Který Glock ???

Glock a spol.


salamcz
Příspěvky: 48

Příspěvek#211 » pon 9. kvě 2016, 09:31

O teto firme jsem vubec nevedel. Ted ale koukam na google streetview a vidim tam auto servis kde jsem si nechaval opravit auto :-)
Stavim se tam a uvidim. Diky za info



mk457
Příspěvky: 5

Příspěvek#212 » pon 9. kvě 2016, 09:42

Není zač, stavte se tam a určitě budete spokojen. Taky jsem o nich nevěděl, pro prvního Glocka jsem se hnal do Glockshopu do Brna a pak jsem zjistil, že je v Jihlavě tato firma, takže druhého jsem bral už u nich a jsem nadmíru spokojen...



selag
Příspěvky: 278
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#213 » pon 9. kvě 2016, 12:37

Firma, která má jen vývěsní štít, schránku a jinak nic, na zvoncích bez označení, bez otevíračky, kontaktu, příp. telefonu teda moc důvěry nebudí. Schválně sem se tam byl teď podívat.
Omlouvám se za OT, ale aby si jihlaváci nenaběhli.



salamcz
Příspěvky: 48

Příspěvek#214 » úte 10. kvě 2016, 05:46

Vcera jsem tam byl. Kontakt na schrance je a s panem Fabrym jsem mluvil. Neni to klasicky obchod a clovek se musi predem domluvit na navsteve. Kazdopadne nema skladem vse co jsem potreboval. Nevi nekdo jeste o jinem obchodu v blizkosti Jihlavy? Diky

Uživatelský avatar
bartur
Příspěvky: 80

Příspěvek#215 » pon 27. čer 2016, 23:12

Který Glock? Žádný,každá jiná 9luger je lepší jak Glock.
To je zkušenost člověka který pracuje jako ochranka jistého vlivného milionáře v Rakousku.
Jelikož tuhle zbraň má jako pracovní nástroj ,tak to neřeší.
Výhoda lehký na nošení.
Já sám z něho střílel,ty ódy co se říkají a píší jsem nepoznal.Jinak každý ať si koupí co chce.

Téma zní "Který Glock ???". Příspěvek je OT a na hranici provokace, uděluji varování. Peggy



yokyto
Příspěvky: 13

Příspěvek#216 » sob 9. črc 2016, 08:20

No já myslím, že důležité je co mi sedí a pak řeším jak to nosit. K čemu mi bude zbraň která je sice dobra na nošení, ale pořádně z toho nevystřelím. Mně nevadí velké zbraně a kdysi v práci jsem se naučil nosit skrytě I HK MP5. 8 let jsem nosil bez problem G 17 a G22. Nosil jsem I CZ SP 01. Nyní nosím pod tryčkem Sig p320 FS a bez problem. Tohle není o zbrani, ale hlavně o pozdru. Nyní čekám na Urban holster. Jinak používám kydex Bravo concealed a občas když nosím se světlem tak kožené Galco. Je to o tom vybrat správné pozdro. Ne takové co drží zbraň od těla a ještě má vytočenou pažbu směrem ven. Ono někdy je daleko složitější vybrat kvalitní pouzdro než zbraň.



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#217 » sob 9. črc 2016, 16:26

Může zelenáč radit? Pokud jediná zbraň, tak asi G 19. Není problém se na střelnici slušně trefit i na 25m a případně se dá i nosit, ale je to docela opruz, kor s plným zásobníkem. Skryté nosení G 19 je podle mě opruz s jakýmkoliv pouzdrem, kvalita pouzdra pouze opruz zmenší nebo zvětší. Pokud máš dost peněz, tak G 17 a G 43 nebo G 26.



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#218 » sob 9. črc 2016, 17:53

G17 je ještě větší než G19 přeci..... A G19 se dá nosit v pohodě, nosím ve vnějším kydexu, stačí mikina a vidět to není, pohodlné to je taky. A to nejsem žádný habán, 176 cm. Když mám jen tričko, volím G43 ve vnitřním kydexu.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#219 » sob 9. črc 2016, 18:04

G17 se da nosit uplne stejne a je taky dobra volba

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1868

Příspěvek#220 » sob 9. črc 2016, 18:29

na každodenní skryté nošení jsou subcompacty. to, že se dá nosit i G19/17 je jistě pravda, ale pohodlnější to myslím být určitě nemůže. pokud člověk nenosí v brašně, kde je to v podstatě jedno. :-)

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#221 » sob 9. črc 2016, 18:31

ren píše:Může zelenáč radit? Pokud jediná zbraň, tak asi G 19. Není problém se na střelnici slušně trefit i na 25m a případně se dá i nosit, ale je to docela opruz, kor s plným zásobníkem. Skryté nosení G 19 je podle mě opruz s jakýmkoliv pouzdrem, kvalita pouzdra pouze opruz zmenší nebo zvětší. Pokud máš dost peněz, tak G 17 a G 43 nebo G 26.

Může radit i zelenáč, ale je dobré si ujasnit pojmy a vědět že G17 je full size a tím pádem je větší než kompakt G19 ;)
Já už tu někde popisoval, že nosím G17 bez problému. Ale co nevadí mě může vadit jinému a naopak.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#222 » sob 9. črc 2016, 18:34

to Sedmej: Ono, když jsi zvyklej 20 let chodit ověšenej jak vánoční stromek, tak ti to ani nepřijde, že tu G17 neseš. Ne, že bych nosil každej den. Nosím tak 12x do měsíce, ale jsem už tak navyklej, že tu zbraň ani nevnímám. Ona taky kombinace pouzdra a umístění dělá divy.



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#223 » sob 9. črc 2016, 18:43

Pro mě je určitě pohodlnější G19 ve vnějším než G43 ve vnitřním.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#224 » sob 9. črc 2016, 19:48

wigum píše:to Sedmej: Ono, když jsi zvyklej 20 let chodit ověšenej jak vánoční stromek, tak ti to ani nepřijde, že tu G17 neseš. Ne, že bych nosil každej den. Nosím tak 12x do měsíce, ale jsem už tak navyklej, že tu zbraň ani nevnímám. Ona taky kombinace pouzdra a umístění dělá divy.

jo je to divnej pocit, ale po par mesicu noseni fullsize, par krat sem musel sahnout jestli tam je protoze se mi to zdalo moc lehke :lol:



Vici
Příspěvky: 40

Příspěvek#225 » ned 10. črc 2016, 06:07

wigum píše:
ren píše:... Pokud máš dost peněz, tak G 17 a G 43 nebo G 26.

Může radit i zelenáč, ale je dobré si ujasnit pojmy a vědět že G17 je full size a tím pádem je větší než kompakt G19 ;)
Já už tu někde popisoval, že nosím G17 bez problému. Ale co nevadí mě může vadit jinému a naopak.

Mě ta úvaha smysl celkem dává - G17 na střelnici + domov, G43 na nošení.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů