Glock19

Glock a spol.


vihorak
Příspěvky: 1

Příspěvek#241 » čtv 18. kvě 2017, 08:34

Také jsem ho koupil, ale zatím čekám na PZ. V prodejně radili ze začátku nemazat vedení závěru.



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#242 » čtv 18. kvě 2017, 21:58

Ano. Nech tam tu měděnou vazelínu cca 400-500 ran, pak to normálně vyčisti a namaž. Zbytek pistole čisti a maž podle návodu po každé střelbě.



Bůček
Příspěvky: 4

Příspěvek#243 » úte 30. kvě 2017, 19:11

Ahoj, udělal jsem pěknou blbost a prosím o pomoc. Podle videonávodu jsem rozložil rám zbraně a zase ho dal dohromady. Ale než jsem tam dal všechny závlačky, nasadil jsem závěr. A ten teď nejde sundat, protože spoušť je v přední poloze a nejde zmáčknout. Máte někdo tip, co se s tím dá dělat, prosím?



ggrandcz
Příspěvky: 146

Příspěvek#244 » úte 30. kvě 2017, 20:52

Závěr do zadní polohy, vytáhnout čelo závěru společně s úderníkem a mělo by to jít dolů.



Bůček
Příspěvky: 4

Příspěvek#245 » úte 30. kvě 2017, 21:25

Šlo to, díky moc!



janpolasek
Příspěvky: 120

Příspěvek#246 » úte 30. kvě 2017, 23:04

Stahnout zaver dozadu a zajistit zachytem, sundat podle navodu zadni celo zaveru. Opatrne, at ti z toho vsechno nevyleti. Pak bud vytahnout udernik, nebo zatlacit tenkou tyckou dolu tahlo spouste, ktere drzi predepjaty udernik. Pak pujde zaver sundat. A potom vsechno spravne slozit. I kdyz popravde nechapu, proc by nesla zmacknout spoust. To tam nemas nasazeny cep spouste?



janpolasek
Příspěvky: 120

Příspěvek#247 » úte 30. kvě 2017, 23:06

Aha, pozde, ale prece :-)



Rimmer
Příspěvky: 32

Příspěvek#248 » čtv 1. čer 2017, 14:40

Zdravim,
nevím jestli to zde není OT ,ale nevěděl by někdo jestli se u nás v Čr. dá sehnat Glock 19 FDE? Vím, že se teď začala prodávat v omezeném množství G17 FDE, ale o G19 FDE jsem nenašel ani zmíňku.



step11
Příspěvky: 39

Příspěvek#249 » čtv 1. čer 2017, 17:26

Presne tohle jsem zjistoval nekdy cca v dubnu.. Takze.. FDE i jiné varianty G19 gen4 se sice delaji, ale jen v ramci trhu pod USA.. Pro evropsky trh není zatím dostupna jakakoliv barevna varianta G19 gen4.. Daji na trh v cervnu jen omezeny počet G17 gen4 FDE.. a pak se podle reakce trhu uvidi co dal.. Takze G19 je mimo obvykle barvy u nas dostupna jen v olive a to ještě jen gen3 :( Tipuju, ze i když bude G17ka gen4 ve FDE superuspesna, tak stejne G19 gen4 neuvidíme drive jak v pulce pristiho roku :(

Jestli ma někdo nejake jiné, zejména pak optimistictejsi informace, tak sem s nimi... ;)



step11
Příspěvky: 39

Příspěvek#250 » pát 2. čer 2017, 22:54

Tak jsem se ještě ptal u dovozce a bohužel, co se tyka barevnych variant G19, tak zadna nova zprava.

Ale něco zajímavého jsem se preci jen dozvedel :

"Jediná další novinka je Glock 17 a Glock 19 Gen 4 FS (nebo-li Front Cocking Serations), který má zářezy pro natahování v přední části závěru a bude už v základu vybaven ocelovými mířidly, zvětšeným záchytem závěru a tlačítkem vypouštění zásobníku."



Rimmer
Příspěvky: 32

Příspěvek#251 » sob 3. čer 2017, 07:29

step11: Díky Stepo za info. Asi nakonec šáhnu po Cz P-10C FDE a nebo po klasickým G19 gen3. Olive barvu nechci, na každý stránce ta olive vypadá úplně jinak, takže šáhnu po černý barvě.

Uživatelský avatar
hermaion
Příspěvky: 9

Příspěvek#252 » stř 26. črc 2017, 21:02

Ahoj, jako greenhorn zvazuji koupi sve Prvni. Zatim jsem dospel k tomu poradne ozkouset G19 v teto verzi a tomto obchode: https://www.prodej-zbrani.cz/pistole/gl ... 3611p.html
Samozrejme jeste netusim, zda mi prave 19 padne do ruky, nechci to lamat pres koleno. Ale kdyby snad... Rozumim-li tomu dobre, krome vyse zminenych ficur by nemel byt oproti klasik g4 zadny rozdil (btw to zoubkovani v predni casti zaveru mi prijde uzitecne a pro me oko ook :) ).
1. Jsou nejaka zavazna proti u toho noveho modelu FS, nejake nevyhody, zbytecnosti?
2. Co byste doporucili pri zkouseni na prodejne? Na co dat, predevsim u g19, zvlast pozor, co zkoumat drobnohledem, prip. dalsi tipy a rady?
Diky.



step11
Příspěvky: 39

Příspěvek#253 » čtv 27. črc 2017, 00:24

Rimmer : Doporucuju spise gen4, taky jsem puvodne zvazoval zda gen3 ci gen4, ale nakonec uz mam několik glocku gen4 a myslim, ze jsem nebudelal spatne rozhodnuti :)

hermaion : To je Lira IS, to je dobry obchod, jsem tam nejčastěji a nemohu si vůbec stěžovat, spise naopak :) Jestli mas ten cca 1tis. navíc, tak je to podle me dobra volba, nicmene zasadni rozdil oproti 19 gen4 tam není.. mam oboje :)

U nove zbrane, navíc glocku a v obchode jako je Lira bych to asi az tak moc neresil..

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#254 » čtv 27. črc 2017, 06:44

Gen 3 a 4 se liší třeba velikostí a polohou vypouštění zásobníku. Moc dobře si pamatuji, jak mi to u G3 s tím zásobníkem moc nešlo. Doporučuji vyzkoušet !!

Uživatelský avatar
hermaion
Příspěvky: 9

Příspěvek#255 » čtv 27. črc 2017, 13:03

Ok, diky moc, urcite vyzkousim. Jen doufam, ze pak u prvni strelby nebudu prekvapen, zatim jsem strilel jen z CZ75/85. :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů