Pistole H&K USP

Glock a spol.

kubass_hk9

Příspěvek#136 » pon 6. lis 2017, 12:32

asi si částečně odpovím sám... Můj kus už je poměrně starý (číslo začíná KH), od roku cca 2005 se používá jiný, u kterýho se to nestává. Takže neřešit, nehledat v tom vědu, objednat novější typ odpovídající součástky.

PosmrkanyKapesnik

Příspěvek#137 » pon 6. lis 2017, 16:38

Pro tvoji informaci, to tvoje USP je z roku 1997 ;)

Jinak podle me, se proste jedna o vadu materialu, cemuz mohlo napomoci extremni pouzivani a suseni. Rekl bych, ze zbran nemas jako 1. majitel, takze bude mit nalitane cca asi jak kolem zemekoule :mrgreen:

Takze sehnat novy zapalnik, dobre ho namontova, bez pomoci hrubeho nasili a bude to urcite fungovat :P

HawkCZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#138 » pon 6. lis 2017, 22:53

kubass_hk9 píše:1. Jde to složit tak, aby všechno fungovalo, ale přitom to bylo špatně složené (a pak případně prasklo?)
2. Může to být způsobeno např nadměrným namazáním, přičemž mazivo venku mohlo tuhnout a způsobyt nestandardní chod, nebo namáhání
3. Nevíte, kolik má ten zápalník vydržet?
4. Kde seženu novej? Ok, to je dotaz spíš na Hawka...

1. Ne :-)
2. Ne :-)
3. Ten tvůj už vydržel víc, než měl :-). Kvóta ale není stanovena, takové tabulky H&K nemá nebo jsme na ně zatím nenarazili
4. Cena je 1000 Kč. Ty máš jakou ráži? .45 a 9x19 mají různá objednací čísla, každopádně ani jeden z nich v ČR momentálně neni :-). Máme údenríky na všechny ostatní modely jako naschvál. Ještě si zkontroluju ten rok výroby, jestli se tvarově neliší od těch nových.

Jinak bych to též viděl na vadu materiálu a nebo únavu. Už jsem měl v ruce jedno USP, které bylo koupené z druhé ruky od sekuriťáků s tím, že má naběháno do deseti tisíc. Ta pistole měla regulérně přes kilo, moná dvě. Byly už po smrti hrany na kladivu i baru.

kubass_hk9

Příspěvek#139 » úte 7. lis 2017, 00:34

Dík za info :)
Ráže 9x19.
Nový typ úderníku by tam měl pasovat, ale raději bych to ověřil... Co psali amíci, tak lepší prý je koupit novější úderník a věci k němu tj. ten vysouvací bazmekt, co ho blokuje, novej roll-pin a pružinku. Sice to vyjde dráž, ale zase na to bude spolehnutí.
A ještě bych k tomu vzal 2x snap ring ;)

Kdyžtak potom pošli SZ jak objednat a platit, dik moc

kubass_hk9

Příspěvek#140 » čtv 9. lis 2017, 00:48

Tak jsem na to koukal a podle HK Parts budu potřebovat toto:
HKP-01563
HKP-01285
HKP-01955 a HKP-01502 (vzal bych obě a vyzkouším, která bude víc sedět)

No a potom ten snap ring :)

HawkCZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#141 » čtv 9. lis 2017, 10:00

Napiš mi prosím na mail jakub.drazan@nocompromise.house.

Ty díly dohledám v rozkresu, čísla HKparts nesedí s origo HK part numbery.

HawkCZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#142 » úte 29. kvě 2018, 09:29

Pro zajímavost. Remake z pojistkové verze USP Compact na nepojistkovou. Nahrazená osa kohoutu za LEMáckou.

Obrázek

Obrázek

kubass_hk9

Příspěvek#143 » pát 22. čer 2018, 16:33

Kde v ČR můžu sehnat díly o kterých jsem psal o pár příspěvků výš? Navíc bych k tomu asi vzal už i nový pružiny...

Zpět na