Beretta 70 v ráži 7,65Br.

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


Evogunit
Příspěvky: 69

Příspěvek#31 » pát 20. led 2017, 23:51

Ahoj. Zahlédl jsem je jen v komisi a většinou žádný krásky. Po dlouhé době jsem si sehnal ND.
Poslední zásobník asi na světě (Rakousko) a pojistku, která mi praskla (Německo). Jinak díly jsou, což je fajn zpráva. Perfektní pistolka. Mám ji už pár let a bez závady, až na zmiňované občasné nevystavení závěru, ale jen u jednoho ze 3 zásobníků... Ještě nové střenky, povrchovku a kydex
Hodně štěstí při hledání.... ;)



Sisa
Příspěvky: 10

Příspěvek#32 » úte 24. led 2017, 15:17

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/22 ... ze-7-65mm/

Jedna je na bazaru, nicmene neni cerna (a dle me to eni origo ale odcernene). Uvaoval jsme o ni i sam, nicmene ja radsi cernou :) Tak treba se bude hodit



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#33 » stř 25. led 2017, 12:42

Taky po nejake zachovale uz dlouho koukam. Mam ji v malorazce a strili se mi z ni super.
Nicmene tahle stribrna je vocucana jako bonbon, fujtajxl...evidentne odcerneno



Evogunit
Příspěvky: 69

Příspěvek#34 » stř 25. led 2017, 18:50

Několikrát jsem četl od "testrů" této pistolky, že kouše. Osobně jsem srážel hranu pojistky, protože to opravduje při vysokém úchopu nepříjemné. Máte stejnou zkušenost? A zajímalo by mě, zda někdo používáte nějaký homemade buffer ke zvýšení životnosti hliníkového rámu...



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#35 » stř 25. led 2017, 19:31

Nevím jak 7,65, ale ta malorážková nekouše...ovšem nesmí to člověk držet jako prase kost

A ten buffer se na jednom fóru řešil právě u té malorážkové, jestli to bylo tady nebo jinde nevím, ale soudruzi tam dávali nějakou gumovou podložku či co, pokud si dobře vzpomínám. Já žádnej buffer nemám a už pár let střílí bez problému...ovšem malorážka nedává takový pecky jako 7,65, u které to asi fakt mít smysl bude



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#36 » stř 25. led 2017, 22:02

Alespoň co jsem viděl, tak v ráži 7,65 mm, bylo vše v oceli, žádná slitina hliníku.
V prodeji byly před časem v oceli. např. Chudoba Liberec, nádherné kusy.

Uživatelský avatar
mar.tan
Příspěvky: 194

Příspěvek#37 » stř 25. led 2017, 22:53

U malorážek se to dávalo jen pro HV střelivo, pro standardní je to fuk, u 7,65 jsem nic takového neslysel.

Odesláno z mého NEM-L21 pomocí Tapatalk



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#38 » stř 25. led 2017, 22:59

No u Chudoby byly 70 ky ocelové.
Chtěl sem to koupit, ale vzhledem k ráži jsem si to rozmyslel.
Dnes bych jí prodal za 2 x větší cenu.



mause
Příspěvky: 97

Příspěvek#39 » pát 27. led 2017, 16:53

A je holka doma..:) ne ze bych chtěl dělat reklamu. Ale Kerberostrade super. Supr domluva i na vyber proste bezva. A dokonce se zadarila i v chromu :) má sem tam tukanec ale na svůj věk dobry. Závěr s hlavní je ocel, ram je slitina. Na vyber z pěti kusu a všechny byly dural nebo co to je :)



mause
Příspěvky: 97

Příspěvek#40 » pát 27. led 2017, 17:24




kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#41 » pát 27. led 2017, 18:38

Pěkné, i cena je přátelská. Být to v Praze, hned bych do ní šel. Asi nevozí do Prahy, jako ZS, co?



mause
Příspěvky: 97

Příspěvek#42 » pát 27. led 2017, 18:41

S panem velmi dobra domluva. Zavolat a domluvit se. Údajně vozi všude ale je potřeba nepospichat. Až pojede okolo :-)



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#43 » pát 27. led 2017, 18:48

OK, tak mu zkusím zavolat.

Mohl bys ještě přidat pár fotek té Tvojí? Vnitřek, hlaveň, závěr zevnitř...zkrátka jak moc je jetá...
Jsou tam nějaké vůle?
Jaký je to rok výroby?



mause
Příspěvky: 97

Příspěvek#44 » pát 27. led 2017, 21:58

Něco nafotim jak bude chvilka. Je dost nalejovana ale vycistene nebyly. Takže lauf je zasranej. Myslím ze spis prach... Prijde mi ze byla spíše nosena než strilena. Závěr jde ztuha a vůle jsou dle mého minimální.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#45 » pát 27. led 2017, 22:21

Jo, dík. Když jsem jí kupoval v malorážce, tak byla špinavá jak havířská fusekle...strávil jsem večer pucováním...ale hlaveň byla čistá. Závěr u ní jde v pohodě...jsem zvědavej, jestli se to u Téhle podá až ji vyčistíš...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů