Glock 27

Glock a spol.


Katka.Boskova
Příspěvky: 16

Příspěvek#1 » pon 28. čer 2010, 09:17

Ahojky, chci se Vás zeptat na zkušenosti nebo názory s pistolí Glock 27. Mám v plánu si jí koupit, jelikož by mi vyhovovala. Klasického Glocka, jako je model 17 nebo 19 nechci, je na mě příliš velký (mám vcelku malé dlaně a krátké prsty, navíc ho chci na časté nošení) a chci něco ve výkonnější ráži než je 9 mm, což Glock 27 splňuje (.40SW), přesto bych ráda znala Vaše názory na tento model.

Díky všem za odpovědi

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » pon 28. čer 2010, 10:19

Už jsi s tím střílela? Nebo jiným plasťákem v téhle ráži? Mně z toho po delším střílení brněla ruka...
Jinak jsou si všechny glock modely velmi podobné, takže jde opravdu hlavně o to, aby to vyhovovalo tobě, jak do ruky, tak při střelbě.

Jiná výkonější možnost (než 9mm) by mohla být pětačtyřicítka. Pokud chceš Glock, tak třeba plochá single-stack 36 (byť s nižší kapacitou).

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pon 28. čer 2010, 10:20

no sice glocka nemam, ale co se týče spolehlivosti a náhradních dílů je to jedna z nejlepších voleb. Mě by na té ráži odradila cena oproti 9mm, ale to je na tobě, jestli to uživíš. Šel bych spíš do 26

jj dobrá připomínka od Marka. Zkus si s tím střelit, protože i 9mm plast kope víc než celokov, co teprve plnotučná ráže



Katka.Boskova
Příspěvky: 16

Příspěvek#4 » pon 28. čer 2010, 10:26

jj střílela, sice kope trochu víc než 9mm, ale na to dá zvyknout

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pon 28. čer 2010, 11:35

Mám G26 a pokud by mě nebolela cena střeliva, tak bych si pořídil G30 v ráži .45ACP. Důvody: Stejná cena střeliva, větší ráže, menší zpětný ráz (pokud by byla moc "tlustá do ruky", tak bych uvažoval o G39 s 45GAP).
Každému sedí něco jiného a já kromě ceny u nás nemám nic proti .40SW, jen u nás nemáme cenové podmínky jako v USA.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#6 » pon 28. čer 2010, 22:48

Střílela jsi s tím víc opakovaných ran v rychlejším sledu? Oproti G26 jsem měl pocit že se mi trochu jakoby hýbe v ruce - utíká ze správného úchopu. G26 mi v tomhle i přes nepoměr velikosti její pažbičky a mojí ruky přišla o moc pohodovější. I Glock ve služební velikosti se 40 SW byl OK.



Katka.Boskova
Příspěvky: 16

Příspěvek#7 » úte 29. čer 2010, 06:35

ano vystřílela jsem cca 150 nábojů, několikrát v rychlém sledu za sebou, ale moc mi v ruce nelítala, akorát trochu víc kopala :)



nogi
Příspěvky: 37

Příspěvek#8 » pát 23. črc 2010, 11:39

střílel jsme s 27, ale zdá-lo se mi že hodně kope...nevím možná to byl jenom můj pocit. Každopádně pro mě to vyhrála na plné čáře G19 :lol: Ale každý jak uzná za vhodné.... :geek:



Rimmer
Příspěvky: 32

Příspěvek#9 » pon 24. dub 2017, 07:53

Zdravím,
neměl by někdo na vyzkoušení glocka 27 / 30 / 30s ? Okolí Tábora nebo Jižních čech? Střelivo a ostatní bych hradil já.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů