Walther PPS M2

Glock a spol.


Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#226 » sob 18. úno 2017, 13:32

Neřeš a kup ji. A to myslím jak M1 tak M2. Mám obě. M2 lepší úchop, ale M1 mám radši, je taková stylovější. Vypouštění v lučíku jsem si vyloženě oblíbil. Co se týče hlavní tak u M1 jsem měl jednu dobu dojem, že se tam něco objevilo, ale teď už si nejsem vúbec jistý. M2 mám čistý. A navíc je mi nějaký šupinkování šumafuk bo to střílí furt stejně dobře.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 640

Příspěvek#227 » sob 18. úno 2017, 13:56

- pokud chceš hodně nosit a málo střílet, pak je to jedno, kup klidně z druhé ruky PPS M1, pokud seženeš levné
- pokud chceš hodně nosit a hodně střílet, pak bych volil raději PPS M2, oceníš o dva řády lepší grip
- (pokud bys ve skutečnosti chtěl málo nosit a hodně střílet, spokojil bych se s PPQ, protože PPS takový komfort nenabídne)

- pokud by ses bál Walthera, kvůli démonizovanému servisu (byť já mám zkušenosti jen dobré, nemaje problém v hlavni),
nebo ti třeba vadil jazýček ve spoušti (z PPS M1 mne po chvíli bolí bříško ukazováku), pak na nošení vyzkoušej Shield



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#228 » sob 18. úno 2017, 17:03

Souhlas s Mac.42, akorát grip nevidím o dva řády, ale jen o jeden, možná zvyk. Jazýček mi u Walthera nevadí, to spíš u Glocka.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#229 » sob 18. úno 2017, 17:25

Walther PPS M2 je perfektní pistole na denní nošení a ačkoli má problémy s povrchem hlavně (často, možná že i většinou), tak je to úplně jedno, není to hračka na kosmetiku, ale je to výborná, přesná a kvalitní zbraň, takže bych ji koupil určitě znovu. Je to prostě užitná věc a tak při používání získává stopy používání, tak je to u každé používané věci. V ruce sedí velice dobře, střílí přesně, pochopitelně komfort, jaký skýtá Walther PPQ M2, to určitě není, ale jako druhá zbraň určená na denní nošení je výborná.
Vybíral jsem mezi PPS M2 a Glockem G43 a volba byla jasná, je to něco úplně jiného.



Kubecx
Příspěvky: 20

Příspěvek#230 » sob 18. úno 2017, 18:53

Díky všem za rady a odpovědi. Teď už si jenom z nich někde prasknout a uvidíme, kterou vemu a seženu. Škoda, že nenechali u té M2 vypouštění na luciku. Pak by to byla pecka ;)



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#231 » sob 18. úno 2017, 23:32

IMHO by bylo lepší mít obě pistole se stejným způsobem vypouštění zásobníku...

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#232 » ned 19. úno 2017, 08:35

Tak tak, právě proto jsem toužebně čekal na PPS M2.



Kubecx
Příspěvky: 20

Příspěvek#233 » ned 19. úno 2017, 10:01

Samozrejme je to lepší. Ale jak jsem psal tak doma mám ppqcko s vypouštěním na luciku a v práci cz s klasickým cudlem. Takže za ty léta už jsem nějak podvědomě dostal do hlavy, ze když střílím s tou nebo s tou tak nějak automaticky vypouštim zásobníky, jak se má. Neříkám že se mi to nikdy nestalo, že bych zaváhal či se snažil vypustit u ppq jako u cz a naopak. Ale to bylo ze začátku a je to jen o cviku a drilu.
Ale máš pravdu je lepší mít vypousteni zasobniku stejně na všech zbraních. Ono ve finále je nejlepší mít jeden kver a jen ten nosit a střílet jen s ním, abys měl vše osahané na stoprocent. ;)

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#234 » ned 19. úno 2017, 10:06

Určitě, to by bylo ideální, ale prakticky je to dano tím, že na nošení je lepší menší zbraň, která ale nemá ten komfort velké zbraně pro střílení na střelnici.
PPS se nosí velmi dobře, mám vnitřní pouzdro od Foxxe a po chvilce skoro nevím, že vůbec něco někde mám, přiznám se, že mě to nutí, když to někde jde, tak si jen tak zkontrolovat pohmatem, že ji ještě u sebe mám.



Moldar
Příspěvky: 10

Příspěvek#235 » stř 12. dub 2017, 19:36

Nevíte někdo kde sehnat talon grip na zásobníky ? Koupil jsem grip v praze ale nebyl u něho knírek na zásobník a stejně by mi jeden nestačil...

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#236 » stř 12. dub 2017, 21:13

Asi nejlépe přímo přes dovozce - talongrip.cz



zdeneks
Příspěvky: 13

Příspěvek#237 » sob 22. dub 2017, 08:16

zdravim,
nekdo se mi tu par stranek zpet ptal jak vypada moje hlaven :)
Vysledek je, ze fakt nejsme takovy lempl abych to neumel vycistit, hlaven je proste "skrabnuta".
K naruseni doslo hned behem prvnich 50 ran, od te doby to vypada, ze se nujak vyrazne nerozsiruje, nyni mam nastrileno cca 500.
Proste neresim, asi to nema cenu ...

Chtel bych se ale zeptat na jiny problem.
V posledni dobe, pri vystrelu posledni strely, zaver nezustane vzadu, ale vrati se.
Dela to cca kazdy druhy zasobnik - typ zasobniku na to nema vliv, delaji to vsechny velikosti.
Je to na reklamaci nebo je to jednoducha oprava, kterou teoreticky zvladnu sam?

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#238 » sob 22. dub 2017, 08:25

Není to náhodou změnou úchopu? Taky se mi to stávalo, než jsem upravil držení.



MarkusG
Příspěvky: 15

Příspěvek#239 » čtv 4. kvě 2017, 14:31

Nedalo mi to napsat do firmy Walther s dotazem jestli to třeba už náhodou u nových kusů nějak neopravily.
Odpověď viz příloha ( neopravily )

Dotaz zněl, že plánuji koupi zbraně ale dočetl jsem se že á problémy s hlavní viz http://www.waltherforums.com/forum/pps/ ... amp-2.html a jestli nové kusy jsou už opravené.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



zdeneks
Příspěvky: 13

Příspěvek#240 » pon 8. kvě 2017, 08:46

DoM píše:Není to náhodou změnou úchopu? Taky se mi to stávalo, než jsem upravil držení.


To si nemyslim, zbran drzim porad stejne.
Navic to melo postupnou tendenci. Nejdrive to bylo ojedinele, pak kazdy druhy zasobnik, ted to jiz dela kazdy.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů