Laugo Alien

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#46 » stř 19. pro 2018, 17:55

Presne tak. A osobne si myslim, ze to bude bud velkej sukces a nebo velkej fail a nic mezi tim



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#47 » čtv 20. pro 2018, 16:23

MRBLUE píše:Ale to je tvoj osobny nazor. V dobe rozdelenia Ceskoslovenska vacsina obyvatelov bola proti. Preto si to vtedajsi politici odsuhlasili bez referenda. A Czechoslovakia v nazve ma aj svoj vyznam, staci si trocha viac zistit o firme a konstrukterovi.


Ano to je...no většina Čechů. Slováci jako klasicky... :lol: Jako veskrze to není důležité jen mi to přijde prostě nešťastné, matoucí a ani marketingově to není tak good jak si lidi myslí. Stejně jsem byl proti, když chtěli známku made in Czechoslovakia oživit. Jen at si každej prošlape cestičku sám.

Je totiž úplně šutr odkud je konstruktér, jednatel nebo spolumajitel atp. klidně ať jsou z Indie. FK Brno taky nemusí mít v názvu něco jako Czech-German, Protektorat Mähren AG, "ršizeno pefnou nemeckou rukou", působilo by to podobně kdyby se nějaká firma v Německu presentovala jako "West Germany"

Zajímalo by mě jestli plánují do budoucna i jiné ráže, bylo by docela zajímavé vyzkoušet konstrukci na .40 SW a 10 mm.
Já si myslím, že to bude ten sukces. Když jsou lidi ochotný vyrazit peníze za zbraň od Korthu proč ne tohle?



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#48 » čtv 20. pro 2018, 19:13

Souhlas, je uplne jedno, jak se to jmenuje a kdo je konstrukter ci vyrobce. Kdyz to bude kvalitni vec, tak si to cestu mezi lidi najde.

Jo, jiny raze by mne taky zajimaly...a taky treba .45 ACP.

No s tim sukcesem je to otazka. Podle mne dost zalezi na tom, jak dopadne tech prvnich 500 kusu...da se predpokladat, ze asi dobre, protoze je fakt vymazlej. A pak samozrejme taky dal, jakym zpusobem se pojme dalsi vyroba...jestli to bude styl CZUB, styl STI nebo treba styl Vosatka. A taky hlavne, jakou daji cenovku...a jeji rozdilna vyse v USA a u nas treba.



Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#49 » čtv 20. pro 2018, 21:51

No ona je tady otázka jak to s dalšími rážemi bude. Přeci jen ta hlaveň je hodně nízko a moc místa pro zásobník tam není, pokud se bavíme o předpokládaném využití v IPSC. Ve standartu by to mohl být problém... V Production, resp Production Optic by to ale mohl být nový etalon. Hlavně v OPTIC by odpadla starost životnost kolimátoru (alespoň co jsem slyšel), přeci jen na závěru dostává kolim hodně zabrat a pokud jde o vrcholové použití vydrží prý rok.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#50 » pát 21. pro 2018, 05:42

Mno jenže viz výcuc pravidel pro PRD Optics:

18. Optická mířidla musí být namontována do montážních prvků pro mířidla zhotovených prvovýrobcem zbraně na
horní zadní části závěru (tzn. pouze rybiny nebo montážní body určené pro optická mířidla). Natahovací páky nebo
nabíjecí úchyty nebo jiné výčnělky nemohou tvořit část optického mířidla nebo jeho montáže.

A závěrem se ta horní pevná lišta nazvat úplně nedá... Je to jen moje domněnka?



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#51 » pát 21. pro 2018, 08:27

No ono by to dle mě nemělo být ani vpuštěno do prd,je to sice pistole s vnitřním kohoutem nicméně princip spoušťového mechanismu je SA only, a SA only zbraně jsou v prd zakázány. A úplně stejná věc s tím kolimátorem do prd optics mě taky napadla.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#52 » pát 21. pro 2018, 08:28

Imho to bude Standard nebo Open jinam se do pravidel nevejde..



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#53 » pát 21. pro 2018, 10:57

No mě šlo spíš o to, že konstrukce nízko položené hlavně má výhodu toho menšího zdvihu, což je výhoda třeba u toho Rhina, protože přeci jen .357 má větší výkony. Na druhou stranu ve .44 ho nedělají a asi ví proč, možná by to úplně dobrej nápad nebyl.

Když vidím profi IPSC střelce tak už teď když střílí tak to vypadá jak kdyby stříleli z malorážky jak to dokáží udržet. Jde tam pravda o setiny, otázka je jestli to v devítce bude tak podstatnej rozdíl.
.40 SW je prý oblíbená na poppery + asi power factor (IPSC extra neznám, takže berte s rezervou), navíc takový rozměrový rozdíl to není přeci jen to tak bylo zamýšleno. 10 mm už je asi moc a jen fajnšmekrovina pro americké lovce a nadšence, na které zbraň cílená není.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#54 » pát 21. pro 2018, 11:09

40sw kvůli tomu aby v ipsc divizi standart mohl střílet major power factor = vyšší body za zásahy v C a D zóně.



muaddib79
Příspěvky: 1

Příspěvek#55 » stř 2. led 2019, 15:23

cena bude okolo 5000 dolaru....ale za set...pistole, brasna, lista s kolimatorem, 3 zásobniky, IPSC pouzdro, cisteni....jde o cenu prvni limitovane serie (asi okolo 500ks)



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#56 » stř 2. led 2019, 22:06

No to už tu bylo dávno napsáno asi 2 týdny zpátky...

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#57 » pát 18. led 2019, 03:49

Pokud by jsi chtěl tuto pistoli někdo fyzicky prohlédnout, je to možné u nás na prodejně.
https://www.top-guns.eu/
Cena limitované edice byla pro český trh stanovena na 115 000,-Kč včetně DPH.



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#58 » pát 18. led 2019, 08:16

Díval jsem se na top-guns.eu a tam nic není. Můžete uvést co bude limitovaná edice v ČR obsahovat ?

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#59 » pát 18. led 2019, 10:11

Bohužel ještě čekáme na pár fotek konečného provedení příslušenství, pak se objeví zbraň na eshopu jako produkt.
Obsah limitované edice:
Pistole s lištou se stavitelnými mechanickými mířidly
Druhá lišta s kolimátorem
3x zásobník
Kydexové pouzdro na pistoli se závěsem od Elornis Industry
Pomůcky pro čištění
Nylonový kufřík na celý set



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#60 » pát 18. led 2019, 13:01

Díky gewarosse. "Druhá lišta s kolimátorem" znamená lištu s destičkou ? nebo včetně kolimátoru ? pokud ano, tak jaký to bude ?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů