Canik TP9 (SF, SFx, SF Elite, V2, ...)

Glock a spol.


hunter240
Příspěvky: 231

Příspěvek#226 » pon 29. led 2024, 06:22




Jarda.Jezek
Příspěvky: 893

Příspěvek#227 » pon 29. led 2024, 06:58

Tedy... Na první pohled super pokrok. Na druhý ovšem z počítačem generovaných obrázků není zřejmé, jak hluboký je výřez pro kolimátor, jak vysoké jsou destičky, jestli mají závit pro natahovací páku..

Určitě tomu chybí stavitelné tlačítko záchytu zásobníku.

A teď to nejlepší. Portovaná hlaveň s nasazenou objimkou imitující kompenzátor? Proč tak složitě, když stačí jen prodloužit závěr a vejde se i port?

Ale všeobecně se mi to líbí, je to velký posun vpřed pro každého, kdo by si na všechny předchozí modely šrouboval kompenzátor na rám. Takhle to aspoň půjde do standardních pouzder a nebude to zbytečné těžké.

Určitě si to chci prohlédnout.

Cena a dostupnost v Čechách? V nedohlednu...



Jarda.Jezek
Příspěvky: 893

Příspěvek#228 » pon 29. led 2024, 07:44

Editovat už nejde, tak druhý příspěvek za sebou...

Výřez je malý, destičky se závitem na páku asi nebudou, spíš to vypadá na přímou montáž kolimátoru na závěr. Podle videí port mnoho práce neodvádí, ale pocitově rozdíl být může znatelný.

Podle americké ceny hádám, že česká cena bude podobná jako u Combat Executive. Možná trochu vyšší, protože novinka.

Místo dalších možných vychytávek na zbrani dostane kupec tlustý kufr a medaili. Holt každý střelec potřebuje něco jiného...



Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#229 » pon 29. led 2024, 07:48

Vypadá pěkně, ale z podstaty nekoupím...



Jarda.Jezek
Příspěvky: 893

Příspěvek#230 » úte 27. úno 2024, 16:39

Tak mi zásobník u Suba přestal vystavovat záchyt závěru. Z čela podavače byla vidět prasklina, jak se spodní část, která zvedá záchyt závěru, odtrhla od horní tlačné části. Příčinu jinou než materiálovou si neumím vysvětlit.

Došel jsem do No Compromise v Holešovicích, tam to prodavač taky ještě neviděl, ale v průběhu přátelského povídání mi podavač vyměnil za nový. Taková podpora se mi líbí a proto jí vyjadřuji pochvalu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host