Astra A70 luger

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


kralik
Příspěvky: 310

Příspěvek#1 » pát 15. říj 2010, 19:59

Mate s ni nekdo zkusenosti?

dekuji

kralik



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#2 » sob 16. říj 2010, 01:13

Na internetu se o ní toho člověk moc nedozví :cry:

Obrázek



icks
Příspěvky: 30

Příspěvek#3 » sob 16. říj 2010, 11:11


Uživatelský avatar
kropi
Příspěvky: 31

Příspěvek#4 » sob 16. říj 2010, 11:39

Osobní zkušenosti nemám, ale na netu se něco vygooglit dá. Rychlý výtah tady a pro neangličtináře radím google translator. ;)

"It is the perfect size for 9mm and the gun was accurate for self defense purposes and reliable. I think they are well made and easy to conceal. ... The Astra A70 is a very nice SA pistol - very ergonomic and compact. ... Mine (9mm version) broke a firing pin and needed a replacement. Evidently this was a known flaw, because somewhere in the lifespan of the pistols' manufacture Astra increased the FP diameter. Of course, mine broke because it was the smaller diameter. ... I find the one I own to be boringly reliable in that it will feed and shoot any round I ask. The accuracy is acceptable for my purposes and abilities. ... I have owned, sold and shot several of these pistols. They are of decent quality and a tremendous value for the money. ... "

Nebo např.: http://www.mausercentral.com/forum/viewtopic.php?t=745

Víc se mi googlit nechce.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



kralik
Příspěvky: 310

Příspěvek#5 » ned 17. říj 2010, 08:44

Dik...
ja toho prave taky jsem na internetu moc nenasel - par uzivatelu chvali, par proklina... zadny test ci posudek.... na pohled se mi libila a do ruky sedla... tak premejslim zda ji vezmu ci ne...

kralik



memphisto
Příspěvky: 143
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » ned 17. říj 2010, 15:35

To je jako s každou zbraní a u žádné nenajdeš 100 % spokojených uživatelů :) A taky kritika je mnohem více viditelná a pak se šíří z úst do úst a vznikají polopravdy. Nejlepší je si ale vždycky na danou věc udělat svůj názor.

Stejně jako ty jsem na ni četl chválu k přesnosti, ergonomii a naopak výtky k povrchové úpravě a špatné dostupnosti náhradních dílů u nás. Jak je to ve skutečnosti, netuším. Neměl jsem ji v rukou, ale na pohled je mi sympatická :)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#7 » ned 17. říj 2010, 16:10

Já beru jako hodně velké vodítko i to kolik příspěvků se tom či onom na internetu najde. Pokud skoro nic tak to může taky znamenat, že lidem nestojí ani za opotřebovaní klávesnice.



peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#8 » čtv 21. lis 2013, 17:26

kralik píše:Mate s ni nekdo zkusenosti?

dekuji

kralik

http://sport.bazos.cz/inzerat/29452227/ ... LEVA--.php



qasar
Příspěvky: 5

Příspěvek#9 » sob 11. dub 2015, 08:55

Zdar všem,nikde jsem nesehnal porovnání se zbraní,kterou snad všichni znají,lepší obrázek než 1000 slov,takže CZ 83 -- Astra A75.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



qasar
Příspěvky: 5

Příspěvek#10 » sob 11. dub 2015, 09:24

Velikostně v podstatě srovnatelné zbraně,Astra je díky jednořadému zásobníku užší,podle mně se CZ 83 pocitově líp drží,díky "kulatější",širší rukojeti,Astra je těžší,ale není to v porovnání žádná tragédie,zato je v 9 Luger,zpracování se zdá proti CZ lepší,povedená zbraň do menší ruky,vejde se bez potíží do mého pouzdra na CZ 83.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2985

Příspěvek#11 » sob 10. pro 2016, 10:57

Astra A-70, 9luger, 1 zásobník, za 6000 Kč, je cenově mimo že?



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#12 » sob 10. pro 2016, 22:30

Určitě za 6 tis. je to mimo.Železná pistole která skoro váží kilo,jednořadý zásobník,jednočinná spoušť,fabrika která skoro 10 let neexistuje.Měl jsem ji,tvrdá spoušť,veškeré součásti maximálně předimenzované,lze předpokládat,že vydrží věčně.Já ji koupil za 3 500,-Kč a byl jsem rád,že ji pak někdo koupil.Přesnost byla,řekl bych,tak průměrná,co dala ruka.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2985

Příspěvek#13 » sob 10. pro 2016, 23:55

děkuji. :-)
PS: už není za šest na hunting bazaru, ale nově za sedm ( jestli jsme si to nespletl. )

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Efrax a 8 hostů