Pistole H&K USP

Glock a spol.


Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#61 » čtv 5. pro 2013, 21:41

Napiš SZ MKabarovi, je o pár příspěvků výše.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#62 » stř 12. úno 2014, 00:15

Ahoj,
v posledni dobe tezce nestiham a nechodim moc na forum, tak jsem to tu nevidel ani. Jak uz jsem psal v SZ, musi se zatlacit na tahlo spouste a vytahnout osa kohoutu (teda povytahnout), pak otocit tu pojistku na 6. hodinu a pak uz pujde vytahnout kohout a pak zatlacit nejakou tyckou dirou u vyhazovace na Detent Plate (neumim vsechy soucastky pojmenovat cesky) a pak uz bude pojistka i s osou venku. Detailni anglicky manual i s obrazkama pro majitele USP zde:

http://www.brandywineits.net/HK/H&K_Fie ... ng_new.pdf

Konkretni problem je na strane 34 a 35.



adamfik
Příspěvky: 4

Příspěvek#63 » ned 23. bře 2014, 14:52

Když už se tady diskutuje o USP, mohl by mi někdo vysvětlit význam a kontext slov "Because you suck. And we hate you." ??? :) děkuji

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#64 » ned 23. bře 2014, 19:59

Nejspíš něco jako "Protože jste s*áči. A my vás nenávidíme".

To je hláška z filmu?

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#65 » ned 23. bře 2014, 22:45

Hláška vyjadřuje přístup servisu a zákaznické podpory HK k civilistům :) . Před cca deseti lety se firma zaměřovala hlavně na plnění vojenských a policejních zakázek. Na jednotlivce kašlali. Jaká je situace teď nevím. Asi lepší, ale dostupnost a cena náhradních dílů a zásobníků pořád není taková jako u konkurence.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#66 » pon 18. srp 2014, 18:11

Ahoj Lidičky,
včera jsem dostal nabídku na HK45 stříbrná, bližší údaj zatím nemám za 7.000,-
Je to dobrá cena ?
Tonda

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#67 » pon 18. srp 2014, 20:19

Jestli je v nerezu, asi se jedná o USP. HK45 jsem viděl pouze s černým závěrem. USP z druhé ruky vídávám kolem 13-14 000. Takže pokud nabízený kus není úplně na odpis, máš jedinečnou možnost.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#68 » úte 19. srp 2014, 01:03

Osobně jsem původnímu majiteli řekl, že to si dovolit nemohu z mnoha důvodů, hlavně cena nábojů, prý má za kus do 4 Kč, což je méně,než nakupuji luger.
Líbí se mi decocker, to mám rukouchop.
Nevím jak .45 uživím
Tonda



Azar
Příspěvky: 105

Příspěvek#69 » úte 19. srp 2014, 09:15

Tonda : pokud HK45 tak normální nákupka funglu je za 30000 takže je předpoklad pokud nabízí takovou cenu bud se v tom rejpal, je uplně vylítaná a nebo máš prostě štěstí - pokud ho neznáš byl bych opatrný

Hlavně upřesni jestli to je HK USP .45 nebo HK 45

4kč za ránu tak to bych řekl že se jedná o přebíjenky - pokud jsou tovární písni mi PM(SZ) vezmu jich hodně - sveho kocha necim krmit musim

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#70 » úte 19. srp 2014, 09:51

Zvláštní, o fabrickejch .45 za 4,-Kč slyším podruhý v krátký době. Ale zatím jsem je ani neviděl na živo. Moc tomu nevěřím.
Normální cena za jetý USP (pěkný) je 12 000,- za 10k se občas objeví. Bude to chtít prohlídnout ale není to nemožná cena.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#71 » úte 19. srp 2014, 11:54

fabricky .45 by si zaslouzily vlstni thread a zadne soukromniceni, protoze se nas tu urcite najde vic, co by opustili economic class 9mm :twisted: ale konec OT.... bud ma nehoraznou kliku, nebo se chce nekdo zbavit zmetka.... ceny jsem trochu sledoval a na .45 mi to prijde az moc levny... rek bych, ze nejmensi zajem je o razi .40

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#72 » úte 19. srp 2014, 12:15

vím, že je to sem OT: .45 S&B za 4,00 nebo 4,50 jsem kupoval před cca 2-3 lety. Jednalo se o přebytek z nákupu pro nějaký klub.



M4tes
Příspěvky: 1

Příspěvek#73 » úte 13. led 2015, 19:12

Zdravím,

mám vyhlédnuté USP v ráži 9 mm, avšak trošku mě zaráží rok výroby - 1994.. samozřejmě se na něj pojedu podívat, osahat, ale obecně, zrovna u téhle zbraně, má smysl ten rok výroby nějak významněji řešit? Někdo mi říkal že služební USPa vydrží dost a je to poctivá německá řemeslná práce, ale stejně.. prodejce ovšem deklaruje stav jako nový, údajně nenese nikde stopy po větší zátěži či užívání, z fotek bych řekl že opravdu vypadá dobře.. ale dovnitř samozřejmě člověk nevidí. :?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#74 » úte 13. led 2015, 20:57

Rok výroby je nepodstatný, záleží na stavu. Musíš ji prohlídnout.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#75 » úte 13. led 2015, 23:58

M4tes: Pokud by ti poslali fotky rámu s detailem výstupků, co vodí závěr a foto kladiva s místem, kde dopadá na zápalník, tak tady určitě někdo dokáže odhadnou, kolik má nalítáno.

Jinak já kupoval jetý Kompakt z r. 97 (mohl mít nalítaný tak 5-6K což nic není) a pružiny jsou pořád takový, že ho přítelkyně tak tak natáhne...

Mj. nebyl to tvůj dotaz, ale pokud si z USP nestřílel, doporučuju někde vyzkoušet... přece jen už je to stará koncepce a ergonomie se nedá srovnávat např. s P30...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů