Luger P08 Parabellum

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií

Střelec

Příspěvek#46 » pát 17. úno 2017, 18:44

Fotky pořízené na PČR, snad trošku pomůžou s naceněním.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

fixfokus

Příspěvek#47 » pát 17. úno 2017, 20:35

Kategorie A to rozhodně není. Ale jelikož nemá platnou zkušebnu, lze ji přihlásit pouze na ZP skupiny A, a nesmí se z ní střílet. Já bych ji na tvém místě nechal otormentovat, přihlásil bych ji, a občas si z ní vystřelil. Škoda ji prodat.

Igrlik

Příspěvek#48 » pát 17. úno 2017, 20:45

Vyzerá na novú povrchovú úpravu, takže zberateľsky nejako cenná nie je. Ja by som si ju nechal, je to presná mrška a na strelnici by určite vzbudzovala patričnú pozornosť a závisť :twisted:
Otormentovať a strieľať - ideálne si naprebíjať fajné terčové "čajíčky" :P

kurvajz

Příspěvek#49 » pát 17. úno 2017, 21:10

Já bych si ji taky nechal, je to ikonická bambitka...a prodat ji můžeš vždycky, až jí budeš mít na značkách...cenově tak kolem 20k určitě...teda podle stavu hlavně.
Tyhle dědictví, nebo co se objevovalo v rámci amnestií, to jsou někdy fakt pěkný a dneska už dost drahý věci.

Střelec

Příspěvek#50 » pát 17. úno 2017, 21:48

No mě popravdě tyto historické zbraně moc neříkají, takže jsem počítal s tím, že bych nechal na občasné stříleni pistoli ČZ, která je modernější a toto prodal někomu, komu by to udělalo větší radost a pak pořídil něco mi milejšího.

kurvajz

Příspěvek#51 » sob 18. úno 2017, 21:50

No však to klidně udělej...a dej vědět, kolik si za ni utržil...celkem by mně to zajímalo ;-)

Střelec

Příspěvek#52 » sob 18. úno 2017, 23:07

Popravdě právě nevím, kolik bych si za to mohl říct, něco jsem hledal na internetu, ale ceny těchto pistolí se liší snad podle milionu proměnných (roky výroby, provedení, výrobce...).
Dělám si zálusk na poměrně drahou optiku na kulovnici, tak bych byl rád, kdyby se mi to povedlo zaplatit alespoň částečně ze zisku za pistoli.

Zpět na