Walther Creed 9 mm Luger

Glock a spol.


Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#16 » pát 10. úno 2017, 22:52

PPX se také dostala na náš trh, ale asi jich sem nebylo dovezeno mnoho kusů, byl to dovoz z USA.

Uživatelský avatar
r626
Příspěvky: 164

Příspěvek#17 » stř 22. úno 2017, 09:49


Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#18 » čtv 30. lis 2017, 18:52

Creed vyrábí umarex? Ten špatný umarex?



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#19 » čtv 30. lis 2017, 19:05

Walther je součástí koncernu Umarex. Éto vsjo.



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#20 » čtv 30. lis 2017, 19:50

No to jo, ale prostě rozdíly v té výrobě jsou. Stačí vzít do ruky a porovnat P380 a PPQ. Nebe a dudy.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#21 » čtv 30. lis 2017, 20:06

Esli to nebude třeba tím, že něco má být lepší model a něco low cost. Creed je od začátku do konce vymyšlenej jako PPQ pro socky.
Nemá to nic společnýho s donekonečna omílanejma nesmyslama internetovejch teoretiků o Walther/Umarex.



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#22 » čtv 30. lis 2017, 20:31

Umarex má očividně tento segment na starosti. Working as intended.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#23 » pát 1. pro 2017, 01:04

můžete ty ambivalence přeložit do češtiny? stačí krátce. čili co se traduje, co k tomu má kdo z doslechu, ev. co si myslí.
důvod: nejsem si již jist, neb pamět mě klame, že prý Umarexácké výrobky jsou kvalitou tu a tam nízké. např. W P22 myslím, ale fakt už jsem zapomněl co jsem četl..

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#24 » pát 1. pro 2017, 08:39

UMAREX je koncern, ktorý kedysi začínal ako výrobca plynoviek UMA Mayer & Ussfeller GmbH. Po expanzii sa začal orientovať aj na vzduchové zbrane a skúpil viacero menších výrobcov, už ako firma UMARECK, neskôr premenovaná na UMAREX. Popri tom kúpil aj (v tom čase na pokraji krachu sa potácajúcu) známu firmu Walther a zahrnul tak jej výrobky do svojho portfólia. Takže - všetko, čo má značku Walther, vyrába Walther - jeden z výrobných závodov koncernu UMAREX.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#25 » pát 1. pro 2017, 09:15

Děkuji

Uživatelský avatar
zeroozero
Příspěvky: 59

Příspěvek#26 » pát 1. pro 2017, 12:46

Lze to brát tak, že Walther šel s kvalitou dolů a je dobré se mu vyhnout?



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#27 » pát 1. pro 2017, 14:01

Igrlik píše:Takže - všetko, čo má značku Walther, vyrába Walther - jeden z výrobných závodov koncernu UMAREX.


Spíše bych to doplnil takto:

Takže - všetko, čo má značku Walther, vyrába Walther - jeden z výrobných závodov koncernu UMAREX.
Na výrobě některých modelů Walther se ale podílí i jiné závody koncernu UMAREX. Takové zbraně tedy nejsou 100 % výrobkem továrny Walther v Ulmu.


zeroozero píše:Lze to brát tak, že Walther šel s kvalitou dolů a je dobré se mu vyhnout?

Ne tak zcela. Jen některé levnější modely, které obsahují díly z továren mimo Ulm, mohou být vzhledově a mechanicky nižší kvality. Spolehlivost ale nemusí být dotčena. Jdnou z takových zbraní je P380, o kterou jsem měl vážný zájem, a to ne zcela jen kvůli ceně - vyhovovala mi ráže a hlavně rozměry, ale osobní prohlídka mě vedla k tomu, že jsem přihodil téměř 8000, které jsem navíc tehdy skoro neměl, a koupil PPQ.



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#28 » sob 9. pro 2017, 19:39

Zrovna jsem si všiml, že mají Creeda v Bearece, ale 13 900 je podle mě pořád dost... To je 100x lepší přihodit si ty dva tisíce a koupit si P-10, XDM nebo Glocka....

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#29 » sob 9. pro 2017, 20:57

nikdo zde nikdo nenapsal, že to je špatný. Jen každý dovozuje z drobně nižší prodejní ceny, že to bude šunt.
vtip: když je to drahý, stěžujou si že to je drahý. Když je to levný, stěžujou si že to je levný.

Měl to někdo v ruce, střílel? Zahraniční reference?



blg
Příspěvky: 9

Příspěvek#30 » ned 25. bře 2018, 11:33

Creeda teď mají v Leiku na předváděčce služebních zbraní. Měl jsem čas na seznámení jenom s 9 kousky - z nich se mi Walther líbil jednoznačně nejvíc. Perfektně mi padl do ruky, mířidla jsem nemusel nikde honit/lovit, spoušť byla příjemná a lehká. Dobře se mi s ním střílelo relativně svižným tempem. S PPQ porovnat nemůžu – neměl jsem v ruce.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: marda a 13 hostů