Heckler & Koch P30 / P30S / P30L / P30 LS

Glock a spol.


Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#1216 » pát 24. led 2020, 10:30

Třeba si držíš záchyt závěru. Tedy možná chyba úchopu.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#1217 » pát 24. led 2020, 10:47

Na 99,9% si závěr shodíš palcem... Já to vyřešil koupí záchytu z pojistkové verze. A ještě se dělá kratší...



jaryn
Příspěvky: 32

Příspěvek#1218 » pát 24. led 2020, 12:52

Nebo si můžeš záchyt zkrátit sám.Taky jsem si to po dostřílemí schazoval.

Uživatelský avatar
Ptak666
Příspěvky: 56

Příspěvek#1219 » pát 24. led 2020, 20:30

No nemyslím si ale třeba máte pravdu. Zkusím si příště na to dát větší pozor a uvidím.



haito
Příspěvky: 112

Příspěvek#1220 » sob 25. led 2020, 07:30

99% palec na záchytu. zvlášť u takhle moderní nove zbraně.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1221 » úte 4. úno 2020, 14:24

Jednoduchy test - strel par ran jednoruc - vetsinou vzadu zustane. Ja si drzim i kratky pri vysokem uchopu, i urezany jeste kratsi nez kratky. Jinac slabe naboje + nova nezajeta zbran taky zpusobi, ze nechyta vzadu.

Uživatelský avatar
LukynZ
Příspěvky: 244

Příspěvek#1222 » pon 10. úno 2020, 21:57

sry špatné vlakno, prosím smazat

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#1223 » úte 31. bře 2020, 12:09

Nekde se tu probiralo, kdy je treba vymenit vratnou pruzinu ?! Nekdo snad psal kolem 20k...?
Ale nejsem si jisty.
Moje starenka ma asi kolem 13k a ta pruzina se mi zdala jako uplne blato. V porovnani s jinyma pistolema, byla uplne zvadla. Nameril jsem odpor pri vstlaceni na zachyt zaveru nejakych 11 Liber. U konkurencnich pistoli 9mm jsem nameril kolem 14,5 Liber. Takze jsem se rozhodnul prehodit vratnou pruzinu, za silnejsi. Ted ma nejakych 14,8 Liber. Pocitam, ze se trosku unavi, ale pistole nebude dostavat takove pecky, jako s tou slabouckou originalni.

Davam foto, jak je jednoduche prehodit pruzinu. Staci k tomu jenom kvalitni sikove kleste a troska sily. Klestema chytnout podlozku, ktera jisti pruzinu. A mirne ji naklonit a vytahnout. Opacna je i montaz.
Kolik stoji vratna pruzina na HK P30 netusim ? Ale u konkurencni znacky, se da koupit za 200,-Kc. A prumer je totozny.
1.jpg

2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1224 » úte 31. bře 2020, 23:28

Tak jsem se tezce vydrbal s ETS pruhlednyma zasobacema - do P30 vubec nepasujou - nedrzi tam, pasujou jen do SFP9. Mam dva 17 a 21 ran - kdyby je nekdo chtel...SZ...



Karpi
Příspěvky: 19

Příspěvek#1225 » sob 16. kvě 2020, 09:17

Ahoj všem, jsem tu nový a po přečtení všech 82 stránek jsem se rozhodl pro koupi P30L SD. Zeptám se - je nějaká výhoda si ji koupit přímo u "zdejšího" Nocompromise? Např. že už bude mít rovnou v sobě v4.1 ?
Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#1226 » sob 16. kvě 2020, 09:37

No když se Hawkem domluvíš, tak proč by neměla... :)



Karpi
Příspěvky: 19

Příspěvek#1227 » sob 16. kvě 2020, 11:26

Hawku? Co Ty na to? ;)
Kupoval bych ji hned po tom, co konečně vláda povolí zkoušky... viděl bych to na červen...



KapitánPacička
Příspěvky: 302

Příspěvek#1228 » ned 17. kvě 2020, 01:28

Karpi: Nerad bych ti kazil iluze o vstricnem jednani, ale nemyslim si, ze je rozumne takhle houkat na prodejce, jestli ti udela "nejakou vyhodu", kdyz ho vubec neznas, ani nemas jeste zbrojak a naskyta se zde opravdu hodne moznosti, proc by prodej nemusel vyjit v tve predstave :twisted:



Karpi
Příspěvky: 19

Příspěvek#1229 » ned 17. kvě 2020, 08:33

OK, asi máš pravdu, omlouvám se, jen jsem chtěl udělat obchod ve zdejší komunitě za vzájemného prospěchu. Vážím si lidí na tomto fóru, které si pomáhá radou a skutkem, toť vše.

Uživatelský avatar
Arc
Příspěvky: 543

Příspěvek#1230 » ned 17. kvě 2020, 15:47

Jo, nakúpiť u predajcu čo sa o svoj produkt nie len že zaujíma, ale je v ňom skutočne expertne znalý je rozumné samo o sebe (rady, servis). A to že je predajca aj aktívny nad rámec predaja v tejto komunite, to samozrejme môžeš pri výbere kde nakúpiť zohľadniť taktiež. A je to správne zmýšľanie. Poznamenal by som že je to nadštandardný servis a za nadštandardné služby nie je úplne fér chcieť platiť ešte menej ako je na trhu bežné, ale rozumiem - na peniaze sa ťažko robí. Len treba zvoliť lepší spôsob a tón komunikácie :)

Čo sa týka cien zbraní, tak väčšinou sú v rámci maloobchodu veľmi podobné až rovnaké. Zbrane jednej značky spravidla dováža jedna firma, ktorá ich v rámci veľkoobchodu distribuuje (napísal som to slovo správne?) malým predajcom. Touto firmou je v prípade H&K Waltertrading, ak sa nemýlim. Takýto dovozca určuje aj väčšinu podmienok, včetne výrazne a dôrazne doporučenej maloobchodnej ceny. Takže sa moc nestáva že by mali obchody významne rozdielne ceny.

Cena zbrane samotnej nie je jediné kritérium výberu predajcu. Túto doporučenú cenu vedia šikovní obchodníci trošku obísť. Možno k niečomu u niekoho dostaneš krabičku nábojov, možno zásobník, možno čiapku či púzdro. No a možno nadštandardný super servis a služby, ochotu, rady aj roky po nákupe a hlavne priateľské jednanie - to všetko je veľmi hodnotné a ťažko oceniteľné. U niekoho kúpiš zbraň čo tam ležala 10 rokov a ohmatalo a párkrát si s ňou cvakalo za ten čas 1000 ľudí, u niekoho dostaneš za rovnakú cenu tú istú zbraň, lenže prišla pred mesiacom z výroby. Aj to nejaká hodnota naviac, niečo extra, niečo nadštandardné... no a čokoľvek extra je vždy na dohode a vzájomnej sympatii. A samozrejme sa to čiastočne prenesie aj do ceny.

Určite je však dobré jednať osobne alebo aspoň súkromne, nie na verejnom fóre. Značku zbrane si vybral veľmi dobre s dôrazom na kvalitu, verím že tak vyberieš aj predajcu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů