Jericho 941

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií
Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#31 » pát 13. čer 2014, 04:18

Taky jsem na pouzdra u nich koukal, ale bohuzel jsem nenasel zadne vyhovujici. Jedinny kydex jsem nasel na copshop.cz, bohuzel bych chtel jeste nejake plastove s padlem bez pojistky a to jsem zatim nesehnal.

Odesláno z mého HTC Desire X pomocí Tapatalk



tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#32 » pát 13. čer 2014, 05:33

Já mám to pouzdro, co objednal Albert a spokojenost. Jen jsem měl drobné peripetie s objednáním a výměnou zboží, ale stačilo pár měsíců a vymámil jsem z nich i tu výměnu.. A taky si nepamatuju, že bych měl přiražený CLO..
Hodnocení týhle zbraně Albert docela vystihl - v ruce perfektní, z toho tvaru závěru prostě teču.. Asi kdybych měl vybírat, jestli si nechat tuhle zbraň, nebo manželku, tak bych zatraceně váhal...

Uživatelský avatar
Harmitsch
Příspěvky: 81

Příspěvek#33 » pát 13. čer 2014, 07:59

tslaby> jo to je presne to co jsem psal s dostupnosti prislusenstvi :( Mym snem pro Jericho je Fobus E2 bez pojistky (se sroubkem co steluje sevreni pouzdra), ale to se nedela. Takze asi Blade Tech, kde je docela dobry vyber. Treba tohle nano IWB by na noseni vypadalo docela dobre, anebo OWB. Mozna by byl kompatibilni Fobus pro CZ75, ale nemam moznost to otestovat.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#34 » pát 13. čer 2014, 09:52

Jo presne na to jsem koukal, jen je problem jak to sem dostat a neplatit ranec za clo a dph. Az budu mit cestu do Plzne na Leiko tak to zkusim vyzkouset jak pasuje. Napadlo me, ze by mohlo jit do Fobuse na CZ 75 D Compact. Vyzkousim a dam vedet.


Odesláno z mého HTC Desire X pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
dagobert
Příspěvky: 146

Příspěvek#35 » pon 16. čer 2014, 10:38

Co se pouzdra na Jericho týče - co se domluvit s nějakým sedlářem u nás? Takhle mně to zařídil kamarád, mám kožené pouzdro přesně na moji 941 FBL, ani nebylo drahé. Asi bude potřebovat nějaké kopyto, podle kterého to vytvaruje, ale to už je na konkrétní domluvě s řemeslníkem.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#36 » pon 16. čer 2014, 11:16

Tak v sobotu asi po 70ti ranách praskla vratná pružina :cry: To mám ohromnou radost... Teď babo raď, asi tam zkusím dát vratnou z CZ 75D COMPACT (?)

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#37 » pon 16. čer 2014, 12:51

Tak to je nemila vec. Mozna by mohla jit pruzina z obycejne CZ 75 copmpact, vypadaji temer podobne vzhledove i rozmerove. Ja byl taky strilet a mam nejak problem s presnosti. Nebo zkusit obednat pruziny DPM. Strilel jsem na 25m a zasahy byly po celem terci. Tak preju hodne stesti.


Odesláno z mého HTC Desire X pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#38 » pon 16. čer 2014, 14:01

DPM je strašně drahý :roll: ... Jakej je pozdíl mezi těma pružinama do Čezeťáckých Compactů krom toho že jedna je s plochýho drátu a druhá normální ??? V čem je ta či ona lepší, horší, měkčí, tvrdá :?: nevíte někdo?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#39 » ned 22. čer 2014, 19:59

Tak Jericho je opět funkční :-) . Dnes dostalo 200 ran na ověření funkce. Zásobník z CZ 75 16ti raný v tom nějak zlobí, špatně podává. 18ti raný z Shadow a originály bez problémů.
Vratnou pružinu jsem dal praméncovou z CZ 75 Compact (vynutá ze třech pramenů), vypadá skoro stejně jako původní originál. Měl jsem objednanou i zelenou plochou pružinu z CZ 75D COMPACT ale ta tam nejde, vnitřní průměr je menší takže nejde nasadit na vodítko (zase mám doma něco úplně na ho*no :-D ).
Vyměnil jsem bicí pružinu za 13ti lb do Shadow (odpovídajícím způsobem zkrácenou) a dal jsem o něco kratší pružinu úderníku. Odpor spoustě šel o dost dolů.
Krátké video z dnešního testu ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=xYWnVO6 ... ata_player



Sokrates
Příspěvky: 1

Příspěvek#40 » sob 19. črc 2014, 12:52

tslaby píše:Taky jsem na pouzdra u nich koukal, ale bohuzel jsem nenasel zadne vyhovujici. Jedinny kydex jsem nasel na copshop.cz, bohuzel bych chtel jeste nejake plastove s padlem bez pojistky a to jsem zatim nesehnal.

Odesláno z mého HTC Desire X pomocí Tapatalk


Na copshop.cz už prodávají i pouzdra s pádlem http://copshop.cz/index.php?route=produ ... uct_id=150



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#41 » pát 25. črc 2014, 14:48

Albert píše:Platil jsem 1155Kč včetně poštovného, no a teď to visí v Praze a probíhá celní řízení :-( , takže počítám že ještě tak 4kila docvakám.



kdyby jsi radši podpořil místní výrobce :-P místo podpory EU a ČP :-P

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#42 » sob 26. črc 2014, 09:18

Pokud by ho v té době už nabízeli s pádlem, tak bych po něm sáhl i já. Pokud vím, tak je to teď novinka. Jinak Jericho šlape jak má, akorát jsem trochu nešťastný z přesnosti, budu ho muset půjčit někomu zkušenějšímu :-(

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#43 » ned 29. bře 2015, 11:46

Tak dnes me na mem semicompactu opustila vratna pruzina. Musim tedy sehnat jinou. Alberte jak ti slape ta z CZ 75 Compact? Bohuzel ani po roce jsem si s Jerichem nesedl, takze asi pujde z domu.

Odesláno z mého HTC Desire X pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Prasor
Příspěvky: 70

Příspěvek#44 » pát 11. lis 2016, 10:28

Zkusím oživit vlákno. Nevíte náhodou, jaká by se dala sehnat mikrometrická mířidla na Jericho 941 F? Měla my mít rybinu cca 8mm.

Obrázek

Nemusí mít zrovna světlovody, jako na obrázku, ale ani to by nevadilo.
Díky

Uživatelský avatar
Prasor
Příspěvky: 70

Příspěvek#45 » ned 13. lis 2016, 08:13

Jedná se rovněž o mušku, která je taky v 8mm rybině.
Díky

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů