Walther PPS M2

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#286 » čtv 28. pro 2017, 19:45

Já na těch fotkách hlavně nevidím nic nenormálního. Je to naprosto běžné opotřebení u zbraní takovéto konstrukce. Měl jsem PPS 1 a vypadala úplně stejně po vystřílení nějakých 2000 ran (+/-), teď ji má kamarád a přidal dalších cca 5000 ran (jestli ne víc) a ta pistole vypadá pořád stejně jako výše nafocená po 40ti ranách. Poškrábaný uzamykací hranol a odřený povrch hlavně je úplně normální. Jedinou vadu co vidím je fakt ta vypadlá tečka z hledí, to normální není. Zítra by se u mě ten kámoš měl stavit, tak se pokusím nafotit jak vypadá PPS po 7mi tisících ranách a skoro 6ti letech každodenního nošení.



skvorfi
Příspěvky: 37

Příspěvek#287 » pát 29. pro 2017, 17:36

Jak říkám, překvapilo mě to... Když jsem tu zbraň dostal, už to tam částečně bylo. Ale třeba mi bude dělat už jen radost... Hned příští týden mám kontaktovat telefonicky přímo zbrojaře ARMED.CZ, který mi to vymění na počkání. Pokud to tak bude, takhle si představuju servis...



skvorfi
Příspěvky: 37

Příspěvek#288 » pát 29. pro 2017, 17:37

Nemáte někdo zkušenost, jaké pouzdro od DASTA na PPS M2 pasuje? Mám objednané pouzdro kydexové, pouzdro FALCO, ale to bude všechno až koncem ledna... DASTA je celkem dostupná, ale je jich tolik a fakt nevím, které...
Díky.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#289 » pát 29. pro 2017, 18:15

počkej si na kydex a nevyhazuj peníze za něco co je nepraktický

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#290 » sob 30. pro 2017, 10:55

Souhlasím. Než mi došel kydex od RH, nosil jsem dva týdny v látkovém pouzdře od Blackhawku. Byla to tragédie a už nikdy více.. Zbytečně vyhozených pár stovek. O úrovni bezpečí nechci ani polemizovat. Osobně jsem to v látce nenosil nabitý a k čemu to pak ve finále je, když se s takovým pouzdrem člověk necítí bezpečně a nedůvěřuje mu natolik, aby mohl nosit s nábojem v komoře.



Diego Janata
Příspěvky: 6

Příspěvek#291 » pát 19. led 2018, 07:18

Diego Janata píše:Ahoj, někdo kdo by chtěl vyměnit zásobníky? používám jen ten největší. Délka 6 i 7nábojového je na mě krátká, proto nepoužívám. Jestli má někdo opačný problém - vyměnil bych za 8rané. Zájemci prosím pište do zpráv. Díky


ZÁSOBNÍKY UŽ NEJSOU K DISPOZICI.



skvorfi
Příspěvky: 37

Příspěvek#292 » pon 22. led 2018, 16:20

Tak dneska mi to nedalo a dojel jsem pro DPM pružinu pro Walther PPS M2, kterou nosím. Je to ten nový (vylepšený model).
Když jsem dával dotaz, zda koupit, někdo říkal, že je to super, někdo povídal, že to není znát a prachy vrazit raději do munice. Stálo to 1.900 kč. Přendaval jsem po pěti ranách klasickou pružinu, po dalších pěti DPM a po dalších pěti DPM s delší pružinou (takto asi 4x dokola). Popravdě - prostě nevidím rozdíl... Peníze vs. výsledek = první a poslední DPM, kterou jsem si koupil. Třeba to bude lepší v jiných rážích, ale výsledek buď nula rozdíl, nebo jen neznatelný. Ale třeba má někdo citlivější ruku a pozná to, já to nepoznal... Možná i proto, že jsem čekal velký rozdíl... Ale co je znát, když na někoho míříte, pod hlavní není konec vratné pružiny plastový a černý, ale krásně stříbrný. A to se prostě vyplatí :-). Jen nevím, když na někoho budete mířit, zda si všimne - bude třeba asi upozornit :-) :-) :-)

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#293 » stř 21. úno 2018, 19:02

Walther na konci ledna představil PPS M2 s montáží na kolimátor. Cena oproti klasický verzi vyšší o +-100 USD. Kompatibilita s RMS/RMSc.

https://www.outdoorhub.com/news/2018/01 ... -included/



mihora
Příspěvky: 10

Příspěvek#294 » ned 15. dub 2018, 12:50

Neni tu prosim majitel Walther PPS M2 z Prahy, ktery by se byl ochoten domluvit na pripadnem vyzkouseni? Dekuji



Peso
Příspěvky: 28

Příspěvek#295 » ned 15. dub 2018, 17:53

Dořeším policajty a není problém ale proč jsi nezkusil praguearmory.cz tak jako já?



mihora
Příspěvky: 10

Příspěvek#296 » pon 16. dub 2018, 06:51

Aha, děkuji za tip, netušil jsem, že to tam mají. Díval jsem se jen na Střelecký servis (ale tam mě trochu odrazuje podmínka té zálohy, pokud bych se rozhodl ho nakonec nepořídit).



mihora
Příspěvky: 10

Příspěvek#297 » stř 25. dub 2018, 05:33

Dobré ráno, omlouvám se za pravděpodobně hloupý dotaz, ale jako uplne čerstvého majitele me prekvapila jedna vec, a to je vule zaveru. Chapu, ze tam samozrejme byt musi, ale kdyz chytnu zaver za zadni cast, tak ho mohu o (skoro bych rekl o par milimetru) povytahnout smerem vzhuru. U nove zbrane me to vazne prekvapilo, neuvedomuji si, jestli to bylo na strelnici u te, kterou jsem zkousel stejne. Tak prosim nekoho z vlastniku aby me uklidnil ze ano :-) Diky

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#298 » stř 25. dub 2018, 05:54

Svého PPSka jsem se před dvěma týdny zbavil, co si ale vzpomínám, tak žádné extra vůle mezi rámem a závěrem nebyly...



skvorfi
Příspěvky: 37

Příspěvek#299 » stř 25. dub 2018, 08:07

Po přečtení příspěvku jsem vytáhnul PPS M2 z pouzdra na opasku a zkusil zahýbat závěrem. Vůle směrem nahoru cca 0,5 mm, nastříleno odhadem 1000 ran.



mihora
Příspěvky: 10

Příspěvek#300 » stř 25. dub 2018, 08:13

Děkuji moc za odpovědi, "plasťáka" jsem ještě nikdy neměl, toto je můj první, tak z celoocelových jsem zvyklý na téměř nulové vůle. Znovu jsme to zkusil a asi to nebude o moc horší než u vás (měl jsem asi velké oči). Ještě jsem objevil malou rýhu zezadu v plastovém rámu, tak budu doufat, že to je opravdu rýha a ne prasklina. Znáte to, když je člověk perfekcionista a pořídí něco nového tak je to děs, hledá každou tečku :-)

Ještě jednou díky

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů