru a váze záleží. Vím, že se dá tady prolistovat spousta témat, ale zajímala by mne osobní zkušenost někoho, kdo měnil (až vyměnil...).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů