Makarov

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií
Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#391 » ned 15. črc 2012, 06:23

No také to je Bajkal, viz třeba zde: http://www.jgstrade.com/zbrane-a-doplnk ... m-browning
I když je to vlastně Mak.



traktorista
Příspěvky: 10

Příspěvek#392 » pon 16. črc 2012, 07:54

Bruno - omlouvám se za dotaz, měl směřovat na uživatele Bohuliby, nějak se mi to popletlo :).

Tak ještě jednou a lépe.

Bohuliby - už je nějaká zkušenost ze střelnice s návlekem?



Bruno
Příspěvky: 373

Příspěvek#393 » úte 17. črc 2012, 11:43

Nic se neděje. :P



matyman2
Příspěvky: 127

Příspěvek#394 » čtv 19. črc 2012, 09:04

http://www.armyarms.cz/?page_id=48
Mají tam makarova za 3400,-



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#395 » stř 1. srp 2012, 14:34

Návlek nic moc, ale opravdu to držení je lepší. Souhlasím, že je to ohyzné, možná se nám podaří sehnat něco lepšího. Možná se rozhoupá pan Klinský, Maků už u nás musí být spoustu.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#396 » stř 1. srp 2012, 21:33

matyman2 píše:http://www.armyarms.cz/?page_id=48
Mají tam makarova za 3400,-


Záleží na nabídkách prodejců. Za tuto cenu jsem minulý rok našel Makarova na netu s jedním zásobníkem. Já osobně jsem ho na konci roku 2011 kupoval za cenu 4100,-Kč a to se 2ks zásobníků a origo pouzdrem s vytěrákem.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#397 » pon 6. srp 2012, 09:58

Na trhu se prý objevily náboje 9 Mak. od Libry, už jste na ně někdo narazil ?



Narbe
Příspěvky: 7

Příspěvek#398 » úte 7. srp 2012, 08:05

No vidíte, já jsem kupoval makarova za 6000,-před tím, než ho tu hromadně dovezl ZS a nelituju. A pana Klinského by chtělo trošku pošťouchnout.

Uživatelský avatar
smety
Příspěvky: 155
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#399 » sob 25. srp 2012, 16:26

rozměr 2000x1333 nutno otevřít v novém okně/panelu
makarov.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



fylipt
Příspěvky: 15

Příspěvek#400 » pon 3. zář 2012, 02:57

Možná dělám něco špatně,ale obrázek se mi nechce zvětšit ani v novém okně.Šlo by to dát ho sem znovu nebo poslat odkaz?



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#401 » pon 3. zář 2012, 08:06

Pravým tl. klikout na obrázek a otevřít v novém okně/panelu apod. po kliknutí na obr. se zvětší na orig. velikost. (zkoušeno ve firefoxu)



Bruno
Příspěvky: 373

Příspěvek#402 » stř 12. zář 2012, 14:29

Pánové tak nám toto vlákno nějak usíná.Chápu že když jste každý spokojený s Makem jako já,tak není co dodávat.Bylo by to pořád dokola.Tak že,počítal jsem vystřelené náboje z Maka.Na čtyřech tisících jsem přestal počítat.Záměr byl ten, abych zjistil případné selhače vinou pistole.Odhadem mám z Maka k dnešnímu dni vystřeleno 5500 nábojů.Žádné selhání !!!!! Ani vinou náboje.Tak mi řekněte která pistole to dokáže? A to ještě musím dodat,že výběr nábojů je bídný,na rozdíl od devítek Lugrů.A nebo to jsem já čistě náhodou narazil na tak vyjímečný a spolehlivý kus ? :roll:

Uživatelský avatar
krákorák
Příspěvky: 26

Příspěvek#403 » stř 12. zář 2012, 18:23

Jo jo, je to tak. Spolehlivost na 100% . A to střílím Wolfy. Ne že bych neměl v lásce S&B , ale dvě koruny rozdílu je dost. Blížím se k první tisícovce a ani jediný problém. Skvělá zbraň.

Uživatelský avatar
allegro
Příspěvky: 52

Příspěvek#404 » čtv 13. zář 2012, 19:35

to: Bruno

stejně tak já, vystříleno nepočítaně krabiček, rozhodně silně nad 5000 nábojů, krmím ty střelnice zdarma olovem z makarova :-) bez jediného selhání, ale co se týče střeliva dokonce mi ještě ani jednou z tohoto množství vystřílených nábojů neselhala zápalka, což je vzhledem k různě sháněným 9 mm M nábojům naprosto neuvěřitelné (už se těším na reakce, že to není možné), ne tak u 9 mm Luger, tam je to velmi časté (např. u SB)



jankytara
Příspěvky: 5

Příspěvek#405 » sob 22. zář 2012, 19:32

Přidám také svoji trošku. Zbraň koupena loni, vystřílel jsem pouze cca 500 nábojů Barnaul a S&B. Je to velmi přesná pistole a opravdu záleží pouze a jen na schopnostech střelce. Selhala jednou a to zaseknutím se hlizny ve vyhazovacím okénku - to bylo způsobeno pravděpodobně slabým jednoručním úchopem.

Na nošení super, ani na mně není vidět a to jsem dost hubenej, skoro někdy zapomínám že ji mám. V SA je spoušť měkká, v DA dost tuhá na to, aby zabránila nechtěnému výstřelu. Pro někoho může být nevýhoda zastaralý záchyt zásobníku, "slabá ráže" a malá kapacita - tyto nedostatky však bohatě vyvažuje kompaktnost a spolehlivost. Myslím si, že 8 ran spolehlivě stačí a pokud ne, tak ani glock extended magazine nepomůže :-) A když přidáme nízkou cenu, byla pro mě tato pistole nejlepší volbou.

Přeji hodně ran bez selhání

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů