Heckler & Koch P30 / P30S / P30L / P30 LS

Glock a spol.
Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#361 » čtv 5. lis 2015, 00:09

A jeste ma ty JHP naladovane opacne... :-).

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#362 » čtv 5. lis 2015, 00:15

Utři si monitor :D, podle mě je má správně, ne? :-)

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#363 » čtv 5. lis 2015, 00:19

Tak to si kamo na velkem omylu, vsichni prece vi jak se spravne nabiji HK...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

HK klasika posledni dekadu ;-). Pan fotograf nekde v roce 2004 ci kdy se kapku seknul na katalogu...

Uživatelský avatar
Tom Λ
Příspěvky: 57

Příspěvek#364 » čtv 5. lis 2015, 00:23

co k tomu říct, snad jen - NO COMPROMISE :D :D

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#365 » čtv 5. lis 2015, 00:26

Heslo #NoCompromise pro mě nyní nabývá zcela nového formátu :D
Ještě na tom katalogu: accuracy, reliability :D

Tom Λ: Byl jsi rychlejší :D

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#366 » čtv 5. lis 2015, 07:49

Sakra, to už je Apríla? Ta zima nám nějak rychle utekla :shock: !

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#367 » čtv 12. lis 2015, 00:43

Jak strili lehce vylepsene Lko:

https://youtu.be/I9uDyQWqBqw

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#368 » čtv 12. lis 2015, 01:37

Na tom videu to vypadá v pohodě, jakoby jsi střílel z malorážky :-)

Uživatelský avatar
Tom Λ
Příspěvky: 57

Příspěvek#369 » čtv 12. lis 2015, 02:25

a stejně není spokojený :D :D :D ale je to fakt strašně moc úchopem, mě tahle Ultimate verze skače rozhodně víc, než na videu :D

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#370 » čtv 12. lis 2015, 07:39

Tak to čumím :shock:
Můžete mi, jako neznalci téhle zbraně (značky) prozradit, jak se na takovémhle výsledku podílí (jenom baj vočko) v procentech:
-úchop zbraně
-použité střelivo
-ladění zbraně
-zbraň jako taková
-to na co jsem zapoměl?
Jinak fakt hezký, asi jako když střílím z kamarádova W P22Q :)

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#371 » čtv 12. lis 2015, 13:38

Hlavni je spravny uchop (+postoj) a silne zapesti. Vsimni si tech zil na pravem zapesti, jak je mam zatnute. Vetsina lidi, i kdyz to drzi technicky dobre nebo skoro dobre, to drzi slabucko jak hracku a pak se divi, ze se jim to zveda az do nebe. Shadow s mosaznymi strenkami (1,6 kg prazdny) od kolegy se zveda jeste mene nez tohle. Normalni Lko se zveda vic nez G17 (mi, stejny uchop a stejna sila), s delsim laufem se zavitem se to uz srovnalo a s tim tezkym kovovym magwellem (trychtyr na zasobnikove sachte) se to snizilo pod G17G4, cili na velmi slusnou uroven viz video. Ladeni gveru sice trochu pomuze, munice konkretne v tomhle pripade nema vliv (jinde jo), typ zbrane ma samozrejme velky vliv (Shadow se logicky bude zvedat mene, nez treba kratke lehke PPQ ze), ale uplne hlavni je ten uchop a sila. Kdyz z toho strili, nekdo kdo to neumi drzet nebo ma slabe zapesti, tak se mu to klasicky zveda az kdovi kam a nepomuze vubec nic, ani delsi lauf, ani magwell, ani 2 kg Shadow se slabou laboraci naboju. Kope pak vsechno a kvalitne :-).
Technika spravneho vysokeho uchopu s prsty dopredu je dulezita, postoj taky (mirne pokrcene kolena, lehky predklon a nenapnute lokty do stran, ne nahoru, zpetny raz jde pak do zad, vsechno uvolnene krome zapesti a mezilopatkovych svalu), ale ani to nepomuze, pokud mate zapesti silove na urovni drobne slecny nebo decka. Proste neco tu pistol fakt musi dobre drzet. Vogel je o dve hlavy mensi a o 40 kg lehci nez ja, ale zmackne druhou nejsilnejsi pruzinu na posilovani zapesti co se vyrabi, kterou normalne mackaji takovi ti hodne moc velci panove na strongman soutezich s prackama jak lopaty.
Kazdy druhy nebo treti chlap (zenske nepocitam), co byl u me na nauceni prakticke casti zkousky na ZP, mel problem natahnout CZ83 9 mm Browning. Pritom to jde naprosto lehce :-). Nedostatecna sila stisku v prstech, neudrzi zaver mezi prsty no a zapesti je pak na stejne urovni jak ty prsty ze.
Tak jak potom chcete poradne udrzet pistol pri strelbe, aby nekopala.

Kdo umi anglicky, fakt doporucuju Monkey vs Pinch grip Vogelovic videjko:

https://www.youtube.com/watch?v=45QhpvY9LZc

Na konci je to jasne videt, dost zasadni rozdil. A taky je dobre videt, jak se mu rysujou svaly na predlokti, jak ho ma cele zatnute. Kdyz takhle budete drzet jakoukoliv pistolku, bude to dost zasadni rozdil ve zdvihu.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#372 » čtv 12. lis 2015, 14:02

Díky moc za obsáhlé vysvětlení a za odkaz, paráda ;)

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#373 » čtv 12. lis 2015, 19:49

Super video. Na tvé střelbě je to vidět, že je to prostě o tom úchopu a že to máš fakt v ruce. Já svoji VP9 zatím nedokážu do těch rukou pořádně sevřít, mam tam prostě díry a prsty mi nedoléhají na zbraň všude, jak bych si představoval. Ještě mám před sebou dlouhou cestu.

Díky za video s instruktáží :-).



Elado
Příspěvky: 101

Příspěvek#374 » čtv 12. lis 2015, 20:02

tak nie na každej zbrani sa ti to podarí, je to trochu dané aj veľkosťou rúk, tvarom pištole atď. Ja nemám dokonalý úchop napríklad na glocku, mám tam jednu maličkosť ktorá sa mi nepáči, a predsa s ním strieľam rovnako presne ako s hk, ktoré sa mi aj subjektívne aj objektívne drží x krát lepšie.
Ale je pravda, že úchop je základ, chce to veľa sušiť a pravidelne stláčať gumené koliesko, po pár týždňoch sa rozdiel dostaví.



Luboš16
Příspěvky: 111

Příspěvek#375 » pát 13. lis 2015, 09:21

Tady je pěkné video pro výcvik střelby z pistole, myslím si, že je to dost poučné a dobře využitelné.
https://www.youtube.com/watch?v=Tuu7vhH28C4

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů