Sig Sauer P365

Glock a spol.


ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#121 » čtv 18. dub 2019, 19:39

Začínám uvažovat o P365, ale nějak se mi ho nikde nedaří najít. Hledal sem na webu snad u všech větších prodejců a všichni ho vedou teď jako nedostupný, na objednávku atd.

Víte někdo, kdo je fyzická má a dá se tam i "osahat". Ideálně Praha a okolí.



pedrosadc
Příspěvky: 70

Příspěvek#122 » pát 19. dub 2019, 19:01

Mel jsem ho ruce v Liberci, nevim jestli ještě maji, moc se mi libil.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#123 » pát 19. dub 2019, 19:13

obavam se, ze zadne volne aktualne nejsou...



Shinnare
Příspěvky: 52

Příspěvek#124 » úte 23. dub 2019, 08:49

Jojo, ptal sem se a momentalne nejsou... Takze sem si ho objednal a cekam. Doba dodani neznama...
Pri nejhorsim to bude dalsi kram do trezoru :)
Ty pouzdra z Aliexpressu uz mam taky v kosiku, tak doufam, ze to nebude nakej shit...
Plus 2 12ky zasobniky z Bronwells, snad to tam taky klapne...
Ale ty pouzdra a zasobniky koupim, az ta pistole bude jista....

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#125 » úte 23. dub 2019, 10:45

mám ty 12r z Brownells objednané už měsíc a zatím stále nejsou ve stavu "odesláno"... je to s nima horší jak z číny :(

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#126 » úte 23. dub 2019, 17:35

mimochodem novinky přímo od Sigu:

Lipsey’s Exclusive Coyote Tan P365
Obrázek

P365 factory flat trigger
Obrázek

CO2-powered P365 Air Pistol
Obrázek
mimochodem je otázka, zdalipak obrázky P365 s manuální pojistkou nebyly tedy pouze BB?



Shinnare
Příspěvky: 52

Příspěvek#127 » stř 24. dub 2019, 10:37

Jo, tu manualni pojistku by to chtelo, ale nak TROCHU lip provedenou :)



Danny_Z
Příspěvky: 88

Příspěvek#128 » sob 4. kvě 2019, 22:54

ToF píše:Začínám uvažovat o P365, ale nějak se mi ho nikde nedaří najít. Hledal sem na webu snad u všech větších prodejců a všichni ho vedou teď jako nedostupný, na objednávku atd.

Víte někdo, kdo je fyzická má a dá se tam i "osahat". Ideálně Praha a okolí.

Beareka teď nedávno naskladnila P365ky, pár kusů mají skladem :)



Danny_Z
Příspěvky: 88

Příspěvek#129 » sob 4. kvě 2019, 22:58

Mac.42 píše:mám ty 12r z Brownells objednané už měsíc a zatím stále nejsou ve stavu "odesláno"... je to s nima horší jak z číny :(

Stejná zkušenost, já už mám objednáno skoro 2 měsíce a ještě mi zásobník nedorazil. Je to tragédie, navíc mi pokaždé tvrdí něco jiného ohledně odeslání, nechápu, jak to mají organizované, ale za mě jendoznačně komunikace se zákazníkem, zejména s ohledem na relevantnost informace, tragédie.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#130 » sob 4. kvě 2019, 23:14

Danny_Z: Jo dneska sem jednu koupil, akorát teda ne v Bearece ale ve Střeleckym Servisu. Moc hezká pistolka, až na ty mířidla, ty Němčouři mě fakt se*ou. Moje má datum výroby Prosinec 2018.

Jen chci upozornit další zájemce, že dovozce teď něco málo přivez, ale je jich (podle toho co vim) fakt pořád málo. Takže kdo má zájem, asi bych nečekal. V tom Střeleckym Servisu sem vzal jedinou co měly.



Deison
Příspěvky: 3

Příspěvek#131 » úte 7. kvě 2019, 18:51

ToF píše:Danny_Z: Jo dneska sem jednu koupil, akorát teda ne v Bearece ale ve Střeleckym Servisu. Moc hezká pistolka, až na ty mířidla, ty Němčouři mě fakt se*ou. Moje má datum výroby Prosinec 2018.

Jen chci upozornit další zájemce, že dovozce teď něco málo přivez, ale je jich (podle toho co vim) fakt pořád málo. Takže kdo má zájem, asi bych nečekal. V tom Střeleckym Servisu sem vzal jedinou co měly.

A za kolik jsi kupoval bez tritii? Ja dnes privezl s tritii ze zahranici. Na dovozce nebo prodejce se neptej prosim. :|



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#132 » úte 7. kvě 2019, 19:36

Deison: No standardní cena je 21980,- Kč a dostal sem slevu 1000,- Kč co zrovna ve Střeleckym Servisu měly na všechny pistole skladem.

Pokud vim tak Selection Armory by měl údajně dovézt nějaký P365 s Tritiem protože je prý nebudou brát přes ofiko německýho prodejce. Ale datum neznají, zatim, a budou prý o něco dražší než standardní verze, která je už tak drahá až až.

Jinak pokud by někoho zajímalo proč P365 nemá v Evropě ty tritiový mířidla - ofiko dovozce Sig Sauer pro EU je z Německa a v Německu je Tritium považovaný za vojenský materiál, a na rozdíl od nás bez ohledu na množství.

Ty Sigy jim prý normálně z USA přijdou s tim Tritiem a oni to musí sundat a dát tam standardní mířidla (který sou podle mě opravdu tak někde na úrovni Glock mířidel). Jestli je pak nějak zlikvidujou, to nevim.

Taková echt německá vypatlanost. Pak si asi začnou likvidovat i vlastní hodinky, až zjistí že jsou taky radioaktivní.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#133 » úte 7. kvě 2019, 19:44

dalším přímým dovozcem P365 s X-RAY3 je Kentaur (slibovali nějaké přivézt teď na jaře)

mimochodem Brownells.cz zlevnil zásobníky o dolar :) ale navíc už nabízí i inovovaný zápalník

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#134 » úte 28. kvě 2019, 15:15

a Sig Sauer má skladem 15r zásobníky :twisted:
https://www.sigsauer.com/store/p365-micro-compact-15rd-9mm-magazine.html
(je to pěkné hovado už, ale za stejnou cenu jako krátké a navíc má průhled na poslední náboj zvenku)



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#135 » úte 28. kvě 2019, 16:04

Todle nedava smysl, kdyz vysla p365xl, kde zaklad je 12r a s botkou 15r a vypada to aspon jako zasobnik.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů