Heckler & Koch P30 / P30S / P30L / P30 LS

Glock a spol.


notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#1036 » úte 6. úno 2018, 07:16

to neni ukazovatel, ale vytahovač

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1037 » úte 6. úno 2018, 07:28

Je to "ukazovatel" (výstražník), ale hlavně vytahovač :).
Ne, nemá šanci se dotknout skluzavky, ta je mnohem níže, než vytahovač.

Don't worry, ne happy ;)



tmax
Příspěvky: 11

Příspěvek#1038 » úte 6. úno 2018, 10:09

ještě jednou dík.

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#1039 » stř 7. úno 2018, 12:50

Ahoj, na predesle strance se resily pouzdra. Ja osobne davam prednost kozenym pouzdrum, defakto vyrobce oblibene znacky mam K.M.Saddlery a pak mam i Kydex od RH, ktery zbran drzi taky opravdu dobre, nazval bych to tak, ze pri vlozeni pistole do kydexu "pouzdro pistoli spolkne" bohuzel povrchovku zbrane, totalne dojebe !
Na fotce to neni uplne videt jak v realu, je to patrnejsi z ruznych uhlu, ale cerneni slo opravdu rychle dolu behem kratke doby.
Kuze krasne vyhladi, ale kydex doslova ojebe cerneni ! Takze komu by vadilo, ze bude mit z pistole za chvilku otloukanka, tak bych se kydexum radeji vyhnul.
2A.jpg

2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1300

Příspěvek#1040 » stř 7. úno 2018, 13:04

Já nosil v hybridu od Foxxe a paradoxně je na levé straně (otírání o kůži) pistole víc znát, že je nošená než na pravé (kydex)..

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1041 » čtv 8. úno 2018, 03:33

To mas tezce mizerny kydex vyrobeny nejspis podle plastoveho kopyta a hodne narychlo sup sup.
Moje soucasna P30LU je v provozu od unora 2015, pocet taseni jde tutove do x desitek tisic - absolvoval jsem s ni desitky a desitky drilovacek po 2-5 hodin na suseni, hromadu seminaru s ostrou strelbou vcetne prace na zemi, slabou rukou apod. (strelnice na halde u sachty, solidni bordel zadna travicka), spoustu zavodu a losiku a drilu atd., cistim to jednou za uhersky rok a celkove mam nejake oderky uplne na haku, protoze ta pistol je na strileni, ne na paradu do vitriny, ale mam to osoupane neporovnatelne mene nez ty. Jenom na cumaku trochu v podstate na rozich a zachyty a par skrabanecku. Mam poradny kydex dle vlastniho navrhu vylicovany na miru asi sedm let stary.
A pistole v nem drzi, nevypadne sama. Ani moje stara P30LS po 7 letech nevypadala takhle ojete :-).
Bud si kup horkovzdusku v Lidlu za 290 (nebo pujc od nekoho) a nahrej to a poradne dolicuj, tak jak by to melo byt at to drzi, ale nedre zbytecne vsude mozne a nebo si kup poradne pouzdro vyrobene peclive na miru dle pozadavku. Nejspis me tu nekdo zas sezere, ze kritizuju konkurencni znacku, ale jeji kvalita je uz fuc, je to masova produkce (kvantita je dulezitejsi nez kvalita). Zrovna vcera jsem mel v ruce kydex na nozik od stejne znacky. No stejny polotovar se da zbastlit doma v garazi za 20 minut s horkovzduskou, starou karimatkou a po trech pivech a s naklady na material asi za 150 Kc. O nejake preciznosti, peclivem slicovani nebo ohlazeni ostrych hran nemuze byt ani rec. Z pouzdra padaly hromady hoblin pri kazdem vytazeni noziku, bo to nekde drelo a hoblovalo se to o 106. A to vyrobit kydex na nuz je neporovnatelne jednodussi, nez na pistol. Pistol v tom pouzdre ma sice drzet, aby snadno nevypadla, ale nema to drhnou uplne vsude jak to drhne v tomhle pripade.

Jinac reznou to nebude a kozene/textilni (hlavne ty univerzalni) pouzdro na kazdodenni noseni neni moc vhodne. Obzvlaste v kombinaci s cihlou s odhlehcenou spousti. To je potom hned zadelano o duru v zadku ci noze navic (viz loni ten smolar v Praze, jak si sedl do auta a nejake beztak osuntele kozene ci textilni super pouzdro se mu narolovalo do luciku a uz se vezl v sanitce s prostrelenou zadnici). A takovych pripadu bylo nespocet za velkou louzi. Nejjistejsi je nejaka stara odrbana otrhana Dasta v univerzalni velikosti a narvat do ni mensi pistoli, nez by tam mela byt, to je pak uplne idealka na podobny prusvih.

Naopak v kydexu se da zbran nosit naprosto bezpecne. Dokonce staci kydex jenom na samotny lucik (privazany snurkou na pasek) a muzete to nosit na mexikance za opaskem ci teplakama, ale furt je to bezpecnejsi, nez textil nebo stara nepasujici kuze. Kydex se do spouste fakt nenaroluje sam od sebe.

Hybrida jsem nikdy nezkousel, ale jeden kamarad si to strasne chvali. Ja nemam rad vnitrni pouzdra (padaj mi gate pak s tym furt), takze se drzim stare dobre OWB kydexove klasiky na boku. A chystam se ted na novy kydex kvuli APL baterky a QLS zavesu, tak az to zbastlim, tak soupnu nejake fotky.

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#1042 » čtv 8. úno 2018, 09:43

Tak Ty jses jiny level, tolik drilu nemam :-) Ja samosebou zbran taky vyuzivam,trenuju, jezdim na Losky atd. Takze se to na zbrani taky podepsalo. Nad tou povrchovkou uz nebrecim, proste ted uz je stejne pozde a na paradu tu pistoli nemam. Ja to jen tady napsal, aby se treba nekdo kdo si poridi Kydex, po case nedivil ze ma pistoli ojebanou.

Ocividne mas pravdu, asi to pouzdro je "usite" rychlou jehlou.
Opravovat to pouzdro nebudu, ono kdo vi jak by to jeste "dopadlo" navic tam kde to dre, tak uz mi to stejne povrchovku neobnovi, takze to jebu. Co se tyka vytahove sily, tak me to pripada tak akorat, ze to neni ani moc ztuha a ani moc lehce, takze po tehle strance mi pouzdro vyhovuje a drzi zbran tak akorat.

Porizovat jine pouzdro nebudu, ono tohle zrovna nejlevnejsi nebylo, a mit dalsi podobne nepotrebuju. Navic mam i kozene, ktere musim taky obcas provetrat, aby nezatuhly.

Mozna to je i tim, ze jsem rychlejsi nez "Lucky Luke" takze tasim tak rychle, ze to upalilo povrchovku :lol: :mrgreen:

Kazdopadne jsi me moc nepotesil, ze mas lepsi povrchovku nez ja :roll: :twisted: Pri nejhorsim hodim zaver do brunigalu a bude.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1043 » čtv 8. úno 2018, 20:21

To ze se sedre to cerne stejne nic neznamena, ten kov je do urcite hloubky osetreny tou nitridaci a nerezne to. Pistol v kydexu by mela drzet tolik, ze nevypadna sama, kdyz s tim udelas par kotoulu. Pokud vypadne, je ten svor prilis slaby. A naopak zas by to nemelo klast odpor, aby to clovek musel rvat velkou silou.

Uživatelský avatar
Czgunova
Příspěvky: 142

Příspěvek#1044 » pon 19. úno 2018, 01:33

Má někdo HK P30SK ?? Jedno zda V3 nebo V1... zvážuju zda jít do HK nebo levnejsiho xds(m)...



FullSoft
Příspěvky: 40

Příspěvek#1045 » pon 19. úno 2018, 02:31

2 Czgunova:

Mám P30SK V3 a jsem naprosto spokojen, pro skryté nošení mi zcela vyhovuje - a po malém tuningu v NoCompromise.House (výměna spouště, zkrácení resetu...) je to ještě lepší

_______________________
Odesláno z "founa"



Luboš16
Příspěvky: 111

Příspěvek#1046 » pon 19. úno 2018, 06:31

Mám P30 SK V1 s nástřelem 14.500 ran a jsem spokojen.



Spirpin
Příspěvky: 120

Příspěvek#1047 » pon 19. úno 2018, 14:43

Czgunova: Vzhledem k tomu, že jsi ze severní Moravy, obrať se přímo na "kováře", tj. MKabara.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1048 » úte 20. úno 2018, 00:59

P30SK Ultimate (trosku poladene) mam, taky mam novinku SFP9SK na prime srovnani a kamos ma XDS, nebo teda jeho manzelka abych nekecal :-). Plus hromady velkych gveru na porovnani a i nejaky ten G43 se tu najde (taky lehce potuneny) kdyby nato prislo. Klidne se stav porovnat.

Uživatelský avatar
Czgunova
Příspěvky: 142

Příspěvek#1049 » stř 21. úno 2018, 19:43

Trochu vysvětlení k těm verzím HK ?viz foto
Celkem se ztrácím. A letos bude nové HK subcompact ?? SK 30 jsem měl na prodejně a úchop super.Trochu ten oboustranný záchyt vyčnívá ale nosit by se to občas dalo :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Czgunova
Příspěvky: 142

Příspěvek#1050 » stř 21. úno 2018, 20:16


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů