TAURUS PT 99 AF

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


Kubas09
Příspěvky: 36

Příspěvek#1 » stř 6. čer 2012, 18:23

Zdravím vás, máte někdo nějaké zkušenosti (dobré i zlé) s touto zbraní? Neměl sem možnost z ní střílet ale jen sem jí viděl a vypadá jako poměrně zdařilá replika Beretty 92, jen ta cena o skoro deset tisíc nižší než její vzor mi přijde taková zarážející. Je ten Taurus dobrá zbraň nebo je lepší zůstat u něčeho originálního? :)

(omlouvám se, jestli náhodou tu už někde odpovědi na tuto zbraň byly napsány)



Vaki
Příspěvky: 165
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » stř 6. čer 2012, 23:00

Momentálně pokukuji po PT92 nebo PT99. Rozdíl je ten že 99 má mikrometrické hledí zatímco 92 pouze obyčejné hledí. Oproti berretě 92 mají taurusy upravenou pojistku, je přesunuta ze závěru na tělo a opatřena funkcí vypuštění úderníku.

Na internetu koluje hodně srovnání v nejrůznějších forech. V zásade jsem zatím vyčetl že kvalitativně jsou zbraně Taurus i originální Beretta v podstatě shodné. Rád bych se o tom v brzké době přesvědčil z první ruky.

Uživatelský avatar
Misak.kadlec
Příspěvky: 156

Příspěvek#3 » pát 5. říj 2018, 21:01

Po Taurusu pt92/99 právě koukám, nasbíral s ním někdo za ty roky od posledního komentáře nějaké zkušenosti? Případně kdyby se ho chtěl někdo zbavit.



Luboš16
Příspěvky: 111

Příspěvek#4 » čtv 11. říj 2018, 08:16

Měl jsem kdysi PT 92,vystřeleno asi 5000 ran bez závady. Opotřebení bylo minimálními, zpracování vnitřních ploch neslo lehké stopy po opracování, přesnost a chování bez výhrad, takže proč nekoupit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů