Sig Sauer P365

Glock a spol.


Danny_Z
Příspěvky: 88

Příspěvek#61 » úte 25. pro 2018, 16:25

A jaké zásobníky přesně? Je tam bez botky a pak s krátkou botkou, oba na 10 nábojů? Takže zásobník na 12 nábojů s prodlouženou botkou, jako se dává v USA, v evropském balení není?
A je pravda, že SIGy P365 dostupné u nás jsou s plastovými mířidly bez tritia?

Uživatelský avatar
Wendy
Příspěvky: 23

Příspěvek#62 » úte 25. pro 2018, 19:28

Jsou tam dva zásobníky, každý na 10 nábojů, ale je každý jiný. Nevím proč to tak dodávají přijde mi to vcelku na prd. Asi aby si si musel ty zásobníky co ti vyhovují dokoupit. Mířidla jsou s bílejma tečkama.
Tritium to není.



Střelec
Příspěvky: 1645

Příspěvek#63 » úte 25. pro 2018, 19:41

Když to člověk čte, tak ho zájem přechází... Cena oproti USA skoro dvojnásobná a příslušenství očesané, to ať si strčí někam. Finančně by to člověk přežil, ale proč to, co jinde mají v základu , dokupovat extra?

Uživatelský avatar
Wendy
Příspěvky: 23

Příspěvek#64 » úte 25. pro 2018, 20:00

Protože je to krásný :-)

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#65 » úte 25. pro 2018, 21:53

Mám ji doma též.

1) Tvrzení Dannyho je nesmysl.
V žádném originálním balení (i toho,co se prodává v USA) není v kufru již 12rd zásobník. Dokupovat se musí vždy. Prodává se samostatně.

2) Možnost volby mezi 10rd zásobníky (s a bez botky) označit “vcelku na prd” (Wendy) je otázka úhlu pohledu. Mně to velmi vyhovuje. Na nošení co nejkratší,na střelnici pouzivam hlavně 12rd a 10rd s botkou. V uchopu je to citelný rozdíl oproti tomu bez botky. Krátký zásobník,pouzdro od Alien Gear a jsem naprosto nadšený. Na střelnici jsem po 450 zcela bez závad. Spoušť je jedna z těch nejlepších vůbec.

3) AD mířidla- zbraň jsem si nechal individuálně dovézt a orig. Sig XRAY3 jsou famózní. Dávají je do novějších a upravených verzi P365. Nahradit tato miridla bílými tečkami,jak to dělá německý importer,neakceptuji. Chápu důvody,proč to Němci dělají,respektuji to,ale pak se podle toho zaridim jinak.

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#66 » úte 25. pro 2018, 22:18

Set
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Wendy
Příspěvky: 23

Příspěvek#67 » stř 26. pro 2018, 09:21

Patky na zásobníky samostatně jsem nikde nenašel. Ani u SIGa :-) Všechny tři druhy zásobníků mají v brownells.cz - skladem v USA.



Danny_Z
Příspěvky: 88

Příspěvek#68 » stř 26. pro 2018, 20:47

Sufa píše:Mám ji doma též.

1) Tvrzení Dannyho je nesmysl.
V žádném originálním balení (i toho,co se prodává v USA) není v kufru již 12rd zásobník. Dokupovat se musí vždy. Prodává se samostatně.

2) Možnost volby mezi 10rd zásobníky (s a bez botky) označit “vcelku na prd” (Wendy) je otázka úhlu pohledu. Mně to velmi vyhovuje. Na nošení co nejkratší,na střelnici pouzivam hlavně 12rd a 10rd s botkou. V uchopu je to citelný rozdíl oproti tomu bez botky. Krátký zásobník,pouzdro od Alien Gear a jsem naprosto nadšený. Na střelnici jsem po 450 zcela bez závad. Spoušť je jedna z těch nejlepších vůbec.

3) AD mířidla- zbraň jsem si nechal individuálně dovézt a orig. Sig XRAY3 jsou famózní. Dávají je do novějších a upravených verzi P365. Nahradit tato miridla bílými tečkami,jak to dělá německý importer,neakceptuji. Chápu důvody,proč to Němci dělají,respektuji to,ale pak se podle toho zaridim jinak.

Díky za doplnění, je pravda, že i na oficiálním webu SIG SAUER uvádí obsah balení jen 2x 10 rd. zásobník a 12 rd. jako optional. Viděl jsem to na nějakém obrázku, že jsou na boxu všechny tři, ale to byla asi jen ilustrace.

Kvůli mířidlům také zvažuji individální dovoz, jelikož ta oficiální náhrada pro import přes Německo je fakt tragická a čekat a připlácet za Truglo, jestli jednou vyjde, je opravdu asi už zbytečnost.

Mohu se zeptat, za jakou cenu jste zbraň pořídil při individuálním dvozu?

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#69 » sob 29. pro 2018, 09:42

Individuální dovoz je vždy dražší. Je to logické. Všechny poplatky jdou za jednou zbraní. K individuálními dovozu je tu jiné téma: viewtopic.php?f=57&t=192&hilit=Dovoz+zbraně

Uživatelský avatar
Wendy
Příspěvky: 23

Příspěvek#70 » sob 29. pro 2018, 10:09

No asi se spíš ptá, jestli dovoz z USA stojí více než 8 000 Kč.
(Třistašedesátpětka v USA 14 000 Kč, v ČR 22 000 Kč)



Danny_Z
Příspěvky: 88

Příspěvek#71 » ned 30. pro 2018, 11:52

Wendy píše:No asi se spíš ptá, jestli dovoz z USA stojí více než 8 000 Kč.
(Třistašedesátpětka v USA 14 000 Kč, v ČR 22 000 Kč)

Ano, prosím, přesně tak. Zajímá mě, na kolik asi individuální dovoz konkrétně P365 vyjde a zda se to finančně vyplatí oproti ceně cca 22 tis., za jakou se dá zbraň u nás koupit při "oficiálním" dovozu přes Německo. Samozřejmě beru, že i originální tritiová mířidla mohou něco stát, resp. je to důvod k akceptaci vyšší ceny.



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#72 » čtv 3. led 2019, 18:58

+1 za dotaz, na kolik prisel komplet dovoz origo 365ky s tritiem.
diky

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#73 » čtv 3. led 2019, 20:56

myslím, že nás bude spíše tak +10



Jeniq
Příspěvky: 3

Příspěvek#74 » čtv 3. led 2019, 22:53

Tak přátelé, je doma, vystříleno na chuť prvních 40 ran, dlouho jsem po ní toužil. Od prvního dne nosím, vím o ní, ale neobtěžuje. Při střelbě překvapivě nekope (do teď jsem střílel pouze full size 1911 0.45). Jako pocitově je ta pětašťoura jinde, ale na to , co SIG má plnit je supr. Ještě otestuju různý pouzdra a dám vědět. Vypadám, jako bych byl zaplacenej, ale doporučuju :-)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#75 » úte 8. led 2019, 22:17

majitelé P365: tak co ve srovnání s jinými pistolemi (--> buďte konkrétní pro představu)?
- komfort užívání, komfort ovládací prvky, úchop
- komfort střelby, přesnost střelby
- komfort spouště (délka, odpor, reset)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host