CZ-P07 22lr. Kummer (Kadet) zásek každý druhý výstřel

Glock a spol.


darkancz
Příspěvky: 3

Příspěvek#1 » pon 2. říj 2017, 17:31

Zakoupil jsem asi před týdnem tuhle zbraň a když jsem si byl o víkendu zastřílet tak mě čekalo pořádné zklamání protože se zbraň každý snad druhý výstřel zasekla a já musel vyhodit náboj přes závěr. Jako co jsem tak četl na fórech tak lidé psali, že plasťáky(zbraně z polymeru) se po nějaké době začnou zasekávat a trochu jsem s tím i počítal ale toto mi teda nepřijde normální. Nejsem extra znalec ale toto bije vyloženě do očí a s otcem si myslíme, že by to mohla být příčina na fotce je vidět jeho 9mm hlaveň a moje 22. a už na první pohled jde vidět že otec má podavač krásně vybroušený až do hlavně kdežto já tam mám malý schodek a když jsem zkoušel ručně nasunout náboj do hlavně asi tak jako by to udělala zbraň sama je tam opravdu vůle a náboj se zadrhne. Nevím zkuste mi na to někdo prosím odpovědět a popřípadě poradit co s tím mám dělat. Děkuji za každou odpověď.

hlaven.jpg



darkancz
Příspěvky: 3

Příspěvek#2 » pon 2. říj 2017, 17:32

hlaven.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



salamcz
Příspěvky: 48

Příspěvek#3 » pon 2. říj 2017, 18:39

Mam taky kadeta a obcas se mi stava to same. Strilim standarty a nekdy se to stane 5x za 100 strel a nekdy 3x behem jednoho zasobniku. Dost me to stve. Zkusim vyzkouset jinyho vyrobce streliva.

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#4 » pon 2. říj 2017, 18:46

Pokiaľ je tá zbraň v záruke, jednoznačne by som Ti doporučil ju reklamovať.
Takýto nábeh do komory je nemysliteľný, je to nedorobok a šmejd!
(Ak by som takúto zbraň nadobudol za mimoriadne výhodných podmienok a nemohol alebo nechcel ju reklamovať, stačí pilník alebo Dremel, jemný šmirgeľ a nábeh by som si upravil, vybrúsil a vyhladil/vyleštil 8-) )

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů