Objednávám v USA zásobník do S&W MP 9 17 ran.!!!!!!!!

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#1 » sob 7. lis 2015, 12:59

Zdravím, vypadá to že mám možnost nechat si zaslat zásobník do MP 9 origo S&W na 17 ran.Pokud by chtěl ještě někdo ať dá vědět do zítra odpoledne. Cena samotného zásobníku cca 900 Kč. Se zásilku která přišla do CZ minuli měsíc dorazila dealerovi tyto zásobníky nedorazili, příští zásilka cca 5 měsíců.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4577

Příspěvek#2 » sob 7. lis 2015, 15:05

Nebylo by možno "přibalit" zásobník na 8 ran do SW MP9 shield?

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#3 » sob 7. lis 2015, 15:53

Čau a bylo by možné tam přibalit botka pro Glock 42+2 ?
http://www.brownells.com/magazines/hand ... 80857.aspx

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#4 » sob 7. lis 2015, 16:51

Marinakus : Ten zásobník na 8 ran nemají v banzai.cz? Já že jsem tam v pátek volala a říkal mi že toho přišlo hodně na kompakty a na čtyřicítky.

Rasimnet: Koukam že ji nemají skladem a zase z toho nechci dělat velkoobchod.Mám možnost sem dostat něco co se sem dostává dost těžko a jelikož z osobní zkušenosti vím jaké to je něco tři měsíce shánět a nemít možnost to nikde koupit proto jsem se chtěl podělit s rádoby úspěchem získat toto zboží s někým kdo je na tom stejně neboli alespoň podobně.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4577

Příspěvek#5 » sob 7. lis 2015, 17:15

Farock : Dříve jsem míval s Banzai celkem dobré zkušenosti. Teď nedávno se mnou v podstatě odmítli komunikovat, přesto že vlastním i licenci, prostě se na mě vy..... Potřeboval jsem zbraň, které jsou dovozcem, pro zákazníka a přes několik slibů telefonem odpověď nakonec žádná. Takže už jsem se jich nedotazoval. Zásobníky do shieldu mají na Rajské zahradě (alespoň to píšou) ale jen sedmiranné.
No, ještě ten Banzai zkusím, dík za info.

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#6 » sob 7. lis 2015, 17:40

Tady píší že je mají skladem ale jen na 7 nábojů je to možné?
http://www.streleckyservis.eu/cz/prodej ... e.php?i=22

Jo a kdyby jsi teda volal na Banzai tak na to první číslo 271 773 658 na tom druhém je jen nějaký pracovník co o tom nic neví.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4577

Příspěvek#7 » sob 7. lis 2015, 17:57

Střelecký servis je Rajská zahrada, takže to asi sedí a čísla i "emajly" jsem měl už pak v Banzai na kdekoho a stejně prd platný. Napadlo mě se zeptat jen proto, že to je stejná značka a hodně podobný model, jinak to neřeš, časem si poradím jinak.

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#8 » čtv 10. pro 2015, 18:13

Tak zásilka z USA po 19 dnech dorazila :-D.Poštovné přez Airmail Economy 7.27$ ,není to doručení do tří dnů ale dorazilo ,cena zásobníků ačkoli jsem čekal větší ale zrovna probíhala akce 24.90$ za 1ks celkem za zásobníky 55$.A jelikož tu nejsou k dostání a pokud jsou stojí 990 kč 1ks.Takže za vše 1550kč velmi slušné :-D.A pak že se nevyplatí z USA objednávat :-D.Samozřejmě by to nevyšlo nebýt kamarádů :roll: .
Naposledy upravil(a) Farock dne čtv 10. pro 2015, 18:27, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4577

Příspěvek#9 » čtv 10. pro 2015, 18:18

tak jen informačně, ten zásobník jsem skutečně v Banzai sehnal, dík za info

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#10 » čtv 10. pro 2015, 18:21

Tak to je super alespoň něco ty amíci poslali :-D.Říkali mi to když jsem tam volal že mají akorát tyhle teda ty 8 či 10 rané.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Petepap a 23 hostů