Heckler & Koch P30 / P30S / P30L / P30 LS

Glock a spol.
Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#391 » stř 6. led 2016, 12:49

Viklan: nemohl bych tam známým něco taky přibalit? :-) Konkétně podložku z HKparts a pouzdro od Insane?



Viklan
Příspěvky: 137

Příspěvek#392 » stř 6. led 2016, 13:44

No nevím, už teď se cukají. Jde hlavně o váhu zavazadel. Nechci je moc prudit, budu rád, když dovezou vůbec něco.
Napiš mi na SZ s mobilem, uvidíme, co se podaří domluvit.



Viklan
Příspěvky: 137

Příspěvek#393 » stř 6. led 2016, 15:04

Trijicon HD Night Sight Set Orange.jpg
Ještě k těm mířidlům na P30. Na HKparts se mi libily tyto, tak bych si nechal poradit. U mířidel Heinie EZ Lock Edge QWIK nevím, zda půjdou bez větších problémů instalovat a ty Trijicony HD Night Sight jsou dost drahý.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#394 » stř 6. led 2016, 16:47

Heinie i Trijicony jsou drahe a tritium na svetle nesviti vubec a muska je tlusta 0.125" a vic vetsinou.
Kdyz uz tritia, tak bych dal prednost Heinie, bo jeden bod na hledi je porad lepsi nez dva u Trijiconu.
TFX od Trugla stejny problem, drahe a hrube. Na svetle sviti vic nez stare TFO (znam dva lidi co je maji).
Jeste dela firma Hi-Viz nove Lightwave miridla s vymenitelnymi vlakny, ale taky drahe a vlakno 2 mm.
Vyskovou korekci muzes delat dle libosti u Dawsonu volbou spravne vysky musky. Ale moc se mi to nezda.
P30L strili i se slabsi laboraci se 124 gr strelama temer naplocho na 30 m. Mel jsem v ruce min. 8 kusu a zadna nestrilela tak nizko ani na 25. Zkus si oprit ruce nebo to dej nekomu jinemu. A jak vysokou mas origo tovarni musku? Vetsinou byva 6,3 mm. Ja mam cely sacek asi 15 musek tovarnich o ruznych vyskach od 5.1 do cca 7 mm. Takze kdyby to fakt strilelo nizko, tak se to da overit timhle. Ale stejne si myslim, ze to strhavas a druha vec - jak vlastne miris? Vsechny HK pistole jsou nastrele na 15 m (s vyjimkou sportovnich modelu, ty jsou na 25 m) a to tak, ze muskou musis zakryt cely stred terce. Jestli davas horni hranu musky pod stred, tak ti to strili na flek a nic neni spatne. Hecklerem s origo miridly se miri zpusobem na pravem obrazku:

Obrázek

Davas si pistol pred oci a mas hlavu a krk normalne? Nedrzis gver nizko a nekrcis krk a hlavu ve snaze dostat se na uroven miridel? Tohle byva casta pricina strelby nizko jinak taky.
Musku nebrat sirsi nez 0.115", blbe se s tim pak miri na vetsi vzdalenosti. Jinac ty 10-8 Performance se delaji pouze v jednom rozmeru identickem s tovarni muskou i hledim vyskove. Dawsony je hafo kombinaci.
10-8 jsou super rychle s tim U zarezem, ale hledi bude skladem prave tipuju nekde v pulce unora nejdrive.



Viklan
Příspěvky: 137

Příspěvek#395 » stř 6. led 2016, 17:09

MKabar díky za vyčerpávající odpověď.Bohužel u sebe nemám pistolku abych změřil výšku mušky, mrknu se na to přes WE a dám vědět.Je ale fakt, že se asi u toho míření krčím, abych dostal mířidla do správné úrovně před oči. Možná taky ne, střílím přes 20 roků a třeba u revolverů SW nebo CZ 75 TS s tím nemám žádný problém.Ale člověk není nikdy dostatečně znalý, tak ten obrázek vpravo je vysvětlující.S těmi mířidly bych možná šel do tritiových Heinie, ale netuším co je EZ Lock Edge QWIK.Pokud to víš, budu vděčný za vysvětlení.Třeba aby to tam vůbec šlo nastrčit bez puškařských úprav.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#396 » stř 6. led 2016, 18:42

Ma to sroubky v hledi, tudiz se tam nasune a dotahnou se sroubky a drzi to, nemusi se to tam nasilim triskat natvrdo. Tyhle vem, ne ty vysoke Tactical, to je na tlumic nebo RD:
http://www.heinie.com/3950l-heinie-ez-l ... sight-set/



Viklan
Příspěvky: 137

Příspěvek#397 » čtv 7. led 2016, 17:03

MKabar, díky moc za osvětlení problému. Jak to vypadá s Match spouští na P30? Zatím není vidu ani slechu.

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#398 » čtv 7. led 2016, 18:47

MKabare, je hezký, že někoho znáš, ale zkus nepodávat zkreslený informace (decentně řečeno). TFO a TFX svítěj nemlich stejně, a ani dost dobře to jinak nejde (stačí se podívat). Rozdíl je mezi nima ten, že TFX mají kolem vlákna na mušce bílý kroužek (pro lepší navedení na cíl) a jsou lehce zodolněné (jak doopravdy ukáže čas). Sice nikoho super chytrýho neznám, ale oboje mám v trezoru.



Abdulexe
Příspěvky: 47

Příspěvek#399 » úte 12. led 2016, 11:50

Ahoj MKabare, chtěl jsem se připomenout a zeptat na krytku závitu a jaký je na hlavni závit?

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#400 » stř 13. led 2016, 00:22

Ahoj, zrovna jsem ti chtel psat, dneska dosla konecne finalni faktura na vsechny objednane dily, od zacatku prosince jsem cekal (dily lezely na sklade pres mesic), jelikoz Slovaci jaksik tezce nestihali pred Vanocema. Krytka bude do par dni doma, pristi tyden ti ju poslu. Stoji 19 Euro (masakr je krytka na 45, ta je za 54 E). Zavit je evropsky M13.5x1LH. Jo a taky dojdou ty niklovane sear match pruzinky, cena je necelych 70 Kc kus. Tem co jsem je slibil, taky poslu.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#401 » stř 13. led 2016, 01:16

Pardon, 19 E je normal cena krytky a ja videl 19 E ve fakture na poslednim radku, ale to je jiny dil, krytky jsou radek predtim. Mam 2 krytky za 26.1 cili 13 E jedna ala 350 Kc ;-).



Abdulexe
Příspěvky: 47

Příspěvek#402 » stř 13. led 2016, 08:37

Perfektní děkuji! Až Ti to dojde prosím o celkovou cifru a č. účtu ať to nejdřív zaplatím!

domluvte si podrobnosti přes SZ

sided

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#403 » čtv 14. led 2016, 00:16

Viklan píše:Jak to vypadá s Match spouští na P30?

Rick Holm (nejvetsi machr na ladeni H&K na svete) uz ma od Vanoc svuj vlastni shop hotovy (v rijnu odesel z GrayGuns bo ti resi furt jenom SIGy a na HK kaslou), od Vanoc bere zakazky a uz mu i web bezi od zacatku ledna: http://www.lazywolfguns.com/

Az bude dokoncena finalni verze (prototypy jsou hotove uz rok a pul, ale ted to predelava a vylepsuje) rovne kovove spouste plus kitu na zkraceni resetu na polovinu (control lever s pridanym materialem, funguje to i s V4.1, uz to zkousel s V4.1 dilama ode me), tak dam echo a muzu pribrat, kdo bude mit zajem. Cena spouste bude asi 50 dolaru. Cenu SRT kitu zatim nevim.
Spoust bude mit zkraceny pretravel a stavitelny overtravel a diky rovnemu profilu bude pozice prstu mnohem vic vepredu cili shodna s SFP9. Doufam, ze bude mit i cervenou verzi :-).

Obrázek

Co se Match spouste tyce - tak ma v planu vyvinout cely novy Match spoustak pro P30, kde bude novy kohout, novy sear atd.
Ale to bude chvilu trvat, to jeste nema ani ve fazi prototypu. Rovnou spoust, SRT kit a stihly magwell uz ma skoro hotove.
Origo od H&K nebude asi nic uz na P30, maximalne vydaji sportovni delsi verzi VP/SFP9 si myslim.
No a na SFP9 Rick vyviji spoust, co bude umet stejne srandicky, jak jeho spoust na P320 SIGa viz video na jeho FB strance...

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#404 » čtv 14. led 2016, 14:50

Nova verze TFX Pro s U vyrezem a oranzovym prstencem na musce ala Trijicony.

http://www.hkparts.net/shop/pc/TRUGLO-V ... p17664.htm

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#405 » čtv 14. led 2016, 18:14

Mě ta spoušť (bílá) přijde hrozně neergonomická. Možná by si zasloužila, alespoň trošičku prohnout ne? Ale zase výrobně složitější. Na druhou stranu, on to stejně frézuje na CNC ne?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů