Smith & Wesson Bodyguard 380

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


Joab
Příspěvky: 65

Příspěvek#16 » pon 26. čer 2017, 10:06

Trochu to tady oživím, nedávno jsem tuhle pistolku pořídil a jsem veskrze spokojen, po pár desítkách ran.. působí na mě trochu "dospěleji" než třeba LCP, ale to je subjektivní. Střílí se z toho prima a líbí se mi:)
Nicméně mám problém s vnitřnim pouzdrem, potřebuju "tuckable", tedy aby se dala zastrčit košile do kalhot. Už jsem si jeden kydex u USA objednal, nicméně jsem trouba a právě košili nezastrčim, takže ho vracim. Už proto se mi nechce zase objednávat z USA, crcat se s celníkama, platit výpalný, DPH..
Nemáte náhodou někdo nějakou evropskou variantu?
Díky.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#17 » pon 26. čer 2017, 15:34

Falco
https://www.falcoholsters.com/cs/puzdro ... ne-1-435-2
nebo
https://www.falcoholsters.com/cs/tuckab ... brane-21-2
To kožené mám na SW revolver, to nylon na Feg (Walther PP). Oboje právě kvůli té zastrčené košili.



Joab
Příspěvky: 65

Příspěvek#18 » pon 26. čer 2017, 21:14

Diky pane. Uz jsem ho (ten textilni) tez mel v kosiku, kapku me odradilo to, ze ho pry na kazdou zbran delaji na miru a taky dve kila postovny.. ale to uz asi lepsi nebude. Nez jim zavolam, nevis pls jak se pohybuje doba dodani/vyroby?



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#19 » pon 26. čer 2017, 22:04

Objednával jsem asi 6 věcí před Vánoci, zabralo jim to měsíc, ale hned napsali kdy to půjde do výroby a splnili.
Můžu je jen doporučit.

Uživatelský avatar
Czgunova
Příspěvky: 142

Příspěvek#20 » pát 15. zář 2017, 20:00

Taky jsem teď zvažoval co na" léto"
Výběr g42 nebo MP Bodyguard vyhrál S&W
Bohužel dovezou ji za týden tak pocit ze střelnice až později :-(

Uživatelský avatar
sw29
Příspěvky: 33

Příspěvek#21 » úte 12. pro 2017, 13:04

Nějaké nové dojmy? Jak to šlo na střelnici?

Uživatelský avatar
Czgunova
Příspěvky: 142

Příspěvek#22 » úte 16. led 2018, 08:07

IMG_20171213_152205.jpg
Tak po delší době opět reaguji.
Tak nejdříve klady. Na nošení super !! 1*
Vnitřní pouzdro(mam Falco, objednán kydex) nebo v kapse , váha fakt super , mazlík.
Na sebeobranu myslím dostatečná zbraň.
Mínus.
Na střelnici jsem vyzkoušel jen 2 zásobníky.Ty jsou v balení v krabičce.
Pocit že střelby pro mě ne moc dobrý.Dan za malý rozměr zbraně.V reálné situaci ale 2 výstřely konflikt končí...
Rukojeť je dost hranatá v ruce "mě" osobně řeže.
Už mám od kamaráda z USA slíbený grip:
https://www.hogueinc.com/handall-beaver ... trum-black
Myslím že pak komfort bude o dost lepší a zbraň se o moc nezvětší.
Musím uznat že G42 je na tom s komfortem střelby lépe.
Ale znovu opakuji je to Na každodenní nošení a pro letní období nebo do auta ideál. proti mému G26... rizdil ve váze je fakt znát.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Czgunova
Příspěvky: 142

Příspěvek#23 » úte 16. led 2018, 08:09

Fotky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Czgunova
Příspěvky: 142

Příspěvek#24 » úte 16. led 2018, 08:24

Ta vrchní tam nepatří , je to od CZ 75B
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Czgunova
Příspěvky: 142

Příspěvek#25 » úte 16. led 2018, 08:26

A poslední foto
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
oldlamehand
Příspěvky: 498

Příspěvek#26 » pon 29. led 2018, 22:11

Czgunova: Koukám nějaká jiná barevná varianta než má moje manželka.
Ta její má černý závěr.

Co si budem povídat, prioritou těchto malejch pislolek prostě není nějaký komfort ze střelby.
Z těchto kapesních pistolek mám Ruger LCP Custom, žena Bodyguarda. Oboje střílí, s obojím se dá celkem obstojně trefovat, ale oboje trochu seká do ruky, Bodyguard možná seká o něco méně než LCP. Pokud ale člověk chce něco, co si může pohodlně a nenápadně vzít téměř kamkolvi a nepřemejšlet, jestli zrovna pistoli opravdu potřebuje, aby stálo za to tahat se s ní, není nad tyhle malé cvrčky. :-)
I ten G42 je už velikostně o dost jiná kategorie.

Btw jako druhou zbraň mám G26 stejně jako vy a velikortní rozdíl mezi G26 a těma malejma je fakt znát, i když G26 je také subkompakt. Tahat G26 třeba na běhání by se mi fakt nechtělo. Ale tyhle malé no problem.



skvorfi
Příspěvky: 37

Příspěvek#27 » úte 6. úno 2018, 21:37

SW Bodyguarda mám cca 3 dny a dneska poprvé na střelnici... Vzhledem k tomu, co se psalo, jsem měl trošku strach z toho, jak to střílí a jak se to chová při výstřelu... Vystřeleno cca 50 ran. Naprostá spokojenost. Připadalo mi to, jako bych střílel z nějaké nižší ráže... Terč byl najprve na 10 metrů, byl jsem schopen být v černém. Pak na 20 metrů a opět jsem v černém - sem tam něco málo kolem černého, ale většina do černé... Jsem mile překvapen a jsem moc rád, že jsem ji koupil. Normálně nosím Walthera PPS, ale lidi kolem mě mají kecy, že ji mám stále u sebe... Tohle dám bez pouzdra do kapsy od kalhot a téměř to není vidět...
Nevím, jak to bude s životností, ale neplánuji s tím střílet týdně tisíce nábojů...
Ale pro legraci jsem objednal zásobník na 10 nábojů - prodloužený... Měl by to být plnohodnotný úchop... :D :lol:

Uživatelský avatar
oldlamehand
Příspěvky: 498

Příspěvek#28 » pát 9. úno 2018, 00:19

Tyhle kapesní asi nemají nějakou závratně velkou životnost. Jsou především na nošení. U LCP custom mám u podmínek záruky 3000 výstřelů. Záruční podmínky Bodyguarda manželky jsem nečelt, ale předpokládám, že na tom bude podobně.
Na střelnici většinou vysázim tak 2 zásobníky z LCP a zbytek jdu z Glocku.

Uživatelský avatar
Czgunova
Příspěvky: 142

Příspěvek#29 » pát 23. úno 2018, 20:59

Záruka je dva roky. Počet ran těžko může nějaký expert posoudit...
Závěr je nerez. Na léto,do kapsacu , do auta super pistolka.všude se schová.
Lepší než nemít nic. Na střelnici CZ 75B +G26



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#30 » ned 9. pro 2018, 16:04

Czgunova píše:Záruka je dva roky. Počet ran těžko může nějaký expert posoudit...
Závěr je nerez. Na léto,do kapsacu , do auta super pistolka.všude se schová.
Lepší než nemít nic. Na střelnici CZ 75B +G26


Tak to tu taky trochu oživím :-) Koukám, že máš pouzdo Falco, o kterém taky přemýšlím, protože Kydex mi už přijde trochu moc neskladný a vnitřní nechci. Jaké s ním máš cca po roce zkušenosti? Pistoli mám pár dnů, takže zatím nebyl ani čas ji zkusit :roll: Díky

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti