Zasekla K100

Glock a spol.


oho
Příspěvky: 9

Příspěvek#1 » čtv 16. črc 2015, 21:50

Ahoj,

stalo se nekomu ze po vystrelu nabila K100 dalsi naboj, ale pak se zasekla? Zaverem se da hnout tak o pul centimetru, ale neni ani videt do komory. Naboj tam je, protoze je trochu videt pres sachtu zasobniku - vypada ze doleha na zapalnik ale pri stisknuti spouste nevystreli, tak nevim kde je problem. Mozna naboj, strilim Limity ale za 2000 ran jsem nemel problem. :(

Napadlo me zkusit pres tu zasobnikovou sachtu narvat mezi zapalnik a naboj sroubovak, ale neprijde mi moc vhodny delat to v dome s milionem sousedu.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#2 » čtv 16. črc 2015, 22:05

Spíš to na střelnici opři o kraj čumáku závěru např. o trámek směrem k terči a zkus to otevřít silou, bude nejspíš zaseklý náboj v komoře a potřebuješ ho vyrvat ven, ne vyškubnout šroubovákem vytahovač z okraje nábojnice.



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#3 » pát 17. črc 2015, 04:42

Limit no ... tohle mi delali s glockem proto mi už do zbrane nesmí jsou cca 1.5 mm nad vyhazovacím okrajem přifouknuty a to zpusobuje šprajcováni v komoře vyndej si hlaven a vyzkoušej si je ručo do hlavně uvidis jestli ti zapadnou a pak sami vypadnout ven. záver musis otevrit ted násilím přpadne vystřelit ale budes riskovat vytahovač



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#4 » pát 17. črc 2015, 06:59

franta599> to neni zdaleka vysada Limitu - zazil jsem takovou serii od AP a nekde dokonce nekdo psal, ze se to "povedlo" i u tovarnich SB... Me se to seklo na soutezi, od te doby pred pouzitim vsechny kontroluju.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pát 17. črc 2015, 10:15

Ano stalo se mi to s jedním nábojem od limitu a moji GP P1, vyřešila hrubá síla, opravdu hrubějsem sevřel rukou závěr a pri prsou sem s tím škub a byla venku, je pravda, ře sem se na střelnici s tím na postu cca minutu pral, ale jo šlo to ven, nevím jak jsi na tom fyzicky, ale určitě opřít závěr o hranu stolu a vahou těla to táš.



oho
Příspěvky: 9

Příspěvek#6 » pát 17. črc 2015, 12:29

Dik vsem! Tak jsem to fakt oprel a vzal silou a povedlo se. Byla tam prazdna nabojnice a strela v hlavni :-/



slavetin
Příspěvky: 27

Příspěvek#7 » pát 17. črc 2015, 12:36

Mně se to stalo u ČZ 75 Tactical Sport při závodech, když se střílelo na čas a pak se měl vyndal náboj, co zby v hlavni. Já to nevyndal, ani hrubou silou, ani o lavičku, jak doporučujete, ani další "pomocníci, ale přišel borec, jednou rukou chytil shora závěr (mířil samozřejmě pořád do střeliště) a druhou praštil dlaní do konce pažby a náboj byl venku.

Mimochodem bylo to dlouhým OAL, když se olověná střela sekla až do drážek, při střelbě to nevadilo, výstřel závěrem praštil dozadu, ale ručně to dopadlo, jak píšu. Stačilo pak trochu zkrátit náboj - při vyndané hlavni, musí jít vyndat lehce nehtem palce a musí "sedět" v nábojové komoře.



Otik Platenik
Příspěvky: 83

Příspěvek#8 » pát 17. črc 2015, 13:16

Tak to mám stejný problém u Alfy Defender s náboji ZVS. To sem rád, že není chyba ve zbrani.



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#9 » pát 17. črc 2015, 13:45

me se to stavalo zatím jen u limitu od doby co jedu SB se mi to nestava ale vicemene stridam pouze jeden naboj když nosim že ho večer vyndam z komory a dam zpatky do zasobniku takže že bych testoval celou krabku SB to ne
mě ten limit takhle zradil taky na souteži když jsem mel vyhodit :D docela komicka situace
kdo ma doma přebiječku tak si je jenom prežehlí ja je musel prodat kamosovi do čizy tomu to žere i nafouknuty



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#10 » pát 17. črc 2015, 17:34

Tohle se mi stalo taky, jen u .45 ACP. Chyba byla v naboji, teda spis v prebijeci. Proste se mi podarilo prebit naboj bez prachu. Zapalka vytlacila strelu do hlavne, ale jen na zacatek a cast strely byla jeste v nabojnici. Neslo stahnout zaver ani drzenim za zaver a bouchnutim dlane do rukojeti, ani zaprenim zaveru o hranu stolu a zatlacenim. Az drzeni za zaver a nasadou velkeho kladiva nekolik uderu do rukojeti. Omlouvam se jeste jednou Gastlymu za ranu do palce.

Uživatelský avatar
Infidel
Příspěvky: 91

Příspěvek#11 » sob 18. črc 2015, 15:46

Není třeba kladiva. Stačí hranou ruky mezi palcem a ukazovákem serie uderu na pažbicku.

Odesláno z mého D5503 pomocí Tapatalk



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#12 » sob 18. črc 2015, 21:47

V mem pripade to takhle neslo, o tom jsem psal. Bude i rozdil, jestli se to stane u .45 a u 9 mm. A kolik zustane strela v nabojnici. Pokud tam bude jen malinko, tak to pujde srazit hranou ruky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Murphy a 43 hostů