Arsenal Firearms

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Hans Gruber
Příspěvky: 94

Příspěvek#1 » úte 9. úno 2016, 23:12

Poslední dobou čtu všude chválu konstruktérů a návštěvníků zbrojařských veletrhů na pistoli Strike One od rusko - italské zbrojovky Arsenal Arms.
Máte někdo osobní zkušenost? Už jste ji někdo viděl naživo? Kromě strike one a double 1911 vyrábí firma i docela zajímavé kulovnice atd., docela rád bych si vyzkoušel :twisted:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#2 » stř 10. úno 2016, 08:45

Strilel jsem ze Strike one a ta bouchačka se mi libila. Jsem dost rozmlsanej, protože léta střílím dvěma Shadowy odladěnými p. Zendlem, takže málokterá ze sériových pistolí mě nějak výrazně potěší. Držení, chování a spoušť mi přišly výrazně lepší než Glock 17. Otázka je ale jestli taky dosahne příslovečné spolehlivosti a odolnosti Glocků. To z pár ran nezjistím. Majitel zbraně, polský střelec Galaška byl spokojen a říkal že žádné problémy nemá.

Uživatelský avatar
Hans Gruber
Příspěvky: 94

Příspěvek#3 » stř 10. úno 2016, 09:22

Údajně je schopná je dovést do čr firma proarms training, základní cena (černý plast, oliva) je 19 900.
Zkusím je kontaktovat jak se věci mají, jak je to s díly, dovozem, vyzkoušením zbraně a dám vědět co jsem zjistil.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#4 » pát 19. úno 2016, 01:18

Vzhledem k onomu Made in Italy se vysledky daly ocekavat - priserna spoust, seka se to a zas tak supermaly zdvih to neni. Stejny zdvih se da pri spravnem uchopu docilit i s jinymi pistolemi. V reklamnim videu jine gvery samozrejme drzi slabo, aby kopaly vic nez Strike One. Tady mate popis zkusenosti po 1500 ranach od velkeho sberatele vzacnych zbrani:

https://www.youtube.com/watch?v=Xproogr1oe0

A na letosni Shot Show se objevila nova americka verze alias Stryk vyrabeny Salient Arms (to jsou ty hezky potunene Glocky se zlatymi NiT hlavnemi za 2800 dolaru a stiplingem, ktery vypada, ze to delalo 12 lete dite). Kupodivu novy Stryk stoji jenom nejakych 800 dolacu, coz je vzhledem k beznym SAI cenam zadara.

http://www.thetruthaboutguns.com/2016/0 ... yk-pistol/

http://www.thefirearmblog.com/blog/2016 ... ps-strika/

Obrázek



comiks
Příspěvky: 37

Příspěvek#5 » stř 9. kvě 2018, 09:18

Strike one SPEED mám střílím s ním a spokojenost. Nechovam se k ni zrovna v rukavičkách a musím říct, že se mi z ní střílí lépe než čehokoli jiného. Je pravda že verze speed je stavěna spíše na soutěžení tak proti základní verzi asi bude nějaký rozdíl. Nicméně za mne palec nahoru a maximální spokojenost.



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#6 » stř 13. led 2021, 11:21

Teď jsem náhodou narazil na tenhle kousek, ale na to jak to má být inovativní/skvělý jsem nenašel moc recenzí a nezdá se moc populární. Nějaké novější zkušenosti?

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#7 » čtv 14. led 2021, 21:53

Je to mrtve. Vykrik do tmy. Naprosto mrtvy gver stejne jako vetsina hokus pokusu. Hudson9 to same.



comiks
Příspěvky: 37

Příspěvek#8 » pát 15. led 2021, 07:04

Bohužel díky nemožnosti sehnat náhradní díly - prodejce v Čr sliboval 1,5 roku jsem přešel na Glock. Je to škoda kvér je super, ale bohužel.



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#9 » pát 15. led 2021, 08:12

Takže prostě jen prodejní/marketingový neúspěch nebo byl v něčem zásadním problém? Není to zrovna kvér, který bych si chtěl pořidit, ale líbí se mi zbraně, které se snaží o trochu inovací

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#10 » čtv 21. led 2021, 18:08

Nebyla to zadna hitparada. Tyhle hokuspokusy vetsinou umrou na nezajem, vysokou cenu, nespolehlivost, nedostupnost, nulovy support. Ja uz jsem taky presel na cihly Gen5.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů