Heckler & Koch HK 45 C

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#1 » ned 26. čer 2016, 16:56

Ahoj, nedávno jsem si pořídil HK 45 v kompaktní verzi a rád bych se podělil o dojmy s někým, kdo může poskytnout informace o této zbrani z pohledu dlouhodobějšího uživatele. Najde se někdo?

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#2 » ned 26. čer 2016, 19:14

Nějaké info o H&K45/T/C/CT se probírá ve vlákně o P30, ale moc tam toho taky není. Spíš jednotliví majitelé budou nápomocni...

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#3 » pon 27. čer 2016, 01:08

Velky HK45 v testu na pistol-training.com nastrilel 50000 ran za asi deset mesicu a mel jedinou zadrzku, ktera jeste nejspis byla zpusobena blbym nabojem. A Todd Green (R.I.P.) to cistil celkem 4 x behem tech 50000 ran. Vice asi neni potreba dodavat :-). Pokud neplanujes strilet 10000 a vice rocne, tak tu pistolku jeste zdedi tvuj syn a bude porad jako nova, jenom se vymeni pruziny vsechny co 25 tisic ran. Chces odlehcit spoust - nahod lehkou pruzinku blokace uderniku a niklovanou sear match pruzinku. Chces lepsi spoust a zbavit se otravne pojistky, zkonvertuj na LEM/Match hybrid spoustak. Dily jde koupit na hermes.sk vsechny. PN dilu + navody poslat neni problem. Krytku na zavit tam maji skladem, zminovane dve pruzinky taky, dily na LEM by sehnali do dvou mesicu z HK. Ceny OK. Miridla nejlepsi 10-8 Performance. Pouzdro nejlepe nechat udelat kydex na miru dle vlastnich pozadavku.

Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#4 » stř 29. čer 2016, 12:17

Díky za odpověď, myslím, že jsem zvolil dobře, zatím jsem dal jen pár ran v řádu stovek a byl jsem vcelku překvapen kultivovaným chováním. Čekal jsem větší kopance vzhledem k lehkému rámu a poměrně vysoko posazenému závěru.S přesností je to taky dobré, na kompakt vlastně výborné. Vyzkoušel jsem i různé druhy nábojů různých laborací včetně přebíjenek a vypadá to na všežravce. Takže maximální spokojenost. Jen to kydexové pouzdro jsem na tenhle typ nikde nenašel, zatím jsem koupil Dastu, ale není to úplně ono.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#5 » stř 29. čer 2016, 13:19

Dasta je shit. Kydex si nech udelat na miru bud u RH Holsters nebo Hucka Finna v Ostrave, podle toho co mas bliz. Kydexy se delaj na prani.
Na noseni dole uzavreny, 10° dopredu naklon (pohodlnejsi do auta a lepsi uchop pri rychlem taseni) a plny sweatguard. Barva dle libosti.
HK zerou vsecko, to je normalka. Zpetny raz je minimalni, se podivej jak strili devitka v sekci P30 par stranek zpatky, mam tam odkaz na youtube.
Objednavam ted dily z Hermesu, chces lehkou pruzinku blokace uderniku a niklovanou sear pruzinku? Cena asi 250 max i s postovnym k tobe.

Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#6 » ned 3. črc 2016, 19:44

Promiň za prodlevu, jsem na dovolené mimo ČR. Ozvu se koncem týdne. R.

Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#7 » ned 3. črc 2016, 19:46

Jo, a dík za tip na Hucka, asi tam zajedu.

Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#8 » čtv 7. črc 2016, 13:22

MKabar píše:Objednavam ted dily z Hermesu, chces lehkou pruzinku blokace uderniku a niklovanou sear pruzinku? Cena asi 250 max i s postovnym k tobe.

Ahoj, už jsem zpět. Pokud jsem to ještě neprokaučoval a ještě jsi neodeslal objednávku, tak se s těmi pružinkami připojím. A pokud už je to pryč, klidně počkám na další objednávku 8-)

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#9 » čtv 7. črc 2016, 14:41

Zrovna to ted spisuju, trefil jsi se naprosto presne, v pondeli jsem to zavrel, ale az ted jsem se dostal k odeslani do Hermesu :-). Takze te pripisuju no problemo. Poslu SZ.

Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#10 » sob 30. črc 2016, 08:58

[quote="MKabar"]Dasta je shit. Kydex si nech udelat na miru bud u RH Holsters nebo Hucka Finna v Ostrave, podle toho co mas bliz. Kydexy se delaj na prani.
Na noseni dole uzavreny, 10° dopredu naklon (pohodlnejsi do auta a lepsi uchop pri rychlem taseni) a plny sweatguard. Barva dle libosti.

Tak jsem kontaktoval Hucka Finna a jedu tam příští týden. Udělá to na počkání. Jinak, co se týká střílení, tak se potvrzuje, že tahle pifpafka byla fakt dobrá volba. Spoušť na DA je sice dlouhá a poměrně tuhá,ale už se na tom pracuje. SA není vůbec co vytknout. Jen to žrádlo, kdyby tolik nestálo....živím ještě devatenáctsetjedenáctku...

Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#11 » úte 9. srp 2016, 18:53

Tak jsem si nechal udělat kydex a je to fakt hodně dobrý. Podstatné je, že to fakt při nošení není vidět. A to nemluvím o fixaci a navíc žádná pojistná přeska, prostě super

Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#12 » stř 7. zář 2016, 09:14

Najde se někdo, kdo se někde dočetl, nebo jinak
dopídil,jakou životnost má silikonový kroužek vymezující hlaveň?

Uživatelský avatar
Tom Λ
Příspěvky: 57

Příspěvek#13 » stř 7. zář 2016, 16:51

Na USP Expertu v devítce je udáváno 40000 životnost pokud se nepletu. MKabar mě určitě opraví jestli ano :)

Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#14 » čtv 8. zář 2016, 15:02

Čtyřicet tisíc? Ne čtyři? To by jenom ten kroužek životností překonal výrobky CZUB. Ke zbrani jsou 4 náhradní, tak to by měl s ní střílet ještě i můj pravnuk :lol: . . . . no dík, ptám se jenom ze zvědavosti, zatím střílí pořád stejně :P

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#15 » čtv 8. zář 2016, 18:46

Ten muj ma najete pres 13000 a nic nenasvedcuje, ze by se mel brzo odporoucet. Vypada stale stejne dobre, jako ty 4 nahradni co davaj k Expertovi. Podle me to da i vic, nez tech udavanych 40k :-). Hlaven je rucne licovana, zadne vule. Expert na 25 m ze sveraku strili s obycejnou domaci munici o nejaky centak lip, nez ladeny STI special ze spesl laboraci.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů