Glock19

Glock a spol.


Turboman46
Příspěvky: 16

Příspěvek#466 » ned 28. bře 2021, 21:18

Děkuji za reakce, ano přesně to jsem myslel, odjakživa nemám um na vysvětlování technických detailů :) je to tak, ten rám mi připadne jako hračka od ťamanců, ale mám něco nastříleno z kamarádovy G17 a prostě mě ten systém, vzhled, spolehlivost atd. oslovily, hold budu muset přivřít očičko nad tím rámem a hodit to za hlavu, mimochodem z toho vypadávání vývrtu mám taky obavy, ale to se uvidí, až budu střílet, co to udělá, už jsem o tom vývrtu četl, snad mě to mine



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#467 » ned 28. bře 2021, 22:12

Najjednoduchsie riesenie ako tomu javu predist, je necumiet do hlavne :-)



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#468 » ned 28. bře 2021, 22:37

Turboman46: Bud v pohode, nad tim ramem uz vice strelcu nevericne kroutilo hlavou. Ja taky, kdyz to srovnavam u konkurence. Ale obavy nejsou na miste.
Jen s tim vyvrtem nevim nevim, uz jsem videl vice vypadanych vyvrtu u Gecek, nez je zdravo. Ale jak uz psalo vic lidi, na funkci to vliv nema, a kolikrat po vice vystrelech se to zacina spise zahlazovat, ty poskozene mista ve vyvrtu mysleno. Ale treba budes mit stesti.



Turboman46
Příspěvky: 16

Příspěvek#469 » pon 29. bře 2021, 03:54

Nečumět do hlavně bude u mě problém, mě čištění zbraní baví a zrovna na hlavních si dávám záležet :D díky vám pánové, jsem tedy už v klidu a nezbývá, než jen čekat, až ho budu moct provětrat. Poslední dvě věci ohledně té hlavně a jejím čištění, v návodu jsem neviděl nikde napsáno, jestli je možnost ji čistit bronzovým kartáčkem, ani nebyl v balení, lze ho bez obav použít, nechci hned ze startu něco podělat. Používá někdo na odstanění otěru střel ve vývrtu používat přípravek cooper remover? Mám s tím přípravkem velmi dobré zkušenosti, kdysi jsem jím o dost snížil rozptyl u strakonické CZ 50, která byla po původních majitelích prakticky v ohledu otěrů střel neošetřená a bylo neuvěřitelné, co z té hlavně lezlo, jde mi o to, jestli ta chemie nenaruší tu teniferaci co je údajně i v hlavni

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#470 » pon 29. bře 2021, 06:03

Bronzový kartáček ani copper remover nevadí

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#471 » pon 29. bře 2021, 10:23

Tenifer to nenaruší.. ani žádná jná chemie na zbraně, dokonce ani sprej na rozpouštění usazenin z automobilových brzd. Tenifer je odolnější než tvrdochrom. Fakt se bát nemusíš. Ani kdybys to umýval v horké vodě a saponátu.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#472 » pon 29. bře 2021, 11:47

Vsak videi jak se myjou cihly v mycce misto nadobi je hodne :-D.



Turboman46
Příspěvky: 16

Příspěvek#473 » pon 5. dub 2021, 18:29

Máme v práci na mytí motorů servošampon, ale to by se pistolce asi nelíbilo :D chci se ještě zeptat, spouštění nasucho neodvaří zápalník?

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#474 » úte 6. dub 2021, 18:25

Dej tam sušilku a nemusíš mít strach. Glock jde natáhnout tak, že resetuješ spoušť, ale nevyhodíš náboj ven. Já takhle suším a vše zatím ok.



JakubDotPy
Příspěvky: 232

Příspěvek#475 » úte 6. dub 2021, 21:00

Sušení u center fire nic nezkazí. Jestli jsi někdy měl kompletní rozborku závěru tak to uvidíš. Na susilce by se stejně po pár ranách vymačkal v zapalce důlek a bylo by to jak bez ní. Jak taky susim bez ní



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#476 » úte 6. dub 2021, 21:20

Na to suseni pozor. Znam strelce, ktery u G17 vystrilel kolem 30k a nasusil asi taky tolik, bez susilky. A vysledek byl, ze si vymlatil luzko zapalniku a byl konec, jak se strilenim tak i susenim :twisted:

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#477 » úte 6. dub 2021, 21:57

Nastrilel 30k a kolikrat vymenil vratnou pruzinu?



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#478 » úte 6. dub 2021, 23:06

Tohle netusim, az ho potkam na Losu, doufam ze brzy, tak se poptam na detaily. Ale v pruzine bych problem nehledal. Na Glocku vydrzi celkem hodne.
Spise je problem v tom, ze s tim porad a porad cvakal a cvakal na sucho, az udernik vymlatil luzko zapalniku.
Takze i susit se musi rozumne.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#479 » úte 6. dub 2021, 23:49

Hodne? A tim myslis kolik? To jako 20-30 tisic ran s jednou vratnou je podle tebe v pohode?
Ma se menit co 5000 ran. Prave ze unavena vratna menena jak uz je davno pozde je pricinou, proc praska celo zaveru. Kdyz se meni poctive (6 stovek nikoho nezabije), vydrzi 150+ tisic ran.

Jestli vystrilel 30k s jednou pruzinou nebo s jednou vymenou, tak si to dojebal tim a ne susenim.

Olej v aute taky menis co 30-40-50 tisic bo to je prece "long" life a je to uplne v pohode? :-D
(Ti co si tohle mysleli taky moc nenajezdili se stejnym motorem...).

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#480 » úte 6. dub 2021, 23:49

Btw novej zaver za cca 9k to ozivi...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: J.Reno a 3 hosti