Walther Q5 MATCH

Glock a spol.


MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#16 » úte 6. bře 2018, 08:36

Niektore maju v sade aj kolimator Trijicon.



Vincenzo
Příspěvky: 3

Příspěvek#17 » čtv 20. pro 2018, 23:04

Mám Q5 vyrobenou v roce 2018. Po 350 ranách s náboji MAGTECH 124gr mám v hlavni malé překvápko. Je vidět, že pravděpodobně se u Walthera s povrchovou úpravou TENIFER nic neděje. Vím, nemá to prý na nic vliv, ale jen bych rád informoval všechny budoucí kupce, že výrobní proces je stále nestabilní a mohou být ve svém závěru z toho smutní jako já.
01.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



mc.ready
Příspěvky: 103

Příspěvek#18 » pát 21. pro 2018, 16:08

Mel sem to same u HK, vymeneno za novou zbran, v ramci zaruky. Vliv to ma, je to ztrata materialu a poskozeni povrchu, bude se to sirit, bude se to spatne cistit a muze se tam v krajnim pripade tvorit hloubkova koroze. Nemluve o tom co se deje uvnitr materialu. Pokud je porusena struktura materiálu na povrchu co potom asi bude uvnitř? Reklamoval sem i nekolik Glocku s podobnou VADOU, hlavne byli vymeneny a zbrane nasledne prodany. Jelikoz u Glocka se mi to stalo vicekrat, uz mi do baraku nesmi. Nicmene deje se to i u jinych vyrobcu.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#19 » pát 21. pro 2018, 18:58

Mnoo já sem si Q5Match , Combo i obyc osahal a jelikoz jsem Wpozitiv, tak sem ji ji objednal. Teda trosku jako skladacku. Ram M1 (sem levak a vypousteni na luciku mi sedi. Mám ted P99 a 4 zasobniky, tak to bude zamene) :)

Zaver s tim prtavym kolimatorem, bavi me. :) Sportovni spoust a titanovy vedeni vratny pruziny. Cely v cernem. (svetle seda se mi libi, ale nemel bych k tomu doplnky hihihi). Mel by byt v unoru, tak se tesim.



maara
Příspěvky: 8

Příspěvek#20 » pát 21. pro 2018, 19:47

Vincenzo píše:Mám Q5 vyrobenou v roce 2018. Po 350 ranách s náboji MAGTECH 124gr mám v hlavni malé překvápko. Je vidět, že pravděpodobně se u Walthera s povrchovou úpravou TENIFER nic neděje. Vím, nemá to prý na nic vliv, ale jen bych rád informoval všechny budoucí kupce, že výrobní proces je stále nestabilní a mohou být ve svém závěru z toho smutní jako já.
01.JPG


Takhle přesně vypadala vloni hlaveň u mého glocka 26 gen 4. Dovozce firma MPI mi nabídla bez řečí výměnu hlavně za novou se stejným výrobním číslem. Chci jenom říct, že tato vada se občas v případě teniferace zřejmě vyskytuje všem výrobcům. Rozhodující je ovšem přístup k reklamacím. Byt tebou bych hlaveň reklamoval. Dej pak vědět, jak jsi dopadl.



moloto
Příspěvky: 47

Příspěvek#21 » sob 22. pro 2018, 18:22

Pravděpodobně nedopadne. Walther a dovozce tohle na reklamaci neuznávají. V sériích z roku 2016 toho bylo u klasickych ppq docela dost a nic neuznali. Chování jak řeznickej pes, vyrobit zmetek a pak z uživatelů dělat debily..
Já měl kliku a v sériích podzim 2016 a 2017 už to je ok. Koukám, že se se to soudruhům opět vrátilo. Hodně štěstí s cb trade...

Odesláno z mého MI PAD 4 pomocí Tapatalk



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » pát 25. říj 2019, 10:49

Většinou tady chválíte spoušť. U mého kusu je namáčknutí k bodu odpalu prostě šílenost. Jako by táhlo jelo po rašpli. Střelbou budu teprve zkoušet a pak zkusím hned leštit. Musím říct, že s takovou hroznou spouští sem se teda ještě fakt nesetkal.



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » pát 25. říj 2019, 13:02

Walther Q5 Match Steel Frame Champion 5"
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#24 » pát 25. říj 2019, 19:39

Tak se hlásím do klubu s kombem :). Jelikož pražák, tak jsem si na první střílení musel dva a půl týdne počkat a dnes jsem se dočkal. Vystřílel jsem 300 a ani mě nebolí prst a postřílení moc pěkné. Jelikož nejčastější soutěží pro mě asi bude LOS a ten se svým zákazem kolimátorů žije stále v minulém tisíciletí (berte, prosím, jako přátelský rýpanec s tím, že by se měla otevřít divize hodná 3. tisíciletí), chci se zeptat, jak zbraň bude snášet časté sundavání kolimátoru, pokud někdo tuší, často sundavá apod. Kolimátor jsem ještě nesundával; ty šrouby se asi šroubují do díry se závitem přímo v závěru, že? Zajímala by mě potencionální životnost takového závěru, respektive těch závitů. ?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#25 » pát 25. říj 2019, 20:19

Těžko říct :) než je strhneš? Závit v oceli při dotahování na rozumný moment (každý soudný střelec pokud nemá cit/skill dotahuje montáže momenťákem ) vydrží prostě dokud jej nesprasíš přetažením nebo dokud nenarveš šroub "přes závit" Každopádně je víc než vhodný dávat na šrouby Loctite, abys nepřišel o hledí nebo kolimec při střelbě, takže Tě to moc dlouho přehazovat nebude bavit.

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#26 » pát 25. říj 2019, 23:02

Nj, uvidíme.

Ad abych nepřišel o hledí - Combo je něco trochu jiného než standardní Q5 match s kolimátorem. Vybrání v rámu je menší než u non-combo a nedává se tam žádná destička, tedy kolimátor je velmi nízko. Hledí zůstává; to se nevyndává. Koukat se dá jak na tečku tak na mířidla přes kolimátor (ten nelze vypnout ani nijak nastavovat). Nevýhodou samozřejmě je, že nelze nasadit jiný kolimátor, respektive nelze to úplně snadno.

Kolimátor opravdu bezvadně funguje i na polovenkovních střelnicích typu na stavu tma a u terčů slunce. Intenzitu světla měří zepředu a tak měří správně (narozdíl od mého otevřeného Holosunu na pušce, který intenzitu světla bere shora). Tečka je prakticky stejně rozplizlá jako na $12 kolimátorech z Alíka.

Co se mi ještě nelíbí je, že spoušť se vrací dopředu i při vypuštěném bicím mechanizmu - stav mechanizmu se tak nedá navenek nikterak poznat. Není ani žádný výstražník apod. Jinak zatím samá PLUS :-)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#27 » ned 27. říj 2019, 18:42

Jj ten malickej kolimec je vnorenej do miridrl. Pouzivam zatku z molitanu a tak muzu strilet i zavod bez kolimcu. :)

Mam ale problem, ze se kolimec zflekatil a nejde to vycistit. Navic se na boku nejak odloucilo sklicko od ramu. :( zkusim to reklamovat.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#28 » ned 27. říj 2019, 18:47

zátka z molitanu? mohl bys to prosím rozvést?

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#29 » pon 28. říj 2019, 06:17

Hihiji mno proste Cechackovsky reseni. Z polstrovani kufriku, kam sem nacpal 5 zasobniku, sem skalpelem narezal kvadriky asi 5x5x2 mm. A ten nacpu do zarezu, kde sviti laserova dioda kolimatoru. Tim padem uz nesviti na sklicko. Takze mirim obyc miridlama, jen prez sklicko, na kterym nic neni. :)

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#30 » pon 28. říj 2019, 11:03

joaha, a na závodech s tím problémy nemají, jo? to bych nečekal, dík

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů