Heckler & Koch P30 / P30S / P30L / P30 LS

Glock a spol.
Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1021 » čtv 11. led 2018, 23:50

Ceske video neni, i manual je anglicky na hkpro foru. Nejake info o P30 mam sepsane taky v anglictine a pak zpetne prelozene do cestiny. P30 V3 je extra jednoducha kohoutova pistole, minimum soucastek.

Preloz si ten postup z HKPro Google translatorem, to ti bude stacit, je to fakt easy.
Kdyby neco, tak ti poradim.

http://www.hkpro.com/forum/hk-reference ... p30ls.html



Luboš16
Příspěvky: 111

Příspěvek#1022 » pát 12. led 2018, 06:06

Na zbraně kvalitně v sekci články je český návod od uživatele rabbit.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#1023 » pát 12. led 2018, 07:23

Mám od rabbita v pdf na P30L. :)



Tami
Příspěvky: 3

Příspěvek#1024 » pon 22. led 2018, 19:07

Ahoj, zdravím a hlásím se do klubu jako čerstvý majitel HK P30L. Pistole je opravdu moc dobrá, střílí tam kam má, ale pořád jí musím nosit na střelnici v kufříku. HK má v ČR podle mě , opravdu žalostnou nabídku příslušenství. Neví někdo o dobrém vnějším koženém nebo kydexovém pouzdru na P30L nebo o někom kdo je vyrábí? Díky .

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#1025 » pon 22. led 2018, 19:22

kydexovapouzdra.cz a RH holsters.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1026 » pon 22. led 2018, 23:34

Kamo s tou zalostnout nabidkou jsi pobavil, HK ma momentalne snad nejvic prislusenstvi opravdu realne dostupnych v CR z beznych pistoli (nebavim se o zavodnich specialech).
Ano, cihlicky maj tri miliony pouzder ztoho vetsina je uplne naprd a stejne si musis nechat udelat na miru nebo dle predstavy kydexove, bo take jake chces nesezenes.
A co krome Truglo bachratych miridel, par nesmyslych kravin od Izraelcu (pazby, konverze a jine nesmysly) a par origo dilu (zteho pulka vecne neni skladem zasadne ty co potrebujete zrovna) jde sehnat? NIC. Ani blbej domecek se stavitelnym resetem nejde koupit, bo neni skladem.
Zadne tercove hlavne ani custom zavery apod se nekonaj, proste uplne prd. Ano, USA je neco jineho, ale v CR je kulove s prehazovackou shimano. Na HK jsou k dispozici jakekoliv pouzdra v jakekoliv variante ci barevne kombinaci bud skladem nebo na pockani (OnGear na showroomu v Praze) a dilu je hromada od origo po neorigo ladicske dily. A skladem. Ne skladem v USA a nedostupne tady, nebo na objednavku a dodani za trictvrte roku. Miridla, svitilny, origo pruzinky, kratke zachyty, prodluzovaky, konverze na LEM, custom ocelove spouste a dalsi dily, custom krytky, vsechno je. A podpora na HK taky funguje dobre, jenom je se treba zeptat na spravnem miste ;-).



Tomi_901
Příspěvky: 60

Příspěvek#1027 » úte 23. led 2018, 11:48

Tami: Pokud si necháš pouzdro dělat, tak chvilku počkáš. Nosím vnitřní dastu 828, je levná, skladem snad všude a prozatím stačí. Je dobré mít víc pouzder a tomu vnitřnímu časem přijdeš na chuť.
Příslušenství? Skutečně potřebuješ další zásobník, pouzdro na zásobník, to je relativně univerzální. A pak se prostřílet k další úpravě jako je lehčí spoušť, LEM 4.1 a zkrácení resetu. Víc střílej, pak nebudeš šilhat po kravinách :-).



Tami
Příspěvky: 3

Příspěvek#1028 » úte 23. led 2018, 20:10

MKabar: Díky za usměrnění co se týká příslušenství. Tím příslušenstvím jsem myslel opravdu jen ta pouzdra na HK P30L. Pokud bych chtěl na P30, tak je výběr samozřejmě větší. Dost jezdím po republice a tak jsem se v prodejnách dost poptával a nikde jsem nepochodil. Kdybych si koupil CZ P-cokoli tak mám po starostech, ale i přesto, že ji mám jen na střelnici, jsem spokojený. Jinak opravdu nic ladit nechci, jsem spokojený s tím jak je. Mám ji od Vánoc, průkaz zbraně mám od 8.1 a vystříleno 800 ran a děkuji tomu co ji nastavoval, protože to co jde kousek dolů vlevo je v mojí ruce.
Jinak pokud se mohu vrátit k pouzdru, chci si ho vyzkoušet, to co vidím na internetu od kydexovapouzdra.cz se mi moc nelíbí. Chtěl bych OWD, KYDEX nebo kombinaci KYDEX kůže, 10°náklon dopředu, plný velký sweatguard. To snad není moc. Jinak díky za typ na OnGear, vypadá to slibně.



Pajdalek
Příspěvky: 69

Příspěvek#1029 » úte 23. led 2018, 22:10

Pokud chceš vnější pouzdro rovněž ti doporučím kydexové od OnGear. Mám od něj na CZ S2 a maximální spokojenost - fotky pro inspiraci jsou v tématu u S2. Můžeš si u něj vybrat co se ti bude líbit a dodací lhůta prakticky minimální.

Pokud uvažuješ o kombinaci Kydex/Kůže - což je vhodné pro vnitřní pouzdro - zde ti doporučím pouzdro od Šakala.
Rovněž od něj mám na P30 s náklonem cca 25°- 30° a prakticky o zbrani téměř nevím.
Sakal1.jpg

Sakal2.jpg


Pokud chceš čistě kožené pouzdro tak mám taky jedno s velkým náklonem dopředu, ale za boha jsem nezjistil kdo to vyrobil.
Tudíž pouze pro inspiraci.
Ale v tomto případě by ti mohli pomoct v KMSaddlery
Kuze1.jpg

Kuze2.jpg


Tak jsem nějakým zázračným způsobem zjistil, že je výrobce umarex.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Tami
Příspěvky: 3

Příspěvek#1030 » stř 24. led 2018, 16:11

Pajdalek: Díky moc, až něco pořídím tak se pochlubím.



MontyCZ
Příspěvky: 20

Příspěvek#1031 » pon 5. úno 2018, 15:50

Tak jsem si dnes vyzvedl PZ a už se těším jak ji o víkendu provětrám. Je nějaký rozdíl v tom čím ji krmíte?



tmax
Příspěvky: 11

Příspěvek#1032 » pon 5. úno 2018, 20:43

Tak se me po kratsim cekani podarilo koupit novou P30L . Dal jsem z ni cca 200 naboju. Vse na vybornou. Dnes jsem provadel dukladne cisteni, promazani a pokus o komplet rozborku. A vsiml jsem si na hlavni drobneho odstipnuti ci droleni. Rad bych nazor vas co uz mate z teto pistole neco odstrileno jestli je to duvod na znepokojovani a na reklamaci a nebo nad tim mam mavnout rukou. Diky moc za nazor.
20180205_203906.jpg
20180205_203954.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1033 » pon 5. úno 2018, 20:57

Ahoj,
už jsem viděl na P30 i SFP9 různé drobné nuance a sice toto:
- není to duvod ke znepokojeni, není to žádné namáhané místo
- v případě reklamace by záleželo na ochotě prodejce, potažmo dovozce, zda to v rámci dobrých vztahů zbraň vymění, znamenalo by to ale nové nakupko, novou registraci (my v takovém případě zbraně měníme, pokud zákazník chce)
- pokud by se to postoupilo do fabriky, 100% by se vrátila odpověď, že toto nemá vliv na funkci a bezpečnost zbraně (už jsme s nimi pár podobných i větších detailů konzultovali) a upřímně, opravdu to není důvod k výrobě nové hlavně, navíc by jsi byl přes tři měsíce beze zbraně

S klidným svědomím si tedy můžeš užívat své nové pistole. Alespoň si ji poznáš :).



tmax
Příspěvky: 11

Příspěvek#1034 » pon 5. úno 2018, 21:02

Chlape dik,se me ulevilo. Mel jsem obavu at to neni neco zavaznejsiho co by mohlo mit vliv na funkci zivocichare :)) Budu sledovat a dam vedet jestli se nahodou nezvetsuje. Fajn vecer



tmax
Příspěvky: 11

Příspěvek#1035 » pon 5. úno 2018, 21:26

20180205_212554.jpg
Hawku, jeste jeden dotaz, nemuze to byt nejakym spatnym slicovanim. Pozorne jsem hledal proti misto a vypada to ze to presne vychazi na ukazovatel neboje v komore.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů