Pistole H&K USP

Glock a spol.


trhna
Příspěvky: 7

Příspěvek#46 » ned 3. úno 2013, 22:44

Zdravim, chtel bych si udelat nejakou sadicku na opravu meho USP P8 az neco odejde tak abych nemusel cekat mesic na doruceni. Mohu se zeptat uzivatelu zbrane co nejcastejc odchazi ?



MichalF
Příspěvky: 20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#47 » sob 9. bře 2013, 19:21

Neni tu nahodou nekdo z Liberecka kdo ma HP USP, pripadne compact, idealne v 9mm Luger a nechal me z nej par vcelek vystrelit ? Dneska sem mel tuto pistoli v ruce v Pze u Brymove a musim rict, ze na prvni pohled to byla parada, skoda toho neprijemneho neochotneho clovicka v obchode, jinak bych si ho tam snad koupil jakozto lasku na prvni pohled :D

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#48 » sob 9. bře 2013, 19:53

Ten neochotný a nepříjemný človíček je tam bohužel často , ale paní majitelka to pozitivně vyvažuje :D



MichalF
Příspěvky: 20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#49 » sob 9. bře 2013, 20:51

Njn, ja bohuzel nejsem v Praze kazdy den, abych mohl vychytat, kdy tam bude nekdo jiny. Kazdopadne s jeho pristupem sem se s kolegou okamzite otocil a sel do ... s tim, ze bych si tam nekoupil ani ň. Je videt, ze to neni jeho business :( Bohuzel.

Kazdopadne ... nekdo s HK Liberecko ? Naboje + strelnici platim :) Thnx

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#50 » pon 11. bře 2013, 00:07

To MichalF: Zkus nejdrive H&K P30 ci P30L/LS nez pujdes do stareho USP - je to uplne jiny level. USP je kvalitni spolehlivy gver, ale na P30 se nechyta. P.S.: Mam oboji + Experta jako bonus, ale musel by ses vypravit do Ostravy.



MichalF
Příspěvky: 20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#51 » pon 11. bře 2013, 11:46

Diky za info, do Ostravy to mam precijen dost z ruky, tim smerem bohuzel vubec nejezdim :( P30 se mi nelibi, vim, na to to nestrili, ale ... Expert je nadhernej, ale zas ta cena je pro me momentalne mimo :(

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#52 » úte 12. bře 2013, 22:53




Marwinus
Příspěvky: 12

Příspěvek#53 » čtv 18. dub 2013, 09:29

Mel bych dotaz na zdejsi majitele HK - mam moznost koupit jety, ale udajne skoro nestrileny a velmi slusny USP Compact, je to moje prvni zbran a tak se jako zelenac ptam na co si dat pozor? Diky.



garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#54 » čtv 18. dub 2013, 17:28

Jako zelenač,si vem někoho ,komu věříš a má aspoň xlet zbroják a trochu přehled , ani to neni záruka...
Na všechno, HK kompakt nosej profíci u bezpečnostních Ag a hodně z něho střílej ...
když ho prodávaj, proč....novej je totiž totéž ...



trhna
Příspěvky: 7

Příspěvek#55 » pon 5. srp 2013, 21:54

Zdravim, potrebuju poradit jak rozebrat HK P8. Dokaze nekdo poradit, vytahnul jsem ten vrchni cep a vyndal vsechno co se uvolnilo + mam vyndanej spodni cep so drzi pruzinu. Pak jsem vytahl pojsku ale uz nedokazu vyndat protikus na druhe strane, dokeze nekdo poradit?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



muel
Příspěvky: 4

Příspěvek#56 » pon 5. srp 2013, 22:04

HK USP je pro mě super zbraň, byl jsem na výcviku v Polsku a tam jsme stříleli celý den od rána do večera. Palo tak 5 000 ran ze dvou HK USP a nebyl ani jeden zásek. Zbraň střílela ve všech polohách spolehlivě. Jsem zvyklý na glocka HK mi padlo do ruky perfektně. Závěr chodí překvapivě lehce. Spoušť citlivá. Zbraně byly půjčene od místních, takže se pár krát stalo, že po posledním náboji závěr nezůstal vzadu. Patrně to nečistili jak bylo třeba. Aspoň sme si dobře procvičili překvápka.



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#57 » úte 6. srp 2013, 08:18

Skoro vždy jde o přidržení záchytu závěru prstem slabé ruky.



trhna
Příspěvky: 7

Příspěvek#58 » čtv 5. pro 2013, 20:14

Opravdu nikdo nevi jak vyndat pojsku ze zbrane? Fotka v jakem stavu to je o 2 prispevky na hore.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#59 » čtv 5. pro 2013, 20:59

Jak je to tady u této zbraně nevím, u CZ 75 to drží jeden konec pružinky v drážce, nebude to něco podobného?



trhna
Příspěvky: 7

Příspěvek#60 » čtv 5. pro 2013, 21:31

Pravdepodobne bude, odpor pruzinky je cejtit kdyz sni otacim o 360°. Jenze nevim v jake pozici ji muzu vytahnout a nechci nic poskodit. Tak doufam ze se tu najde nekdo kdo bude vedet jak na to.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů