Walther PPS M2

Glock a spol.


Gwin
Příspěvky: 35

Příspěvek#376 » ned 14. čer 2020, 07:19

Ahoj, má tato pistole plně předpjatý úderník, podobně jako PPQ?



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#377 » pon 15. čer 2020, 05:47

Castecne predepjaty ala Glock.



To-Těžko
Příspěvky: 35

Příspěvek#378 » čtv 26. srp 2021, 18:49

Nazdar vsem majitelum :)

Koukam co si poridit na noseni. Tenhle Walther me hodne padnul do oka. Procetl jsem cele vlakno a z ceho mam obavu, je ta moznost s loupanim vyvrtu. Jak to je u novejsich kousku, porad s tim je problem a tenifer nedrzi ?
Jak je to s celkovou kvalitou a poctem vystrelu, ktere ta pistole zvladne ?

Nevite nahodou, kde by bylo mozne si ji osahat ve Zlinskem kraji :?:



mamlas
Příspěvky: 24

Příspěvek#379 » pát 27. srp 2021, 06:37

To-Těžko píše:Jak to je u novejsich kousku, porad s tim je problem a tenifer nedrzi ?
Jak je to s celkovou kvalitou a poctem vystrelu, ktere ta pistole zvladne ?


Zakoupeno 04/2018, vystříleno cca 3500 ran. Vývrt stále jako nový, nic se mi neoloupalo. Závady zatím žádné, u přebíjených nábojů se mi asi pětkrát zasekla nábojnice ve výhozním okénku, s továrním střelivem žádný problém. Denně nošeno v kydexu, od něj trochu vyleštěné některé části závěru. Prvních několikset ran v jednom místě trochu drhla a vrzala spoušť, ale časem si to sedlo. Osmiranný zásobník se posledním bábojem hodně špatně plnil, to si také časem sedlo.

Takže za mě zatím 99% spokojenost.



To-Těžko
Příspěvky: 35

Příspěvek#380 » sob 28. srp 2021, 12:18

To jsou dobre zpravy, diky Ti. Cekal jsem, ze toho mazlika bude mit vice lidi, kteri take napisou. Ale lepsi jeden, nez nikdo :)
Pro zatim jsem ve slepe ulicce. V okruhu do 100km jsem zbran nesehnal :roll:



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#381 » sob 28. srp 2021, 15:13

Ja ji mám od května a mám vystříleno 900ks. Hlaveň bez problémů. Střílim SB a Alsy. Žadný problém se zbraní jsem nezaznamenal. Nosim v hybridu od Foxxe a mám na ní nalepenTalon grip. Nevím jestli scháníš střelnici, kde ji vyzkoušet nebo obchod, kde koupit, ale já kupoval v Armedu se slevou od Lexu.



To-Těžko
Příspěvky: 35

Příspěvek#382 » sob 28. srp 2021, 17:42

To mne tesi, ze se nasel dalsi spokojeny majitel :)
Hlavne osahat a pripadne hned zakoupit. Strelbu si jde celem dobre odvodit, od uchopu zbrane a prubehu spouste.
Sic ten Armed mam pomerne daleko, ale vazne nad nim uvazuji, udelat si do Brna vylet. Ta sleva je super. Nesplnuji sice ty pozadavky na 5%, ovsem tu zakladni 3% slevicku bych dostal. Coz by pokrylo naklady na dopravu a to se vyplati :D

Mohl bych jeste posledni otazku, ty jsi kupoval v kvetnu 2021. Tak by mne zajimalo, kdy byla tvoje zbran vyrobena, podle tech dvou pismen na zaveru ? Pripadne postaci napsat ty pismena hned u znacky CIP.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#383 » sob 28. srp 2021, 17:55

To těžko :
jistě je ti známo, že jsou v ČR v prodeji zbraně velikost a šířka pps m2, ale s kapacitou zásobníku 11 a 13 nábojů (p365, h11).



To-Těžko
Příspěvky: 35

Příspěvek#384 » sob 28. srp 2021, 21:12

Ano, je mi znamo. Ale srdci neporucis, do toho Waltra jsem se zakoukal.
Nevnimam kapacitu zasobniku, jako hlavni prioritu v rozhodovani.



zbynek.ruzicka
Příspěvky: 31

Příspěvek#385 » ned 29. srp 2021, 16:14

Mám, nosím v kydexu. Vystříleno cca 1.500 ks pel-mel střeliva (i přebíjené). Vše bez závad, hlaveň bez loupání.



To-Těžko
Příspěvky: 35

Příspěvek#386 » ned 29. srp 2021, 18:12

Tech 1500ks co uvadite, to byl asi vystrel od boku. Nebo je to jina pistole ?
Mohl bych poprosit o fotky, jak drzi povrchovka.

stř 23. říj 2019, 16:42
zbynek.ruzicka píše:Já. Zbraň po opravě pádové pojistky ve svolávací akci. Vystříleno cca 2.000 ks střeliva všech kategorií. Nošena stále.



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#387 » ned 29. srp 2021, 20:13

To-Těžko píše:Ano, je mi znamo. Ale srdci neporucis, do toho Waltra jsem se zakoukal.
Nevnimam kapacitu zasobniku, jako hlavni prioritu v rozhodovani.

Měl jsem možnost si z ní střelit stovku na pohyblivé terče na střelnici ve Walzelu, velmi pěkně se drží, spoušť na kapesní kanon tak akorát, ten rozdíl v počtu nábojů bych na případnou NO až tak tragicky neviděl. I v mých nic moc rukách střílela přesně a nijak nesnesitelně nekopala:-) Kdybych nebyl šetrně upozorněn, že už jeden malý kanon doma mám, přivezl jsem si z dovolené pěkný suvenýr;-)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#388 » ned 29. srp 2021, 21:42

tazateli je známo o jiných pistolích a ví proč vybírá. další diskuse výběru netřeba.

Ted jsem si vzpomněl, že před 4 lety jsem dal z pps m2 50 ran. Fakt Komfortní střílení, nízké síly na ovládací prvky. Jako začátečník obtížně hodnotit chod spouště a přesnost, ale vzpomínám si s mým zkoušených vším ostatním z té doby, v lepší půlce výrobního pole přesnost střelby a nepatrně chod spouště. prostě komfortní střelba. Málem jsem to koupil (zvítězila xd-s). Dnes věřím, že jde jen o drobné rozdíly. např. které se na výsledku LOS projeví neznatelně. Střílí z 90% ruce...



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#389 » pon 30. srp 2021, 14:00

Před nějakou dobou patřil PPS M2 též mezi moje "must have". Koupil jsem za slušnou cenu slušný jetý kousek, zastřílel si a cca po roce šel z baráku. Důvod - neoslnil mě. Na skryté nošení v létě je pro normálního člověka který si vezme kraťasy na gumu a tričko moc velký a v zimě zase není problém vzít třeba G19 do podpažního pouzdra (ani G17 nebo CZ75 v podpažáku moc nepřekáží). Kdyby teda vypukla válka a potřeboval bych mít u sebe něco takového. Spoušť na PPS M2 mi přišla ve srovnání s odlehčenou Lone Wolf co mám na Glockách dost katastrofická.



To-Těžko
Příspěvky: 35

Příspěvek#390 » pon 30. srp 2021, 14:47

Nakonec jsem sehnal obchod blize bydliste. Kde ji budou mit za 2 tydny. Tak si musim chvilku pockat.
Kdyz ho poridim, tak se pochlubim.

Pro ren:
To chapu, neni to uplny kolibrik, aby se ukryl vzdy a vsude. Je to vzdy otazkou preferenci. Nosim pouze a vzdy na 3. hodine. Rekl bych, ze podpazni pouzdro neni uz moc v oblibe i co se tyka bezpecnosti. Ale to je veci kazdeho nositele. Pod pazi by se dal nosit i samopal se sklopkou, celkem bez povsimnuti.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů