SIG Sauer P226

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií
Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#16 » stř 6. čer 2012, 19:40

http://www.loveckepotreby.cz/

Na fotce je ještě starý obchod, jsou teď krátce přestěhováni o ulici dál. Ale chce to spíš zavolat jestli zrovna mají SigSauer na krámě (stabilně je taky nemá)



Kubas09
Příspěvky: 36

Příspěvek#17 » stř 6. čer 2012, 20:13

díky moc ;)

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#18 » stř 6. čer 2012, 21:47

ono je toho daleko víc, záleží na co máš peněženku. stačí trochu hledat i když není vše přímo v Praze:

http://www.alliancze.cz/pistole-pistols ... 07/?m=1878
http://www.strelecky-portal.cz/e-shop/k ... mitstart=9
http://www.streleckyservis.cz/cz/prodej ... e.php?i=37

a na repas samozřejmě Brýmová, ale tu jsi asi našel.
jinak já zrovna před týdnem jednoho staršího prodal ;)



Návštěvník

Příspěvek#19 » stř 20. úno 2013, 18:09

Našla by se dobrá duše, která by mne nechala střelit si z běžné P226 (tj. 9L, rám slitina, normální, ne tenká spoušť a ne E2) v Praze nejlépe na AVIMu? Střelnici a náboje pochopitelně hradím. Předem díky.

Uživatelský avatar
Lex_Luthor
Příspěvky: 7

Příspěvek#20 » stř 1. kvě 2013, 20:27

SZ pro Rimmera.



cora
Příspěvky: 60

Příspěvek#21 » pát 20. zář 2013, 22:30

dnes jsem viděl v nejmenovaném obchodě nádheru - X-FIVE Aristokrat (?) s dřevěnými střenkami za nějakých 45kKč, údajně to má nastříleno kolem 500 nábojů a je na to dvouletá záruka. Jeden chlapík si ji tam sice rezervoval, ale kdyby tam zůstala tak o ní vážně uvažuji. Název si moc dobře nepamatuji, ale jako aristokrat to znělo, nikde se o ní nemůžu dozvědět nic bližšího v čem se liší od jiných P226, jen jsem zaslechl něco o 3polohách mířidel. Znáte to někdo a je ta cena adekvátní? Prý to stálo nové kolem 60kKč.

Uživatelský avatar
mdkill
Příspěvky: 48

Příspěvek#22 » úte 15. říj 2013, 10:22

Je to P226 X-five Aristocratic. Hledi aristocrat umožňuje troje rozdílné nastavení výšky mířidel. Např pro 15, 25, 50 metrů. Přepnutí se provádí otočením šroubu na straně mířidel.
U nas prodává např. cs.strobl.cz
jinak zde:
http://www.aristocratproducts.com/broch ... j-inst.pdf



danielsem
Příspěvky: 10

Příspěvek#23 » stř 19. bře 2014, 10:20

Zdravím,

chtěl bych se prosím zeptat, kde jsou vyráběny všechny nově prodávané Sig Sauery řady P226/P229 (jde mi o verze E2 tzn. SRT spoušť a jiné střenky)? Dočetl jsem se něco o tom, že vše to je teď už dělané v USA? Lze ještě koupit nový SIG P226 či preferovaně P229 vyrobený celý v Německu a popřípadě kde?

Díky.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#24 » stř 19. bře 2014, 12:01

Jsem se pídil po SRT doplňcích.. Na ebayi jsou.. ale v USA a co CZ neposílaj...



Drepheuss
Příspěvky: 5

Příspěvek#25 » úte 25. bře 2014, 09:05

Pokud potřebujete balík z USA do ČR, dá se využít fiktivní poštovní schránka. To je společnost, která vlastní dodací adresu ve státech, kam si balík necháte zaslat a oni vám ho pak běžnou formou pošlou na druhou stranou louže. Bohužel je s tim docela fuška.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#26 » úte 24. úno 2015, 21:25

Ahoj, chtěl bych se zeptat majitelů Sig Saueru P226, kteří už s ním mají nějakou tu tisícovku odstřílenou (zda tu nějací takový jsou), jak je 226ka po tomhle počtu na tom. Jaké byly případné závady a v jakém je po větším počtu výstřelů zbraň stavu. Hledám pistoli na sportovní střelbu, tudíž velkou full size v 9L, se kterou bych rád střílel naši okresní soutěž (mířená + akční), + párkrát do roka LOS a klubovky IPSC. Není to přímo zbraň určená pro sport, ale to třeba Glock také ne, a spoustu lidí s ním střílí. Přeci jenom pořád hledám nějaké možnosti, jak nejít cestou obligátního Glock 17 nebo CZ Shadow/TS. Budu vděčný za každou informaci.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#27 » pon 2. bře 2015, 18:45

Tak jsem se právě vrátil z Leika, kde jsem zkoušel ten Sig P226. Musím říct, že pistole mě ohromila, krásně se s ní střílí, dobře mi sedí do ruky. Jen bych volil raději gumový grip než ty dřevěné střenky, co na tom mají oni, ale i tak to bylo perfektní, po prvních cca 10 ranách jsem si zvykl na spoušť a její reset, mrtvý chod a odpor. Mrtvý chod je podle mých subjektivních dojmů celkem mikro oproti méme Jerichu. Odpor byl o malinko vyšší, ale zase měla spoušť příjemně hladký a pravidelný chod :-) Výsledek se s Jerichem bohužel moc nedá srovnat, prostě mi ta izraelská kráska asi nesedí. Velký klopný efekt jsem nepozoroval, přišlo mě to hodně podobné, zpětný ráz byl takový měkčí a subjektivně menší. Sice model z Leika je už z těch použitějších, takže občas neodpálil, ale i tak je podle mě ve skvělé kondici (na to co má asi za sebou), takže se asi slitinového rámu bát nemusím. Nakonec přikládám terč, nezalepené stříleny dvojstřeli na 15 metrů, zbytek mířená pomalá střelba na 25 metrů. Na toto se s Jerichem bohužel skoro nedostanu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#28 » pon 2. bře 2015, 19:22

Psal jsem Ti SZ... kde jsem kupil ten reset. A střenky: Gumové Hogue jsou fakt lepší, ale pozor, rozšiřují úchop... Takže opravdu pozor na to... Já kupil E2 kit... a je to suprový.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#29 » pon 2. bře 2015, 19:31

Carloss: Jo viděl, jsem bohužel bylo nějak málo času, tak jsem nestihl ani odpovědět. Díky za to, já bych radši originál gumové nepo právě E2 kit. Hogue s vybráním pro prsty bych nechtě. Ten Sig na Leiku má podle mě dřevěné střenky Klinsky, nebo hodně podobné, takže taky nebudou nejtenčí. Ale i tak seděla pistole dobře :-) Takže do výběru přidám i Sig P226, ovšem se pokusím sehnat nějaký z druhé ruky kvůli ceně a taky nějaký s railem.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#30 » pon 2. bře 2015, 21:00

Originály nejsou gumové, ale plastové. Hogue jsou dvoje: Jednak ty s vybráními pro prsty a ty jsou ještě tlustší. A pak bez vybrání. Jsou fajn, mám je v šuplíku... No.. E2 je úplně jiná liga. Zcela měněj tvar a vůbec... jsou kratší, užší... Spíše se to úchopem přibližuje k CZ75.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů